Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1713. sayfa)

5 sn
288.712
Cevap
4.621
Favori
46.983.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 17111712171317141715
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugun Skoda Antalya bayiine gittim. Burası çok büyük bir showroom. Müşterilerin görebileceği yerlerde hiç araç bırakmamışlar. Arka tarafları bilmiyorum. Ama ortamda çok yapay bir algı operasyonu var gibi geldi banai şöyle ki;

Çok bariz bir şekilde test araçlarını dahi ellerinden çıkartarak katalogdan araç göstermek çok yapay. Burda bir tiyatro olduğu çok belli çok açık.

Adamlar teşhir ürünlerini dahi satmişlar :D:D GÖYAA.. yerseniz.

Güzel giyimli bayanlar yanımızdan geçiyor. Ellerinde telefın "Siz ilk sıradasınız efendim, tabii efendim. Önce siz alacaksınız.." gibi şeyler diyor.

Ya ben şizofreniye sarmaya başladım ya da ortada çok büyük bir tiyatro var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alitan1905

Herkese selamlar...
    Orta yaş üstü bir tanıdığım için D sınıfı premium araç bakıyoruz. Önceliğimiz aracın kullanımının yılda 5-10 bin km olması bakımından benzinli modeller. Şuanki aracı Volvo s60 2012 model ve 70.000 km'de. Baktığımız araçlar içerisinde;
    Yeni A4 2.0 motor dezavantajı ve tablet görünümlü ekranının bulunması, C serisi ise nispeten eski dış tasarım ve içinin çok dinamik olması / klostrofobik olması nedeniyle arka planda kaldılar.
    BMW'ye gittik. 2019 model Luxury Line (18 inch jantlar, Otomatik Bagaj Kapağı, Spor Deri Direksiyon) Metalik Bronz ve Executive paket (Büyük ekran, wireless, apple car play) ile beraber 408 bin tl teklif aldık. Arka bölümde havalandırma menfezi olmaması dışında aracı beğendik. Bu anlamda fiyat ve paket tavsiyesi olan var mıdır? Şahsen benim için yapılan 17 bin TL'lik indirim yeterli gelmedi. Teşekkürler.
    400bin bandina sifir takintisi kenara birakilip 10bin km’yi gecmemis g30 5.20 veya w213 e180 saydiginiz araclardan cok daha mantikli bir tercih olacaktir.
    400bin baglamayalim 150bin cebime kalsin derseniz tekrar 10bin km’yi gecmemis A4 1.4tfsi 2018 model 1.4tfsi 250bandina cok rahat bulunur.
    Sifir takintisi yuzunden sacma araclara sacma sapan paralar baglamamanizi tavsiye ederim tabi ki yinede tercih sizin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sincax S kullanıcısına yanıt
    Yükselen Otomotiv İstanbul/Bahçelievler. 112.5 tek renk ve 114.5 çift renk(yarış mavisi). Park assist hediye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: puntadeleste

Bugun Skoda Antalya bayiine gittim. Burası çok büyük bir showroom. Müşterilerin görebileceği yerlerde hiç araç bırakmamışlar. Arka tarafları bilmiyorum. Ama ortamda çok yapay bir algı operasyonu var gibi geldi banai şöyle ki;

Çok bariz bir şekilde test araçlarını dahi ellerinden çıkartarak katalogdan araç göstermek çok yapay. Burda bir tiyatro olduğu çok belli çok açık.

Adamlar teşhir ürünlerini dahi satmişlar :D:D GÖYAA.. yerseniz.

Güzel giyimli bayanlar yanımızdan geçiyor. Ellerinde telefın "Siz ilk sıradasınız efendim, tabii efendim. Önce siz alacaksınız.." gibi şeyler diyor.

Ya ben şizofreniye sarmaya başladım ya da ortada çok büyük bir tiyatro var.
    Yorumlarınız hatalı Antalya Çağ bayisinde 2 ay kadar Karoq bekledim maalesef hepsi satılmıştı, benden önce giden arkadaşım aldı bu hafta aracı teslim aldı.

• Artık şuna kaim oldum ki misal egea 200k olsa bile alırız. Bu ne doyumsuzluk. Ne iştah. Görende 200 yıl öncesinden bu zamana bu milleti ışınlanmış sanar. Düşünün bayiye 300k lık araç soruyorum adam sanki patates satar muamelesi yapıyor. Nasılsak öyle idare ediyorlar

• 308 STYLE 1.2 PureTech 130 hp EAT8 için fiyat alan var mı hurda bayiden? 139k yazıyor listede.
  • masterap M kullanıcısına yanıt
    Powershift değil ama 6 ileri tam otomatik şanzıman vardı.

• alitan1905 kullanıcısına yanıt
    hocam merhaba, s60 satılacaksa haber verir misiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alitan1905

Herkese selamlar...
    Orta yaş üstü bir tanıdığım için D sınıfı premium araç bakıyoruz. Önceliğimiz aracın kullanımının yılda 5-10 bin km olması bakımından benzinli modeller. Şuanki aracı Volvo s60 2012 model ve 70.000 km'de. Baktığımız araçlar içerisinde;
    Yeni A4 2.0 motor dezavantajı ve tablet görünümlü ekranının bulunması, C serisi ise nispeten eski dış tasarım ve içinin çok dinamik olması / klostrofobik olması nedeniyle arka planda kaldılar.
    BMW'ye gittik. 2019 model Luxury Line (18 inch jantlar, Otomatik Bagaj Kapağı, Spor Deri Direksiyon) Metalik Bronz ve Executive paket (Büyük ekran, wireless, apple car play) ile beraber 408 bin tl teklif aldık. Arka bölümde havalandırma menfezi olmaması dışında aracı beğendik. Bu anlamda fiyat ve paket tavsiyesi olan var mıdır? Şahsen benim için yapılan 17 bin TL'lik indirim yeterli gelmedi. Teşekkürler.
    Marka algisini bir kenara bırakıp, superb de bir bakmanızı tavsiye ederim.

• catchmaz C kullanıcısına yanıt
    İstanbul Kemal Terpetoğulları. Bu sabah 3 adet araç vardı. Bakım aralığının 10.000 km de bir olması ve servis ücretlerinin yüksek olmasından dolayı ben Nissan dan vazgeçtim.

• Skoda Kodiaq Elite yada Ambition fiyat alan var mıdır?

• Quattro kullanıcısına yanıt
    Hayırlı uğurlu olsun. Allah güzel günlerde kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

• Şizofren falan değilsin bu kadar büyük pazarda bunlar devede kulak hareketler ,milleti kızıştırıyorlar ki fokurdasın bir anda kapağı açınca hararet yapmış radyatör gibi müşteri yağacağı umuluyor..... inş olmaz.
  • Fiyatların geldiği nokta mide bulandırıcı. İhtiyacım olmasa cidden gidipte bu rakamlara araç almazdım. 2018 ocakta rakamlar çok daha uygunken bayiler sinek avladı. Tüketici 2017de 130bine aldığı x aracı 2018de 160 170lere varan faiş fiyat artıştan dolayı tercih etmedi. Hepimizde ortak anlayış piyasa çok yüksek ciddi bir ihtiyaç yoksa araç alınmaz yönündeydi. Devlet bile ölen sektöre ötv indirimiyle destek oldu. Fiyat artışları hiç bitmedi. Günümüze kadar süregeldi. Sistematik bir şekilde fiyat artışı devam ediyor. İnsanlarımızda bu artışa para bağlayıp kar ediyorum mantığıyla hareket ettikleri için ihtiyacı olanda olmayanda araç almayı bir yatırım olarak görüyor ve tablo buralara kadar geliyor. Bayiler ve galeriler hatta al satçılar bile hiç bir dönem bukadar kazanmadı. Bayiler de 2018 satış rakamlarındaki faciadan sonra ithal rakamlarını düşürdüğünden dolayı arz talep dengesinin doğal formu bozuldu. Yüksek taleplerden ve elde araç olmayışından kaynaklı hızlı artış devam etti. İşin olumsuz yanı şu ki toplumumuz bu piyasayı sevdi. Sektöre yön verenler mutlu. Alıcı alıyorum kar ediyorum diyerek kazandığını düşünüyor mutlu, satıcı zaten istediğim fiyata satıp yüksek kar marjıyla satıyorum durumundan mutlu. Sizce burda asıl zarar eden kim? Maksimum 130 lira edecek araçlara ki buda fazla kur vergi vs yüksek diyelim 200bin lira paralar veriyoruz. Premium sınıf hepten traposferi geçti zaten farklı bir boyutta. 400ten aşağı araç yok neredeyse. Resmen soygunculuk. Nediyim. Rabbim sonumuzu hayır etsin. Umarım bu içinde bulunduğumuz anormal durum biran önce normalleşir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cngblmr -- 10 Aralık 2019; 0:33:52 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• hsyn1907 kullanıcısına yanıt
    Sitesinde dizelde powershift, benzinde tam otomatik gozukuyor hocam. Ondan sordum

• moruçlukalem M kullanıcısına yanıt
    Kasım sonunda Megane 1.3 Tce nin yok sattığı dönemde, kendi aracımı satmak için bir ay muhlet alıp 112 bin tl den aracı bağladım

Hepi topu 1500 tl kapora ile.

Aracı sattım, bugün kredimi aldım. 112 mi verdim. Kısmetse perşembe teslim alıyorum.

Kurumsal çalışan bir yerin yapacağı budur. Sizinki bayi kılığında küçük esnaf. Alın kaporayi, ödeme falan da yapmayın araba gelmeden

• Çok pahalı çok ateş pahası.

Hep o adı sahibinden fakat galerici al satcıdan emlakcıdan geçilmeyen site yüzünden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Witwickyyy

Corolla var o fiyatlara binip test edin eğer gidişi iç dizayn vs tatmin ederse alınabilir. Ben flame x pack alıyordum 152.000 e son anda dizel sevdamdan ötürü vazgeçip dizel otomatik 116d aldım. Ama corolla flame x pack hem donanım olarak hem performans olarak yabana atılacak bir araç değil.
    Arkadaşım nerden aldınız o fiyatı İzmir'de bana 166.5 altına inmediler

• Arkadşaım siz iyimisiniz o fiyatları vermeyin arabalara piyasa çok pis patlıycak araç satıldığı filan yok bayilerde araç olmamasının sebebi getirmediklerinden sen kesin alıcam dediğin zaman sipariş usulü getiriyorlar stoklamıyorlar.
  • fasttornado F kullanıcısına yanıt
    Amin hocam sizlere daha iyileri nasip olsun inşallah. Teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 17111712171317141715
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.