Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1710. sayfa)

18 Kayıtlı Üye (8 Mobil) ve 103 Misafir (25 Mobil) - 88 Masaüstü33 Mobil3 iOS7 Android
5 sn
288.653
Cevap
4.621
Favori
46.974.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
95. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 17081709171017111712
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Audi'de liste fiyatlarını dikkate alma hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son zamanlarda tiguan 1.5 highline otomatik fiyatı alan varmı bayiden?
  • Hyundai Mersin bayi i20 otomatik beyaz için sıraya yazalım sizi diyorlar ama beyaz renk olup olmayacağı belli değil fiyatı ise peşin istiyorlar araba yoksa iade ederiz diyorlar böyle bir şey duyan var mı parayı peşin veren sıraya girer diyorlar .Olmayan mala ödeme alındığı nerde duyulmuş

• hsyn1907 kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi aksesuarsız satan bayi bulursanız bana da haber verir misiniz.

• yildiz kullanıcısına yanıt
    Kullandığınız Tucson dizel miydi, dizelse yakıtı nasıldı hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: ririii

80 bin liraya önerebileceğiz emekli baba arabası var mı arkadaşlar :)
    Egea (en boşu) clio joy veya symbol

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: moruçlukalem

Hyundai Mersin bayi i20 otomatik beyaz için sıraya yazalım sizi diyorlar ama beyaz renk olup olmayacağı belli değil fiyatı ise peşin istiyorlar araba yoksa iade ederiz diyorlar böyle bir şey duyan var mı parayı peşin veren sıraya girer diyorlar .Olmayan mala ödeme alındığı nerde duyulmuş
    Bu yaptıkları terbiyesizliktir. Aylık faizin %1.5 olduğu yerde kim kime o kadar parayı verir? Utanmadan şu teklifi yapıyorlar. Arsızlıktan başka bir şey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: moruçlukalem

Hyundai Mersin bayi i20 otomatik beyaz için sıraya yazalım sizi diyorlar ama beyaz renk olup olmayacağı belli değil fiyatı ise peşin istiyorlar araba yoksa iade ederiz diyorlar böyle bir şey duyan var mı parayı peşin veren sıraya girer diyorlar .Olmayan mala ödeme alındığı nerde duyulmuş
    bu paraya karşılık bankadan teminat mektubu isteyin.

büyük ihitmal veremezler. teminat veremeyen şirket= batacak şirket demektir.
  • Kapora bırakmıştım onu alicam vazgeçtim araçtan.İlk aracım olacaktı çok heveslenmistim.70 binlik kapora verildiği nerde görülmüş.Bunu peşin para verip sıraya girenler yüzünden cesaret edebiliyorlar cidden hem üzüldüm hem de sinirlendim sanki herkes iş adamı tak diye altmış bin yetmiş bin al ver yapabiliyoruz kendileri koskoca bayiler halbuki

• Herkese selamlar...
    Orta yaş üstü bir tanıdığım için D sınıfı premium araç bakıyoruz. Önceliğimiz aracın kullanımının yılda 5-10 bin km olması bakımından benzinli modeller. Şuanki aracı Volvo s60 2012 model ve 70.000 km'de. Baktığımız araçlar içerisinde;
    Yeni A4 2.0 motor dezavantajı ve tablet görünümlü ekranının bulunması, C serisi ise nispeten eski dış tasarım ve içinin çok dinamik olması / klostrofobik olması nedeniyle arka planda kaldılar.
    BMW'ye gittik. 2019 model Luxury Line (18 inch jantlar, Otomatik Bagaj Kapağı, Spor Deri Direksiyon) Metalik Bronz ve Executive paket (Büyük ekran, wireless, apple car play) ile beraber 408 bin tl teklif aldık. Arka bölümde havalandırma menfezi olmaması dışında aracı beğendik. Bu anlamda fiyat ve paket tavsiyesi olan var mıdır? Şahsen benim için yapılan 17 bin TL'lik indirim yeterli gelmedi. Teşekkürler.
  • Yeni Peugeout 2008 tanıtılmış ve tasarımıyla küçük 3008 gibi olmuş. Hoşuma gitti araç, rekabetçi bir fiyatla gelirse ben almayı düşünürüm açıkçası. Ne zaman gelir bir fikri olan var mı?
  • drexel D kullanıcısına yanıt
    Açıkçası bende bekleyenler arasındayım. Eğer uygun gelir ise almaya niyetliyim.
  • Elensar77 kullanıcısına yanıt
    Şu sayfadaki değil mi zaten?
    http://kampanya.peugeot.com.tr/fiyat-listesi/#yeni_suv_2008
  • drexel D kullanıcısına yanıt
    Ben bayi ile konuştum şubat mart gibi bekliyoruz gelmesini dedi. Fiyat için benim tahminim en iyi ihtimalle 160-170 bin den başlayacağı.Bu baz donanımın da bizim inceleme videolarında gördüğümüz 2008 ile alakası olmaz muhtemelen.

• sub_v S kullanıcısına yanıt
    Yok üstad şuan ki güncel kasa o. Yeni gelecek kasa çok daha dinamik ve güzel. Testleri yapılmış hocam Nette bulabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Phantom7 P kullanıcısına yanıt
    Vergi sistemi netleştiğinde Ocak gibide bayilerde yerini alabileceği söylendi. Benzin test videosunda izlemiştim ordada bahsediyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cngblmr -- 9 Aralık 2019; 14:22:8 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemert

Arkadaşlar Kodiaq 1.5 TSI’da Dq381 ıslak tip şanzıman mı kullanılıyor?
    Aracı alalı 3 hafta filan oldu. Vakit geçirdikçe iyi ki almışım diyorum. Şanzıman konusunu ben bayağı araştırdım. Hatta yabancı forumlara baktım, yetkili bayilerin teknik servisleriyle konuştum ama net bir şey demediler. Kılavuz da şöyle geçiyor. "two coaxial wet multiple-disk clutch, electro-hydraulically operated". Yani ıslak kavrama 7 ileri DSG. Bu da DQ380. Bundan önce Jetta 1.2 TSI Comf. 2015'i 4 sene kullandım. Ona göre vites geçişleri, ara hızlanmalarda hissedilir iyileşme var. Tepkimeler spor moddaymış gibi. DSG bu açından her zamanda iyi bir şanzımandı zaten ama en büyük sorun tabi kuru kavramalardaki arıza olayı. Konfor olarak da beklentimin ötesinde. Almadan arka süspansiyonlar araştırmadığımdan torsiyon sanıyordum ama bagımsızmış. Kılavuzda "multi-element axle, with one longitudinal and three transverse links, with torsion stabiliser" olarak geçiyor. Yol tutuş dengesi olarak tam daha limitlerini zorlayamadım ama ıslak zeminde viraja kasti geç girip kafayı açmaya çalışsam da esp yi devreye sokamadım. Bagımsız olması konforu da doğrudan etkiliyor. 110 KM'den sonra rüzgar sesi almaya başlıyor. Gidişi açısında veri veremiyorum araba rodajda olduğu için açıkcası 2500 deviri geçemedim. Aracı aldığımızda Kocaeli'den Konya'ya geldik. 0 rakımdan 1400'e çıkıldı yani. Ortalama tüketim 6.2'di. Rodajda olmadığım için yine sabit bir hızda gitmedim 80 150 arası takıldım sürekli. Babamda 2017 Passat 1.6 TDI var o aynı yolda 4.2 yakıyordu. Antalya'ya giderken tahminim 5.8 ile giderim. Şehir içi net bir tüketim veremiyorum çünkü iş yerim 2.5 KM. Hava 0'ın altında ve iş yerine gidene kadar 4 lambada duruyorum ve sürekli ara sokaklar var. Gündüz lambaya denk gelmezsem şimdiye kadar en düşük 7.5 gördüm. Akşam trafik çok sıkısık olduğu için 9-10 arası. Geçenlerde babam arabayı aldığımda şehir içi, çevre yolu kullanımı karışık 80 KM'ye yakın yol yapmıştı ve ortalama 5.7'di. Ama İstanbul trafiğinde sürekli dur kalk yapacak olsam bunu almazdım büyük ihtimal. Bende bundan önce Kia Sorento vardı 2010. Çok memnun olmama rağmen MTV yüzünden sattım. Yeni arayıştayken yerden yüksek arabaya hissi aradığım için piyasadaki alınabilir SUV'ların hepsini kullandım neredeyse ve bu hissi veren Tucson ve Kodiaq oldu. Diğerleri'nin içine oturunca sanki Hatchback'de gibi geliyor. Kuga, Tiguan, 3008, Qashqai, C5 aircross ile bu aracı karşlaştırmak pek doğru değil C segmenti oldukları için. Kodiaq rakibi X-Trail, CR-V, 5008. 5008 tipi Station vari olduğu için hiç hoşuma gitmiyor. X-Trail'de dış hacmine göre iç hacmi çok dar. Boyum 1.98 olduğu için otururken en alt pozisyonda bile başım değiyordu. İç hacmi düşünürsek zaten pek rakibi yok. Ama tabi araçta en fazla iki kişi olduğum için bu iç hacim bir işime yaramıyor. Araçla ilgili geniş bir yazı yazacağım fakat biraz daha vakit geçirmeyi bekliyorum. Elite paketi 207'e alan oldu fakat benim bildiğim şu an tek Edine'de var Elit ve 217 diyorlar. 207'e bulunursa bence kaçmaz. Ben Ambition aldım 202'e 18'lik janla. Hatta Elite görünce bu fiyatla keyfim bayağı kaçtı ama Elite'de gelen hayalet ekran, sunroof, katlanabilir ayna ve arka led'in hesabını yapınca pek değişen bir şey olmadığını gördüm. Arabayı 202'ye aldım ama 4 bin 18 jant farkı vardı yani araç 198 Tl. İki araç arasındaki fark 10000 tl oluyor. Benim kenarda 70000 tl param olmadığı için piyasadan böyle bir kredinin bana faizi min 70000 tl. Aradaki fark birden 17000 çıkıyor. Sunroof zaten katalog fiyatı 49000 tl. Hayalet ekran'da 5500 Tl'ye temin ediliyor. Öyle olunca kafa kafaya geliyor ama tabi kenarda nakit varsa 207 güzel fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneTreeHill -- 9 Aralık 2019; 14:43:4 >

• Renault güzel bir fiyata "CLİO 0.9 tce Joy " araç kampanyası yapıp uygun kredilendirme de sununca bende eskiyen Citroen C4 ü değiştireyim diye bayi nin birini aradım. Ne dese beğenirsiniz aynen şöyle " o 74 kusur olan araç kampanyalı ondan kalmadı 78 küsür'e verebilirim"

Dedim ki saf saf o araç donanım yada motor u nedir? sizce ne dese iyi???

Aynı motor aynı donanım demesin mi satış temsilcisi , tabii şok oldum ve kapattım telefonu.

Şimdi bu bayileri bu kadar terbiyesizce 74 lük aracı 78 söyleyebilme cüretini biz tüketiciler verdik başka hiçbir izahı yok, yazıklar olsun bize.

Adam resmen diyor ki renault 74 dedi ama ben 78 diyorum var mı itirazın. Yok itirazım nasreddin hocanın dediği gibi " Biraz daha FİL istiyoruz biz"

Bu arada SARI SAYFALAR sitesinde ki ilanlar daha da korkunç, ülke resmen araba konusunda çıldırmış delirmiş gibi :)))

• fiat2001brava F kullanıcısına yanıt
    Türkiye'ye hoşgeldiniz 2. el piyasası tamamen karışık. Adam 50'ye sattım diyor, bir gün sonra 52'ye alıcı çıktı kusura bakma diyor. Yanımda bu olaylar gerçekleşiyor harbiden çok acayip..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fiat2001brava

Renault güzel bir fiyata "CLİO 0.9 tce Joy " araç kampanyası yapıp uygun kredilendirme de sununca bende eskiyen Citroen C4 ü değiştireyim diye bayi nin birini aradım. Ne dese beğenirsiniz aynen şöyle " o 74 kusur olan araç kampanyalı ondan kalmadı 78 küsür'e verebilirim"

Dedim ki saf saf o araç donanım yada motor u nedir? sizce ne dese iyi???

Aynı motor aynı donanım demesin mi satış temsilcisi , tabii şok oldum ve kapattım telefonu.

Şimdi bu bayileri bu kadar terbiyesizce 74 lük aracı 78 söyleyebilme cüretini biz tüketiciler verdik başka hiçbir izahı yok, yazıklar olsun bize.

Adam resmen diyor ki renault 74 dedi ama ben 78 diyorum var mı itirazın. Yok itirazım nasreddin hocanın dediği gibi " Biraz daha FİL istiyoruz biz"

Bu arada SARI SAYFALAR sitesinde ki ilanlar daha da korkunç, ülke resmen araba konusunda çıldırmış delirmiş gibi :)))
    78 hurda bayiden fiyat mı? Bir de bu araç hangi bayiye ait?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unnamedist -- 9 Aralık 2019; 15:19:23 >

• 
Sayfa: önceki 17081709171017111712
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.