Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1603. sayfa)

5 sn
285.705
Cevap
4.583
Favori
46.387.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1040 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
10. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 16011602160316041605
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir üst pakedi120 ye satılmıyor muydu ya 5 ay önce, bir de son araç demişler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araba fiyatlarını görünce çok şaşırıyorum . 1 ayda bile bu kadar uçar mı fiyatlar. 1.5 ay önce vision otomatik corolla aldık. Metalik renk farkı ile birlikte 110 a aldık

• lvarlik L kullanıcısına yanıt
    5 ay öncesine göre fiyatlar çok değişti. Ötv indirimi vardı ve araçlar satılmıyordu. Şimdi talep çok yüksek bayilerde stok bitmiş ya da çok az kalmış. 3 aydır golf takip ediyorum her ay 4bin zam geliyor. Az kmli 2.el ise 0'dan yüksek. Piyasada durum bu. Araba ihtiyacı olan mecbur bu rakamları ödeyecek.

• Arkadaşlar Selam
    Bugün kayinpeder ile araba bakmaya gidiyoruz. 100 bin nakit verip üstüne kredi kullanmak istiyor. Daha çok bayan kullanicak. Hatchback sorunsuz ilk tercih otomatik az yakan masraf çıkarmayacak ne önerirsiniz 150 bin TL ye kadar. Az km ikinci el de olabilir. İstanbul da bayileri gezicez.

Ayrıca öğrenmemi istediğiniz bilgi varsa hazır bayileri gezmişken sorabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acemi85 -- 10 Kasım 2019; 10:53:25 >
  • Selamlar arkadaşlar 2018 model 0 km superb style paket dizel otomatik için 190 bin fiyat aldım sizce alınır mı fiyat nasıldır ? Galeriden aldım fiyatı bayiiden değil .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcold1907 -- 10 Kasım 2019; 11:23:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YuNeM38

5 ay öncesine göre fiyatlar çok değişti. Ötv indirimi vardı ve araçlar satılmıyordu. Şimdi talep çok yüksek bayilerde stok bitmiş ya da çok az kalmış. 3 aydır golf takip ediyorum her ay 4bin zam geliyor. Az kmli 2.el ise 0'dan yüksek. Piyasada durum bu. Araba ihtiyacı olan mecbur bu rakamları ödeyecek.
    Al benden de o kadar hocam. Golf fiyatları maşallah uçuyor yahu. İşin komik tarafı şu ki araç yok. Kaç tane bayi aradım 1,6 tdi comfortline golf yok bir yerde var 179,500. Şaka gibi 7 hafta önce 165 bin liraydı bu araba. Nasıl alıyor insanlar cok şaşırıyorum yahu gerçekten. Aklım almıyor yani garip geliyor.

• Geçen sene 11.11 de araçlar saat kaçta satışa sunulmuştu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Acemi85 A kullanıcısına yanıt
    Aldığınız fiyatları yazarsanız buraya seviniriz

• husam35 H kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler istanbul mez car dan aldım

• Piyasada talep fazlası var, şaşırmamak lazım fiyat artışına. Geçen sene ve bu sene 6.aya kadar satış çok düşüktü, 1-1.5 senedir araç alımını erteleyen insanlar var. Şimdi bu kişiler araç alımna başladı. Bu durum 2020dede devam eder bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: SayımOmen

Araba fiyatlarını görünce çok şaşırıyorum . 1 ayda bile bu kadar uçar mı fiyatlar. 1.5 ay önce vision otomatik corolla aldık. Metalik renk farkı ile birlikte 110 a aldık
    Sorma hocam tam işe başladık araba ihtiyacımız oldu daha 1 ay önceki fiyatları görünce de alasım gelmiyor.

• zknclk kullanıcısına yanıt
    Hep gece 00.00’da başlayacakmış gibi yapıp sonra sabah 9.00’a alıyorlar. Bu sene de öyle olur herhalde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dostlar merhaba.Bir çok kişi 0 araç almak istiyor forumda.Model belirleyip toplu alsak.filo indirimi oluyor heralde.benim eski İşyerimde toplu honda civic almışlardı yıllar önce.Bu konuda bilgisi olan varmıdır acaba?

• blackcold1907 kullanıcısına yanıt
    180 e verirse alın bence. Anahtarı çevirince 10 15 zarar var o araçta.

• 1000 tane satıyor diyorsunuz demedim 1000tane satıyormuş gibi yorum yapıyorsunuz dedim. 2 araç getiriyorlar sonra hepsi satıldı oluyor bu aracın tutulduğunu göstermez. Bu şekilde yorumlamanız yanlış dedim. Birde pejo satılmasını istemiyoruz diyor. Zaten satamazsın passat 170e sen 210a o da lansman fiyatı. Yani satışlara kılıfı daha satışa çıkmadan bulmuşlar güzel taktik

• 508 Prime ile impression değil bussiness ile karşılaştıracaksın ona denk geliyor çünkü ayrıca tdi bussiness ile prime bluehdi fiyatı aynı sportiflik isteyen 508 tercih eder

Ayrıca ben 1000 tane satıyormuş gibi yorum yapmadım markanın satış hedefi zaten 800 ile 1000 adet arası diyor dedim van daki bayi aylik 8 adet satış yapmayı düşünüyormuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • burockk26 B kullanıcısına yanıt
    Ben polo highline DSG araç için listeye eklenebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: diciotto

Ben polo highline DSG araç için listeye eklenebilirim.
    :) araç varsa ben de eklenirim aynı araç için.. ama sordum soruşturdum 2020 ye kadar araç gelmeyecek dediler..

sanırım ocak ayından itibaren iyi bir zam bekleniyor araçlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

508 Prime ile impression değil bussiness ile karşılaştıracaksın ona denk geliyor çünkü ayrıca tdi bussiness ile prime bluehdi fiyatı aynı sportiflik isteyen 508 tercih eder

Ayrıca ben 1000 tane satıyormuş gibi yorum yapmadım markanın satış hedefi zaten 800 ile 1000 adet arası diyor dedim van daki bayi aylik 8 adet satış yapmayı düşünüyormuş
    hocam hayırdır size 508 mi hediye edecekler nedir bu 508 savunuculuğu ?

tamam araba guzel eyvallah ona laf yok ama fiyatı kazık 165 -175 arası giris yapsaydı sizinle aynı fikirde olurduk ama cok yuksekten giris yaptı kimsede o parayı verecek cesaret yok

forumda bile daha alan olmadı ayrica arteon gibi bir araç tutmadı bu ülkede vw olmasına ragmen ülkede bi denge var belli rakamların uzerine cıkan herkes premuim alıyor

• cnyttt kullanıcısına yanıt
    Araba hak ediyorsa savunurum daha önce de dediğim gibi markanın çok satayım herkese ulaşayım Derdiyok öyle olsaydı bu araba daha erken gelirdi uygun fiyata çıkardı

Zorla satmıyorlar zaten Sportif Sedan isteyen birisi 508 tercih edecektir benzin ve dizel 2'sinde 200 bin liraya kadar veriyorlar belki ilerde fiyatları biraz daha düşebilir

Arteon farklı bir araçta değil sadece dış tasarımı farklı içi Passat ile aynı öyle olunca da kimse almak istemiyor ama 508 önceki kasa ile aynı değil Tamamen farklı bir araba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 16011602160316041605
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.