Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1602. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (8 Mobil) ve 65 Misafir (17 Mobil) - 50 Masaüstü25 Mobil5 iOS3 Android
5 sn
288.472
Cevap
4.620
Favori
46.944.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1049 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 16001601160216031604
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    278 bin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Spor süspansiyon yok mu?

• Photon77 kullanıcısına yanıt
    Otomatik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YusufBey09 Y kullanıcısına yanıt
    Satış danışmanı öyle dedi. Ayrıntılı bilgi vermedi. Ay sonunda lansman yapacağız dedi.

• Makyajlı 1.2 chr almak istiyorum elimde 130000 var.Krediyle taviye edeceğim.İlk defa 0 otomobil alacağım o nedenle işin adabını bilmmiyorum.baz paket chr hurda teşvik fiyatı 153000 try yazıyor(hurda teşvikli).
    1. soru:153.000 son fiyatmıdır yoksa pazarlık payı varmıdır.Yani daha da aşşşağı çekebilirmiyim fiyatı.
    2. soru:Hurda teşvikini bayi mi buluyor yoksa benden mi istiyolar.
    3. soru:Bayiyi gidip fiyat alan var mı yakın zamanda
  • quote:

Orijinalden alıntı: distortionn

Makyajlı 1.2 chr almak istiyorum elimde 130000 var.Krediyle taviye edeceğim.İlk defa 0 otomobil alacağım o nedenle işin adabını bilmmiyorum.baz paket chr hurda teşvik fiyatı 153000 try yazıyor(hurda teşvikli).
    1. soru:153.000 son fiyatmıdır yoksa pazarlık payı varmıdır.Yani daha da aşşşağı çekebilirmiyim fiyatı.
    2. soru:Hurda teşvikini bayi mi buluyor yoksa benden mi istiyolar.
    3. soru:Bayiyi gidip fiyat alan var mı yakın zamanda
    Hocam arabanın arkası cok basık ve boğucu. Dıştan güzel ama arabanın içi kasvetli. 2.el dede bana göre çok zarar edersiniz. Yinede tercih sizin.

Bu arada liste fiyatından muhakkak daha düşük fiyat olur bayide.

• Efe honda. Elegance eco benzin lpg 163500 tl. Ana baba günüydü. Zaten arabada kalmamış gibi bişey.

Renault sıfır araba yok 2020 de gelecekmiş. İkinci ele yönlendiriyorlar.

Bu ülkede kimse ekonomi kötü para yok vırt zırt demesin. Honda bayinde bir ben yoktum herkez orda imiş bende bugün gittim.😁

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    Bütün handikaplarını biliyorum.Ama bayılıyorum chr'ye.Özellikle siyah tavan olanlar çok iyi.

hurda teşvikini bayi mi buuyor bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DbA

Efe honda. Elegance eco benzin lpg 163500 tl. Ana baba günüydü. Zaten arabada kalmamış gibi bişey.

Renault sıfır araba yok 2020 de gelecekmiş. İkinci ele yönlendiriyorlar.

Bu ülkede kimse ekonomi kötü para yok vırt zırt demesin. Honda bayinde bir ben yoktum herkez orda imiş bende bugün gittim.😁
    ülkede insanlar 4 -4 intihar eder oldu hala kriz yok diyorsunuz ya pes

hepi topu ekim ayinda 1796 adet civic satilmis koca ulkese belki 50_100 arasi honda bayisi vardir

lafim size degil biri vardi gecen ay ortasinda öyle bi anlatiyorki bi honda bayisi bir gunde 40 tane civic satmış sozde demekki bu hesaba gore gecen ay butun civicleri o bayi tek basina satmis ;)

reno lazimsa inegol bayisini ara bi dunya arazide satilmayi bekleyen arac var hergun onunden geciyorum

• Muptela kullanıcısına yanıt
    Evet hurda dahildi

• quote:

Orijinalden alıntı: masterap

208 artik bitti hocam. Yeni kasasi cikti. C3 daha tercih edilesi. 1.2turbo + eat6 guzel kombinasyon. İbiza c3 ten bi tik buyuk ama malzeme kalitesi daha dusuk. İkisini de surmeni oneririm. Hatta kia rioyu da ekleyin. Keske bi kac hafta once alsaydin, polo verdiler bu fiyata. Doluydu ustelik
    Ibiza zaten bulamadım 2020 den önce gelmeyecek ve gelenler zamlı gelecek.

Citroën C3 veya astra arasında kaldım. Aslında 2.elde bakıyorum ama çok aptal fiyatlar var.

• Doğru düzgün fiyat paylaşan kalmamış konuda, sektör resmen kiralama şirketleriyle ayakta duruyor.

• cnyttt kullanıcısına yanıt
    Bizlerin en büyük hatası şu hocam ülkede yaşayan herkesi cebimizden ve etrafta alışverişte gördüğümüzden ibaret sanıyoruz oysa ki ne hayatlar ve ne yıkılan yuvalar var kimse görmüyor borçlanarak büyümeye çalışıyoruz geleceğimizi satarak ipotek ederek yaşıyoruz.
    Burada birisi yazmıştı çok güzeldi insanımız bütçesini zorlayıp araba alıyorlar ondan sonra ne binip gezebiliyorlar ne de camın önünden geri durabiliyorlar keşke herşey gönlümüzce olsa da herkes güzel bir hayat yaşayabilse...

• quote:

Orijinalden alıntı: M Y S T

Pejo işte dediğim ifade Türkiye için geçerli.

3008 i dizel otomatik kombinasyonu geldiği zaman üzecek tek araç tiguandı onu da getirmediler ısrarla sebebini bilemiyorum. Vag grubunun Audi hariç diğer markaları vw ile karşılaştırılamaz.

Pejoyu severim hatta 9 ay 308 kullandım dizel otomatik allure güzel bir araçtı.

Şöyle örnekler vereyim mesela 307 peugeotun efsane modellerinden çok sattı ama şuan mesela 2004-2005 modellerine bir bakın fiyatları ne civarda 30-40bin TL (geçen bir tanıdık hatasız az kullanılmış 2004 model dizel 307 yi 33 bin TL’ye aldı oradan şahit oldum) bandında
    2004 model vw golflere bakın minimum %30 fiyat farkı vardır arada ( kabaca baktım 40-50 bin tl yazmışlar sarı siteye)
    insanlar alırken büyük bir keyifle sağlam araba ömürlük araba gibi ifadelerle alır

Aynı örneği pejo 407 için de verebiliriz ilk çıktığında tipi çok beğenildi insanlar çok iştahla aldılar
    Şimdi aynı model passatlarla karşılaştırdığınızda inanılmaz farklar olur arada

Bunları sağlayan en büyük faktörlerden birisi firmanın kararlı duruşunun olmayışı müşterisini koruyamaması
    Mesela bir önceki kasa 508 ile şimdiki 508 tamamen farklı
    Aynı örneği bir önceki 3008 ile yeni 3008
    Bir önceki 5008 ile yeni 5008 arasında da verebiliriz
    Peugeot firması müşterisini modelini korumuyor

Vw modelini korur mesela
    kasalar arasında inanılmaz tip değişimleri genelde yapmaz benim gördüğüm eski tiguan ve yeni tiguan arasında çok fark vardı onun harici başka bir araçta görmedim muhtemelen eski tiguanın bir türlü beğenilmediği ve rakiplerinin gerisinde kaldığı içindi

Peugeot a bildiğiniz pejo dememin sebepleri bunlar hocam bu değişmez bütün modellerinde geçerli olacak
    Kusura bakmayın da tipik yurdum insanı zihniyeti tam olarak bu işte.
    Araç alırken ilk kriteri "nasıl satarım, nasıl zarar etmem, mümkünse nasıl kar ederim"
    Adamlar her modelde yenilik yapıyor, kendini geliştiriyor, müşterisine modern bir şeyler sunmayı amaçlıyor. Fakat bizim insanımıza göre bu "müşterisini korumamak" olarak algılanıyor.
    Ama ısıtıp ısıtıp aynı modeli sunan, üstüne fahiş fiyat çeken marka tüketici kahramanı oluyor çünkü ikinci eli güçlü.
    Tabi bide passat fetişimiz var ki o bambaşka bir konu. Marsta işim var, uzay mekiği alacağım dahi desen, o yaramaz, passat al panpa diyen biri mutlaka çıkar.

• temürrmelik T kullanıcısına yanıt
    Parayı kolay kazanıyorsanız ancak arabaların bu kadar pahalı satıldığı bir ülkede 2. El kaygısı gütmezsiniz
    İnsanlar dandik bir sedana 150-200 bin bağlayınca ev almış gibi zorlandıkları İçin satarken ya da acil ihtiyaçtan ne yaparız diye düşünüyorlar

Yurdum insanı zihniyetini küçümsemeyin kimse keyfinden böyle düşünmüyor şartlar bunu gerektiriyor.

Devlette çalan çırpanlar açıklatınız zaruri ihtiyaç olan arabalarda insanları vampir gibi sömürerek gideriyorlar

Yenilikmiş neymiş çok merak ettim öyle bir bahsetmişsiniz ki
    sanki aynı klasman arabalarda arada çok büyük farklar var üç aşağı beş yukarı özellik olarak hepsi aynı şeyleri vadediyor.

Isıtıp ısıtıp aynı modeli sunmak dediğiniz şey tüm dünyada golfu golf yapan kalitedir stabil olarak iyi araba sunmaktır

Siz Peugeot 5008 im var diyince
    bizim aklımıza ne gelecek bir önceki kasa büyük bir MPV mi yoksa yeni kasa boyutu büyütülmüş 3008 olan SUV mu? Bu mu yenilik gelişme müşterisine modern şeyler sunma

• Toyota corolla vision otomatik 1.6 benzinli cam filmi multimedya ekran metalik renk geri görüş kamerası 133k son aracı aldım

• Alın sıfır araba alın. Bir size bir hükümete hediye edin alın bol bol.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekim son haftası Adana Opel Onatça da Grandland-X 120. Yıl paket 199.000 bine fatura kestirdik.Bana göre fiyat performans açısından en alınası araba şuan. 1.5 130hp dizel 8 ileri otomatik
    ,tüm yeni nesil güvenlik önlemleri var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkela34

Toyota corolla vision otomatik 1.6 benzinli cam filmi multimedya ekran metalik renk geri görüş kamerası 133k son aracı aldım
    hayirli olsun hocam hangi ilden aldiniz

• SF01 S kullanıcısına yanıt
    Bildigim kadari ile 6 ileri 8 degil

• 
Sayfa: önceki 16001601160216031604
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.