Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1482. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: boras06 , Canefew , filarmoni , dr.halil , Osvajac , Osvajac Daha Az
6 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 45 Misafir (3 Mobil) - 44 Masaüstü7 Mobil2 iOS
5 sn
288.477
Cevap
4.620
Favori
46.945.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14801481148214831484
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Corolla'yı 1 tane bayiye sordum. hurda yoksa manuel vision için 112.000TL fiyat verdi. 10 tane de bekleyen sipariş varmış. Kasım ayını da kapatmış, Aralık ayında araç gelecek diyor.
    Var Corolla Vision için uygun fiyat alan?
  • Konuda cidden ilginç fikirler var almayın fiyat düşer diyorsunuz da geçen dönemde fiyatlar düştü mü ? Düşmedi sınırlı stokla çalışmaya başladılar hatta bazı bayiler kapattı gitti, satıcılar kâr etmek için çalışıyor satamadıklarında zararına satalım demezler herhalde, sadece servise yönelirler veya toptan kapatırlar üstüne bide 2. El piyasasının astronomik olarak artmasıyla baş başa kalırız (ki bu şuan nispeten yaşanıyor), son zamanlardaki diplomatik restleşmelere bakılırsa şuandan daha iyi bir döviz kuru olacağını düşünen var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Corolla dream veya bir üst paket fiyat alan var mı ? 1.6 otomatik için

• budak_1903 kullanıcısına yanıt
    Passat 1.6 TDİ Business mi yoksa makyajlı Superb 1.6 TDİ Premium (Style) mu? İkiside 208.000 TL civarı sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsender -- 16 Ekim 2019; 16:51:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsender

Passat 1.6 TDİ Business mi yoksa makyajlı Superb 1.6 TDİ Premium (Style) mu? İkiside 208.000 TL civarı sanırım.
    ekleme yapayım
    ikisinede cam tavan eklenirse fiyat 240 ı geçiyor..ötv muhabbetinden dolayı
  • Şu an 200k araç için normal görünmeye başladı, vay be. Yeniyılda Civicler falanda 200ü geçer bu gidişle

• _A_N_I_L_ kullanıcısına yanıt
    199,000 tl

100,000 tl 12 ay 0 faiz
  • Golf 1.0 comfortline 150
    Golf 1.5 comfortline 159

Herhangi biri şuan alınır mı golf8 çıkınca çok değer kaybeder mi ?
  • maverick666 M kullanıcısına yanıt
    Yıllar önce forumu bırakmıştım gerçekten haklı kararmış. Arkadaşlar araba satınalma işi duygu işi. Ben A3 e herhangi bir laf söylemedim. Eşimin bu aracı beğendiğini söyledim. Bu savunma A3 ü övme çabası nedir anlamıyorum. Ben kötülemedim ki :) Bu forumun sıkıntısı her konuda uzmanı olan da olmayanda konuşuyor. Yılda 25000 araç satan bir şirketin IT sinde çalışıyorum her türlü müşteri deneyimini alım alışkanlığını analiz ediyoruz ancak otomotiv konusu gerçekten çok zor en zorlandığım sektörlerden bir tanesi. Herşeyi herkes biliyor ya da bildiğini zannediyor. A3 alana da hayırlı olsun Q2 alanlara da. Karşı tarafın kararlarını sorgulama başlığı değil bu. Sıfır araç için bir fiyat aldım onu paylaştım ve pişman oldum :)

• EUS E kullanıcısına yanıt
    Yukarıda yazdıklarım sizin için de geçerli. A3 ‘ ü kötüleyen ya da Q2’den daha iyi olduğunu, olmadığını söyleyen olmadı

• Lullabies_ kullanıcısına yanıt
    2 bin zam gelmiş. Satışlar artınca hemen şımarmışlar. Geçen cuma 157 idi 1.5 tsi. 1.0 da 137500. Rağbet azalınca hemen düşürüyorlar sonra hop yükseltiyorlar.

• MrKattchup kullanıcısına yanıt
    Fiyat düşüşü beklemeyin arkadaşlar. Ben alma niyeti olanların almasını tavsiye ederim. Kasımda Bmwlere zam gelecek diğer markalara da gelir( Borusan çalışanı )

• quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

Aynı araç için Avek’ten 205.000₺ fiyat verdiler bana geçen hafta. İsterseniz Ender beyle bi görüşün Avekten.

Alıntıları Göster
    Cevabiniz icin tesekkurler dogrudur avek 205.000 fiyat veriyor ancak araci ankaraya teslimati icin 2.500 tl istiyorlar hemen hemen ayni fiyata geliyor. Ankaradaki bayilere avekin fiyatini soylediginizde hurda maliyetimiz cok yukseldi diyorlar

• TV de Suzuki swift için 104.500 lira reklamı vardı.Bence iyi fiyat.

• Bugün bir yakınıma 0,9 clio satın aldık.

80 bin lirada anlaştık, ayrıca park sensörü motor koruma cam filmi bagaj havuzu fiyat içinde hediye edildi. Yarın %2,5 zam gelecekmiş araçlara bilginiz olsun.

Bir önceki gün ben 2008 test ettim 151 bin teklif aldım. Allah var güzel araç Harika ivmeleniyor. Sonra Opele gittim Grandland x üst paketten kalmıştı fiyat vs soramadım en üst paket olunca kapanışı Toyota ile yaptım. Hiç bir şekilde otomatik araç yokmuş fiyat da veremiyorum dedi çalışan. Sanırım zam beklentisi var Kasım’da Toyota için.

• quote:

Orijinalden alıntı: montaj34

TV de Suzuki swift için 104.500 lira reklamı vardı.Bence iyi fiyat.
    109500 degilmiydi.

• Herkese iyi akşamlar.

Son zamanlarda Peugeot 308 için fiyat teklifi alan arkadaş oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: kadir_trabzon

109500 degilmiydi.

Alıntıları Göster
    İnternet sitesi de 109.500 yazıyor,ben şimdi tereddüt ettim.sanirim aklımda yanlış kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: cupra_mann902

Cevabiniz icin tesekkurler dogrudur avek 205.000 fiyat veriyor ancak araci ankaraya teslimati icin 2.500 tl istiyorlar hemen hemen ayni fiyata geliyor. Ankaradaki bayilere avekin fiyatini soylediginizde hurda maliyetimiz cok yukseldi diyorlar

Alıntıları Göster
    Bence İstanbul dan gidip alin hocam.

• cupra_mann902 C kullanıcısına yanıt
    Rica ederim Farklı şehre teslimat için o fiyatı istemeleri de abartı olmuş 😕 kazasız belasız iyi günlerde kullanın 🙏🏼

• 
Sayfa: önceki 14801481148214831484
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.