Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1436. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (8 Mobil) ve 64 Misafir (15 Mobil) - 50 Masaüstü23 Mobil5 iOS3 Android
5 sn
288.472
Cevap
4.620
Favori
46.944.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1049 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 14341435143614371438
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler,egea sedan olduğundan pek düşünmüyoruz açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadi_33 S kullanıcısına yanıt
    Zahmet edip detaylı yazmışsınız,teşekkürler.Açıkçası 90 bile benim bir arabaya vermek istemedigim bir rakam değil fakat eşim artık bi araba istiyor çocuk okula başladı hem onu götürüp hem de kendisi işe gidebileceği bir araç lazım o yüzden 60-70 olan bütçemizi sıfır alabilme imkanımız olursa 90'a kadar çıkarabiliriz dedik.Ne yalan söyliyim 91 bile vermem, olmadı 2.ele yonelicez.Tekrar teşekkürler bilgilendirme için.

• quote:

Orijinalden alıntı: erturo

Toyota Corolla için baz fiyatlar ne kadarda başlıyor? Megana köy paket için 106 bin teklif aldım. Corrolla daha mı iyi tercih olur?

Eat 8 li 3008 bulabileceğimiz herhangi bir bayi var mıdır? Bilen varsa sevinirim
    Otomatik baz paket + LPG 122.500 adana Mıçı
    Park sensörü ve multimedya ekranı gibi birkaç hediyesi dahildi

• Bugün Egea 1.3 urban plus için iki bayii aradım telefonla birisi 110 diğeri 111 dedi. Yüzyüze pazarlık etsek 2 bin daha düşerler 108 gibi alınır diye düşünüyorum.

• tugay1615 T kullanıcısına yanıt
    Bu hafta sonuna doğru geliyormuş superb passat’a yakın fiyatlar bekliyorum.

• Mean Streets kullanıcısına yanıt
    2 ay önce 87 fiyat vermişlerdi hala aynı kalması güzel

• erdoganb E kullanıcısına yanıt
    vision cvt ekran park sensörü ve lpg 122 mi

• Bodrum Renault Clio 0.9 Turbo için 82.200 fiyat verdi. Bu forumda bir süre önce 75 civarı fiyatlar geçiyordu. Bayağı arttırmışlar.

• FRISBY FC-8890G COAX
  • FRISBY FC-8890G COAX
  • 50bin tl vade sınırı 36 ay mı ? Yoksa 60 ay çekilebilir mi ?

• Araba fiyatlarının ederinin çok üstünde olduğunu bu forumu okuyan herkes farkında. Kendi açımdan konuşursam bugün kaporasını verip 110 bin liraya i20 1.4 otomatik alacağım. Fiyatın yüksek olduğunu bilerek aldım. Çünkü 50 bin krediyi geriye 53.760 lira olarak ödeyeceğim. Bu ülkede ne zaman herhangi bir ürün bir sonraki sene ucuzladı? İnsanlar zor bela geçiniyor, nakiti olan hemen alıyo zaten. Neden hala konuda hala araba alanlar var tarzı yaklaşım var anlamıyorum

• cuhadarzade kullanıcısına yanıt
    Toyota sandıkçıyla biz de konustuk en alt pakete kullandırmıyoruz diğerlerinde sıkıntı yok dediler..Her yerde farllı bişeyler söylüyorlar yerine gidip detaylıca öğrenmek lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: hrnckr11

Araba fiyatlarının ederinin çok üstünde olduğunu bu forumu okuyan herkes farkında. Kendi açımdan konuşursam bugün kaporasını verip 110 bin liraya i20 1.4 otomatik alacağım. Fiyatın yüksek olduğunu bilerek aldım. Çünkü 50 bin krediyi geriye 53.760 lira olarak ödeyeceğim. Bu ülkede ne zaman herhangi bir ürün bir sonraki sene ucuzladı? İnsanlar zor bela geçiniyor, nakiti olan hemen alıyo zaten. Neden hala konuda hala araba alanlar var tarzı yaklaşım var anlamıyorum
    Merhaba hocam 4 viteslik otomatik mi ? 4 viteslik olani biraz fazla yakıt tüketiyor. Düşük faizli , uzun vadeli krediden dolayı tercih ettiniz sanırım. Yoksa diğer alternatifler daha güçlü onlari tercih ederdiniz haliyle.Hayırlı uğurlu olsun.

• Su an Turkiye`de olsaydim acikcasi ben de arac alirdim. Evet fiyatlar cok yuksek ve belki Aralik`ta satmayan birkac modelin fiyatlarinda indirim olabilir ancak muhtemelen zaten cogu kimsenin dusunmedigi modellerdir.

Fiyatlarin dusmesi icin ya OTV azalacak ya kurlar. Cok ekonomik terimlere girmeden butce acik veriyor ve kisa-orta vadede kurlarda yukselis bekleniyor. Bu nedenle OTV ye zam bile gelebilir, kurlarda da ani ziplama gorebiliriz 3 ay icinde bu Suriye mevzusu yuzunden ki simdiden Euro 1.75% artti bile.

Turkiye`nin ekonomik ve siyasi gundemi son 2 senedir ongorulebilir degil. O nedenle ihtiyac ve imkan var ise beklemenin anlami yok.
  • Cuma günü 152.500 tl fiyat aldığım corolla flame x bugün güya indirimli 158-159.000 tl olmuş:) Şunu anladım bu memleketin fırsatçısı bitmiyor bitmeyecek. Günlük yaşayacaksın.

• ArGentum#47 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam. 164.500'e anlastim. 0 faiz yok ne yazik ki. Kuveytturk'ten 1.19'dan cekecegim krediyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olethros -- 22 Mayıs 2020; 12:24:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gmb

Cumartesi Eskişehir Asil Oto
    Golf 1.0 midlineplus man. beyaz, otomatik klima, kararan dikiz aynası ve otomatik far sensörü -124.000 TL
    A3 sedan 1.0 dynamic cam tavan + prestige paket 190.000
    A3 sportback 1.0 dynamic cam tavan + prestige paket 173.000
    Golf bence iyi fiyat . 120.500 dü geçen ay opsiyonlar olmadan .

• Ben de İstanbul'dan aldığım fiyatları yazıyorum.

Toyota
    Yaris 1.5 fun special 107bin
    Corolla 1.6 vision mutidrive s 116bin (bitmiş)

Peugeot
    208 signature 1.2 puretech manual 96bin
    50bin 12 ay 0.69
    26bin 12 ay sıfır faiz
    208 signature 1.2 puretech eat6 108bin (cam tavan)
    Kredi oranları alınan kredi ve vadeye göre artıp azalıyor.
    75bin 12 ay 0.98, 24 ay 1.24 gibi
    308 style dizel otomatik Aralık'ta teslim diyor arabaları bitirmisler. 136bin den sattık dedi ama kampanya yok peşin

Renault
    Clio 0.9 benzinli joy manual 79.900
    1.2 tce icon edc 123bin
    Megan sedan joy manual 1.6 106bin
    50 bin 36 ay 0.69 kredi

• Evet hocam 4 vitesli benzinli model. Biraz fazla yaktığını okudum. 5 10 bin km binip yaptığım km göre lpg taktırıp taktırmamayı düşüneceğim. Aracı çoğunlukla eşim kullanacağı için kendi bütçemde en mantıklısı bu idi hb araba olarak. Style paket multi medya ekli olarak 110 bine anlastım aldım bugün. Çok sağolun hocam Allah size daha iyisini nasip etsin

• 
Sayfa: önceki 14341435143614371438
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.