Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1430. sayfa)

5 sn
288.559
Cevap
4.621
Favori
46.957.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 14281429143014311432
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arz-talep meselesi tamamen. Alıcısı olduğu sürece devam edecekler normal olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SacredDivinity kullanıcısına yanıt
    Ordu Bayram Peugeot bayisinden Gülden hanımla bi görüşür müsünüz? Ellerinde bi tane turuncu bakır rengi vardı. Ben geçen hafta siparişi iptal ettiğim için boşa çıkmıştı, hala satılmadıysa değerlendirebilirsiniz.

• Arkadaşlar bu son 2 aylık dönemde ÖTV oranlarında indirim olurmu sizce birde golfün yeni kasa çıkacak 2020 de yıl sonuna doğru 2019 larda indirim olurmu sizce son olarak 2015 üstü golf lerde dsg de hala sıkıntı varmı ?

• Sonrasında sizi merkezden memnuniyet anketi için aradıklarında temsilcinin tavrını birebir anlatıp şikayet oluşturabilirsiniz. Kaydınızı hiç almadılarsa da siz merkezi arayıp şu bayi, şu temsilci diye şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Ancak ne kadar kötü bi diyalog olmuş olsa da “aç köpekler” diye tanımlamanız hoş olmamış.

• Çanakkale Renault u aradım. Türkiye genelinde Clio kalmadı hiç bir bayide. Şuan üretim bandında Aralık ayında gelecek dedi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • darkdead06 kullanıcısına yanıt
    Hocam son 1 haftadır Doğuş bayilerine 3-4 defa gittim.
    Eski günlerdeki gibi içerisi pazaryerine dönmüş.
    Bu şartlarda ben olsam ne ötv indiririm ne de fiyat düşerim.
    Bu kalabalığı yaratanlardan biri de benim tabii ki.
    Business Passat “hiç yok” demeye başlamışlar bile.
    Bir de hurdalar zamlanmış, 700tl fiyat koymuşlar.
    Ekonomimiz de uçtuğuna göre Varın gerisini siz düşünün.

• quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

Ordu Bayram Peugeot bayisinden Gülden hanımla bi görüşür müsünüz? Ellerinde bi tane turuncu bakır rengi vardı. Ben geçen hafta siparişi iptal ettiğim için boşa çıkmıştı, hala satılmadıysa değerlendirebilirsiniz.
    Benim gitmem mi gerekiyor istanbul' dan peki, almaya karar verirsem prosedür nasıl işliyor, bir de fiyat bilginiz var mı

• A3 1.0 Sportback Stronic Dynamic+Prestige+Led paket 169.000 TL. (Doğuş Oto Maslak/Kartal)

Prestige pakette Katlanır Ayna, Geri Görüş Kamerası ve Cam Tavan geliyor. Led pakette ise ön arka led farlar ve arka dinamik/kayan sinyaller mevcut.

Fiyat yüksek gibi gözükse de ikinci eldeki A3lere bakıldığında gerçekten iyi fiyat ki bu donanımdaki sportbackler aylardır 188.000 idi. Az araç kalmıştı, düşünenler değerlendirebilir.

• İ20 1.4 style otomatik multi medya sistemi dahil 110 bin lira teklif aldım. 60 bin peşin 50 bin 24 ay 0.49 faizle ayda 2.240 lira ödemeli. Nasıl sizce dostlar

• Duratorq kullanıcısına yanıt
    Sıfır faiz kapmanyası var mı?

• Clio 0.9 Titanyum Gri + park sensörü 81.500. 50 bin TL 0,69 faiz ile. Sizce nasıl fiyat arkadaşlar ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bekleyen stoklar önemli ölçüde eridi gibi görünüyor, bu tablodan sonra ÖTV indirimi olasılığı çok düşük.

• quote:

Orijinalden alıntı: Duratorq

A3 1.0 Sportback Stronic Dynamic+Prestige+Led paket 169.000 TL. (Doğuş Oto Maslak/Kartal)

Prestige pakette Katlanır Ayna, Geri Görüş Kamerası ve Cam Tavan geliyor. Led pakette ise ön arka led farlar ve arka dinamik/kayan sinyaller mevcut.

Fiyat yüksek gibi gözükse de ikinci eldeki A3lere bakıldığında gerçekten iyi fiyat ki bu donanımdaki sportbackler aylardır 188.000 idi. Az araç kalmıştı, düşünenler değerlendirebilir.
    Bu aracta bi xenon vardi zaten, onun yerine led almak mantikli mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Apoly

Bence de kesinlikle leon yerine 308 tercih edilmeli. Her şeyi geçtim kronik sorunlu dsgli leon almak bence son tercih olmali. Ha şöyle olur leon 100.000 civarına satar. O zaman 308 yerine Leon alırım. Ama ayni fiyatlarda bile bile lades dememek lazım.

Alıntıları Göster
    İ20, rio 110bin tl olmusken leonu 100bin e vereceklerdi ha :D Hayallerde yasiyor bazi forum uyeleri. Leon su anda 308 den ucuz zaten, gayet tercih edilesi durumda

• quote:

Orijinalden alıntı: hrnckr11

İ20 1.4 style otomatik multi medya sistemi dahil 110 bin lira teklif aldım. 60 bin peşin 50 bin 24 ay 0.49 faizle ayda 2.240 lira ödemeli. Nasıl sizce dostlar
    yeni kasa corolla vision otomatik 115 bin lira hocam baktiniz mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Onyargisiz

yeni kasa corolla vision otomatik 115 bin lira hocam baktiniz mi ?

Alıntıları Göster
    Hocam toyotaya gittim vision ve dream paket corollalara kredi indirimi olmuyormus. Zaten tavırlarıda al liste bu almazsan kapı orda seviyesinde

• quote:

Orijinalden alıntı: SacredDivinity

Benim gitmem mi gerekiyor istanbul' dan peki, almaya karar verirsem prosedür nasıl işliyor, bir de fiyat bilginiz var mı

Alıntıları Göster
    Gidip almaniz lazim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Ankaradayım, hiç gitmeden Afyondan araba aldım, sadece teslim alırken bir kez girdim plazaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: masterap

İ20, rio 110bin tl olmusken leonu 100bin e vereceklerdi ha :D Hayallerde yasiyor bazi forum uyeleri. Leon su anda 308 den ucuz zaten, gayet tercih edilesi durumda

Alıntıları Göster
    Okuduğunu anlamakta zorluk çektiğini görüyorum. Bol bol kitap okuyarak geliştirebilirsin bu eksik yönünü. Bir varsayımdan bahsetmişim. Şöyle olursa şöyle yaparım demişim. Gelmişsin yorumuma hayal dünyasında yaşıyor yazmışsın. Ha bu arada hatchback bakmıyor olsam leon 100.000 de olsa almam Corolla 1.6 vision otomatik alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Asetilsalisilikasit

Ankaradayım, hiç gitmeden Afyondan araba aldım, sadece teslim alırken bir kez girdim plazaya.
    Arabayi teslim almaya gidecek demek istedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 14281429143014311432
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.