Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1406. sayfa)

5 sn
288.653
Cevap
4.621
Favori
46.974.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
55. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 14041405140614071408
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ussaki

Manuel mi otomatik mi bu araçlar
    manuel
  • CorleoneFamily kullanıcısına yanıt
    elindeki listeden söyledi.
    çok zam gelmiş eylül listesinde böyleydi filan dedim. işte zam gelmedi banka anlaşması vs. cevaplar klasik. bayide kimse de yoktu.
  • Millet harıl harıl araba alıyo işte bu. Son 3 ay satış rekoru kırılır bu gidişle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haybora

egea
    1,3 mj urban plus 123.900
    1,4 fire urban plus 92.400
    hurda onlardan ayak üzeri fiyatlardır.
    Geçen cumartesi günü hurda onlardan 85500 TL fiyat aldığım 1.4 Urban Plus 4 günde 7 Bin TL zamlanıyor...
    İnanılır iş değil ama bu fiyatları bekliyorum ben de malesef.
  • Açıkçası Honda bayisi 1 günde 1 aylık kotasını doldurduğunu söyledi. Artık bayiiler burunlarından kıl aldırmazlar..
  • Eylul ayindaki %100 artistan sonra bakalim buradaki otv indirimciler ne diyecek. Bir tane arkadas vardi %100 diyordu nerede o?

• quote:

Orijinalden alıntı: cianni

Böyle olduğuna emin miyiz?

Bir kere belgeyi götürürsem yasal olarak 15 bin indirim oluyor o da direk devlet eliyle, burada yanlış bir bilgi var.

Adamlar senin için uğraşıyor o haliyle 12 bin indirim zaten.

Alıntıları Göster
    arkadaşım, önce araştırın.
    vergisiz fiyatı 70 bine kadar olan araçlarda hurda ötv indirimi 15 bin tl.
    70-120 bin arasındaki araçlar için indirim 12 bin tl.
  • Buradayım sayın bayi çalışanı görüceğiz daha sene bitmedi nasıl geliyormuş ÖTV indirimi görürsün.Ayrıca satışı yapılan markalar yerli üretim aralar ithaller ne olacak çıkacaklarmı piyasadan elbet aralıkta onlarıda görecektirler sen rahat ol koçum benim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yayamaschocuk

TR ye gelecek olan Toyota Corolla Hb lerde Benzinlinin otomatik vitesi olacak mı yoksa sadece manuel vites mi olacak?

Aralık ayında (O zamana kadar Hb Corolla hâlâ gelmemiş olursa) otomatik vites dream Sedan alma düşüncesi ile beklemedeyim...

Otomatik vites dream otomatik için telefonla biraz önce en son 137 BİN TL dediler..
    1.2 turbo benzinli, 2.0 turbo benzinli ve 1.8 hybrid olmak üzere 3 farklı motoru bulunuyor. Bunlardan 1.2 benzinli ve 1.8 hybrid İngiltere'de üretiliyor. Türkiye'ye İngiltere'den gelir diye düşünüyorum ve 1.2 benzinli motorda otomatik vites seçeneği yok.

Katalog fiyatı:

En ucuz sedan corolla hybrid Türkiye'de 165binTL, İngiltere'de 23750 sterlin.

En ucuz corolla hatchback İngiltere'de 21350 sterlin. Turkiye'de yaklasık 140 -145bin TL olacaktır.

• Suberb fiyatı alan var mı?
  • Jaycees kullanıcısına yanıt
    Seat 2 hafta önce 154 e alınan leon için 159 fiyat verdi bugün. 3-4 bin tl zam gelmiş en az .
  • erhun1988 E kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 hafta kadar önce aldım fiyatları hemen hemen güncel fiyatlar.
  • needacar kullanıcısına yanıt
    Hocam ona bakarsan ikinci el piyasası da şaka gibi :) Atmosferik motor bana göre en sorunsuz motor. Performans olarak Türkiye şartlarında düşük kalıyor vergi diliminden dolayı 2000 cc üzeri atmosferikler hem sağlam hem performanslı oluyor.
  • Arkadaşlar,
    Hyundai i10 otomatik fiyat alan oldu mu acaba?
  • akıllıalıcı A kullanıcısına yanıt
    Cevapla butonuna bassaydın bari. Daha faiz indirimleri başlamadan %100 satış artmış hala ötv indirimi diyor.Bugün Mercedes ve Toyota'da dahil oldu ne yerli üretimi ya. Devlet kalan markalara özel ötv indirim mi yapacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcorp -- 2 Ekim 2019; 16:11:21 >
  • Jaycees kullanıcısına yanıt
    daha önce bakmamıştım. ama elimdeki teklifte anahtar teslim fiyatı 245bin tl yazıyor.

seata da öğlen gittim. dizel otomatik excellence leon 163 bin fiyat veriyorlar. 50bin tl 12 ay vade sıfır faiz şeklinde. ama kasko ve garanti süresi uzatmayı almak gerekiyor. benzinli exelence yokmuş. fr'ın benzinlisi var dedi ama fiyat sormadım onun.

golfle karşılaştırdığımda 23 bin tl fark var. bu farkla elinize kalite farkı dışında neredeyse hiç bir şey geçmiyor. golfte anahtarsız çalıştırma bile yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: YuNeM38

Toyota sitesinden 40.000 tl 0 faiz kampanyasını kaldırmış. Yeni kampanya geliyor sanırım.
    tahminimce toyota da kredi kampanyasına katıldığı içindir.
    fiyatlarda yükselmeye başlamış, fiyatlar listeden de güncellenecek gibi.

hayırlı olsun, toyota da üzdü...
  • 3 gündür yeni kasa Civic Elegance Eco Benzin/Lpg Otomatik için fiyat alıyorum.
    Yemin ederim sırf şu bayilerin tavrı yüzünden araçtan soğudum. Adamların mabadı arşa çıkmış durumda. Kampanyadan önce bi yakınıma araç almaya gittiğimizde önümüzde satış yapmak için şaklabanlık yapan satıcı bugün hollywood starı tribine girmiş.
    Başka bi satıcı sanki bakkaldan ekmek alıyormuşuz gibi bi şaşkınlıkla neyin pazarlığı efendim honda liste fiyatı altına inemiyoruz diyor. 4-5 gün önce 150-155 arası fiyat veren bayiler ağız birliği yapmış gibi bide artisçe 158 altına inmiyorlar. Ben bu çakalca tavırlar nedeniyle ay sonuna kadar bekleme kararı aldım.
    Edit: Numara bıraktığım bir bayi aradı fiyat verdi 160. Yine 4-5 gün önce 152-155 rakamını söyleyince, yüzsüzce kredilerden ve talepten dolayı artırdık dedi. Fiyatta esneme payı falan var mı deyince adam sanki pazarlığı ilk defa duyuyormuş gibi bir tepki verdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T. Soprano -- 2 Ekim 2019; 18:41:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Çakaçuka

1.2 turbo benzinli, 2.0 turbo benzinli ve 1.8 hybrid olmak üzere 3 farklı motoru bulunuyor. Bunlardan 1.2 benzinli ve 1.8 hybrid İngiltere'de üretiliyor. Türkiye'ye İngiltere'den gelir diye düşünüyorum ve 1.2 benzinli motorda otomatik vites seçeneği yok.

Katalog fiyatı:

En ucuz sedan corolla hybrid Türkiye'de 165binTL, İngiltere'de 23750 sterlin.

En ucuz corolla hatchback İngiltere'de 21350 sterlin. Turkiye'de yaklasık 140 -145bin TL olacaktır.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ediyorum
    Corolla hb modellerinde otomatik vites olmayacaksa (Manuel vites 1.2 ye yaklaşık 150 BİN TL vermek) bana göre gereksiz olur....

Bu durumda aralığa kadar bekleyip otomatik vites dream Sedan Benzinliyi 130 a falan indirirlerse almak mantıklı gibi..

• Toyota Corolla için fiyat listesinin ekran görüntüsünü aldım.... Bakalım Aralık ayında fiyatlar ne durumda olacak?

Bu arada Dacia Duster için fiyat alan soran var mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 14041405140614071408
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.