Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1401. sayfa)

5 sn
287.623
Cevap
4.614
Favori
46.813.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 13991400140114021403
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Toyota guncel oran yayinlamis bir kac ust mesaji inceleyin fotografli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugarb

Arkadaşlar birdaha sorayım.
    Opel combo 1.5 dizel excellence otomatik için fikriniz nedir?
    Bileniniz varmı aracı?
    Ruhsatta kamyonet yaziyorsa pahalı mtv ve her yil muayene, büyük şehirlerde her yola girememe gibi sıkıntılar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isobay

Benzinli higline bayilerde var mı?
    Yok cekiyorlar ama sistemdem turkiyeye girecekler var.aksesuarlarla limiti asmazsa bakacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenool

Fiyat avantaji yoksa Peugeot Rifter daha iyi bir secenek olur bence.
    124 dediler, rifter daha pahalı sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Ruhsatta kamyonet yaziyorsa pahalı mtv ve her yil muayene, büyük şehirlerde her yola girememe gibi sıkıntılar var.

Alıntıları Göster
    Kamyonettir muhtemelen. 124000 tl

• Renault Clio 0.9 joy kampanyası ekim ayında devam edecek mi bilgi var mı acaba?
  • bu faiz indirim kampanyası................... ne kadar doğru .....

Haziran ayı oto fiyatlarını alın... birde bu ayın.....sonuca inanamayacaksınız

Geçen gün ataşehir birmota gittim. egea 90.400 kampanya, dizel otomatik reklamı gördüm detay efendim dedim.
    Detay dediler elbette... Bi kere o dizel değil altta küçük yazı ile belirtilmiş benzinli dediler. tamam dedim. ama o dediğiniz fiyatta olmuyor . Nasıl yani dedim. Hurda teşvikli fiyatı zaten dediler. Hurda verecekmişiz birde maliyet 90.400 dedğilde 96 bin falan oluyor dediler... ha tamam o zama dedim.. Peki dedim beklesem nasılsa ekimde kamu bankaları faiz avantajı var dedim. Elbette dedi ama araçlara 10 bin zam var, faizle birlikte zamlı fiyatlar da açıklanır dediler. Ama şey falan dedim. Bu resmen uyanıklık falan gibi. Zaten bankalarla biz anlaşmayı yaptık zarar mı edecez dediler...

Şimdi bekliyorum.. egea benzinli otomatik fiyatı değişecek mi? Yoksa beni sevmeyip üfürdüler mi???

Özet kampanya mı hehe.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeravalar -- 2 Ekim 2019; 0:3:24 >

• Vermiş olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederim
  • Kampanya adı altında aradaki fazini bayiler araç fiyatlarına EKLEMİŞLER. ZAM değil ZAMCIK

• Toyota fiyatlarını takip ettim. Ekim ayında herhangi bir artış olmadı

• Dacia Duster larin otomatik vitesleri sıkıntılı mıdır yoksa kafan rahat gönül rahatlığıyla uzun yıllar götürür mü arkadaşlar?

Kafamda 2 seçenek var..
    Ya Toyota Corolla dream otomatik vites...
    Ya da Dacia Duster dizel otomatik 4x2

• 2019 Toyota Corolla 1.6 Vision Otomatik - Hurda Bayiden: 112.000 TL - Hurda Sizden: 107.000 TL
    2019 Toyota Corolla 1.6 Vision Manuel - Hurda Bayiden: 108.000 TL - Hurda Sizden: 103.000 TL

2019 Renault Megan 1.6 Joy Manuel - Hurda Bayiden: 103.000 TL - Hurda Sizden: 98.000 TL

Hyundai Yeni Elantra 1.6 MPI Elite Plus Otomatik - 155.000 TL
    Hyundai Yeni Elantra 1.6 MPI Elite Otomatik - 138.000 TL
    Hyundai Yeni Elantra 1.6 MPI Style Manuel - 103.000 TL

Bunlar benim aldığım teklifler. Uğraşılırsa az daha inerler.

Teklifleri nereden aldığımı soran arkadaşlar için Toyota Aktoy Plaza - Avcılar
    Üstünden iki hafta kadar geçti değişiklik var mı bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nobody1 -- 2 Ekim 2019; 22:23:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nobody1

2019 Toyota Corolla 1.6 Vision Otomatik - Hurda Bayiden: 112.000 TL - Hurda Sizden: 107.000 TL
    2019 Toyota Corolla 1.6 Vision Manuel - Hurda Bayiden: 108.000 TL - Hurda Sizden: 103.000 TL

2019 Renault Megan 1.6 Joy Manuel - Hurda Bayiden: 103.000 TL - Hurda Sizden: 98.000 TL

Hyundai Yeni Elantra 1.6 MPI Elite Plus Otomatik - 155.000 TL
    Hyundai Yeni Elantra 1.6 MPI Elite Otomatik - 138.000 TL
    Hyundai Yeni Elantra 1.6 MPI Style Manuel - 103.000 TL

Bunlar benim aldığım teklifler. Uğraşılırsa az daha inerler.

Teklifleri nereden aldığımı soran arkadaşlar için Toyota Aktoy Plaza - Avcılar
    Üstünden iki hafta kadar geçti değişiklik var mı bilmiyorum.
    toyota tekliflerini hangi bayiden aldınız yazarsanız sevinirim
  • Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt
    Araç rengi ve döşeme rengi nedir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omeravalar

bu faiz indirim kampanyası................... ne kadar doğru .....

Haziran ayı oto fiyatlarını alın... birde bu ayın.....sonuca inanamayacaksınız

Geçen gün ataşehir birmota gittim. egea 90.400 kampanya, dizel otomatik reklamı gördüm detay efendim dedim.
    Detay dediler elbette... Bi kere o dizel değil altta küçük yazı ile belirtilmiş benzinli dediler. tamam dedim. ama o dediğiniz fiyatta olmuyor . Nasıl yani dedim. Hurda teşvikli fiyatı zaten dediler. Hurda verecekmişiz birde maliyet 90.400 dedğilde 96 bin falan oluyor dediler... ha tamam o zama dedim.. Peki dedim beklesem nasılsa ekimde kamu bankaları faiz avantajı var dedim. Elbette dedi ama araçlara 10 bin zam var, faizle birlikte zamlı fiyatlar da açıklanır dediler. Ama şey falan dedim. Bu resmen uyanıklık falan gibi. Zaten bankalarla biz anlaşmayı yaptık zarar mı edecez dediler...

Şimdi bekliyorum.. egea benzinli otomatik fiyatı değişecek mi? Yoksa beni sevmeyip üfürdüler mi???

Özet kampanya mı hehe.....
    Bakanliga sikayet edin. Yaniltici reklam diye

• inşallah zamcık yapmayanlarda olur belki nasipleniriz....
    kampanya yazısı bu
    https://otomobil.fiat.com.tr/kampanyalar/firsat.egea-sedan-otomatik-vites-kampanyasi
    ilk 5 satır yani asıl vurgulananla başlık ve fotoğraf aynı olmalı ama ......... Bu arada reklamdaki araç mavi.....hehehe

Otomatik vites konforuna sahip olmak herkesin hakkı
    • Türkiyenin en çok tercih edilen otomobili
    • 100 km’de ortalama 3,9 l yakıt tüketimi
    • Apple CarPlay ve Android Auto destekli 7’’ Multimedia Sistemi
    • Sınıfının en geniş iç ve bagaj hacmi (Egea HB)
    • Sınıfının en performanslı 1.6 dizel motoru ve en geniş diz mesafesi (Egea Sedan)

Otomatik Vites Konforu Hurda Teşviki ile 90.400 TL'den başlayan fiyatlarla.

90.400TL'li hurda teşvikli ve kampanyalı başlangıç fiyatı, 2019 model Egea Sedan Easy E-Torq 1.6 110 HP AT6 versiyonda 3 - 30 Eylül 2019 tarihleri arasında geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Kampanyalar 2019 model Egea Ailesi araçlarda geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.

Bakanlık mı, ş,kayet mi... hahahahoho

https://kampanya.fiat.com.tr/Pdf/Fiyatlar/OtomobilFiyatListesi.pdf

versiyon
    Donanım
    Şanzıman Tipi
    Yakıt Tipi
    Anahtar Teslim Liste Fiyatı
    Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı
    Hurda Teşvikli Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı
    1.4 Fire 95 HP Easy Manuel Benzin 93.400 TL 88.900 TL 73.900 TL
    1.6 E-Torq 110 HP AT6 Easy Otomatik Benzin 113.400 TL 105.400 TL 90.400 TL
    1.3 M.Jet 95 HP Easy Manuel Dizel 126.400 TL 119.900 TL 104.900 TL
    1.6 M.Jet 120 HP DCT Easy Otomatik Dizel 155.400 TL 149.900 TL 137.900 TL

görüntü ekleyebilen varsa alıp eklesin de bir hafta sonra fiyatlara bi daha bakalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeravalar -- 2 Ekim 2019; 1:29:48 >

• Peşin parayı bassan 150 bine vereceği arabayı 0.49 kampanyasıyla 170 bin çekiyorlar. Bu işe kanmayın bence dostlar.

• orlando23 kullanıcısına yanıt
    Eski aracımı götürdüğüm Aktoy Plaza var Avcılarda ora ile telefondan görüştüm. 2 hafta geçti üzerinden şuan Ekim Ayı kampanyası var. 40 bin TL'ye 12 ay sıfır faiz fakat bana pek olumlu gelmedi açıkçası. En azından 18-24 ay arasında olsa alınır diyebilirdim. Aylık taksit tutarı 12 ay üzerinden 3.333 TL' ye gelmekte.
  • Honda Civic 1.5 Turbo benzinli 182 bg makyajlı kasa LPG'siz için:

Elegance 160.000 TL Executive 174.000 TL fiyat aldım. Son noktada zorlanırsa bir miktar daha inecekler, tahminim 2000 civarı.

0.49 ile 60.000 tl 36 ay kredi kullanılabiliyor. 3200 tl peşin alınınan "dosya masrafı" var.

Bunun yerine 0.99 ile 36 ay masrafsız kredi kullandığınızda zaten toplam maliyet neredeyse aynı. Bu kredi "destek" işi tamamen boş.

Paketler arasındaki farklar: ısıtmalı deri koltuk, anahtarsız giriş, adaptif hız kontrol, güvenlik paketi (şerit takip ve uyarı sistemi, çarpışma önleyici...vb)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qvx -- 2 Ekim 2019; 2:34:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YuNeM38

Bayiler garantisi bozulmadan LPG takıyor mu i20'ye? Bilginiz var mı?
    Dışarıya göre biraz fazla ödeyerek serviste takılıyor, alırken sıfırdan pazarlığını yaparsanız daha uyguna yaparlar.
  • 
Sayfa: önceki 13991400140114021403
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.