Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1395. sayfa)

23 Kayıtlı Üye (12 Mobil) ve 83 Misafir (25 Mobil) - 69 Masaüstü37 Mobil3 iOS9 Android
5 sn
288.692
Cevap
4.621
Favori
46.980.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 13931394139513961397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu milletin GÖSTERİŞ sevdasına mani olan kredi oranlarıymış onlarda düştüyse durmak yok saldırmaya devam...
    200 - 300 binlik araca binecek adamın ayda evine net 20 bin TL girmesi şart..benim kriterim bu.

bunu karşılayabilenlere helal olsun...zaten hak ediyodur.

ama ayda 10 bin lira ile bile bu paralara araba almak MANYAKLIK.NET.
  • 1.4 egea için fiyat alan varmı ? cumartesi 1,4 egea + lpg + renk seçimi + hurdayı bayi ayarlıyacak 85 bin fiyat aldım. Kdz ereğliden. Bu gün daha net cevap alamadım
  • absngzl A kullanıcısına yanıt
    Aldığınız fiyat easy yani en boşumu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heredotes

Honda bayilerinde bir umursamazlık bir bize muhtaçsınız hakim. Haftasonu bayi ile yaşanan dışında bugün aldığım fiyatı paylaşayım.
    Honda civic 1,5 benzinli turbo, executive plus, 178.000.tl, kredi kampanyalı fiyat.
    Bu araca 10 gün önce 169, 170 bandında fiyat almıştım. Anlaşılan Honda bayileri fırsat bu fırsat deyip vatandaşın tepesine binmeye çalışıyor. Kesin olarak vazgeçtim Honda almaktan.
    Yumuşatılmış halde halka söylenen enflasyon %20'nin üzerindeyken bankaların sıfır faizle ya da 0,50 ile kredi vermeyeceği aşikar. Hiçbir banka kâr etmediği işe girmez. Bu düşük faiz göz boyamaktan başka birşey değil. Bayiler bankaya katılım payı adından bir para ödüyor. Bu katılım payı dediği şey sizin çektiğiniz paranın faizinden başka birşey değil. Faizi bankaya değil de bayiye ödemiş oluyorsunuz. Faizi düşürüp, aracın fiyatı artırıyorlar böylece sizin için aracın toplam maliyeti değişmiyor. Yani sözde sıfır ya da düşük faiz ile verdikleri paranın gerçek fazini her türlü alıyorlar.

• ogz45 O kullanıcısına yanıt
    aynen hocam
    72.500 tl renk seçimi par sensörü hurda bizden olursa. Hurda bayiden 79.000 dediler cumartesi
  • CorleoneFamily kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, bu gün ne olacak bakalım fiyatlar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CorleoneFamily kullanıcısına yanıt
    Şehir neresi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Edirne. Fiyatlar açıklansa da karar versek bizde.
  • Acil Stop kullanıcısına yanıt
    Ben bankacıyım. Bu faiz kampanyasını da detaylı biliyorum. Honda bu faiz kampanyasından 3 bin küsür tl katkı payı alacak. Tamam zaten faiz farkını alsınlar, ona denilen birşey yok. Ancak ne döviz kuru artmışken, hatta 10 gün öncesine göre düştü, ne de ekonomik olarak farklı bir olay olmuşken 10 gün öncesinin fiyatlarının üzerine neden 7-8 bin tl hatta daha fazla bindiriyorlar.
    Araştırdığım kadarıyla hem alım satımda hem de serviste Honda bayileri çok paragözdü. Ben pek ihtimal vermiyordum. Ama bizzat şahit olduktan sonra Honda bayilerinin sanayi ve galerici esnafından farkı olmadığını anladım. Aralarında iyiler mutlaka vardır, onları tenzih ederim, ve ben o iyilerle karşılaşmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heredotes -- 1 Ekim 2019; 11:38:8 >
  • Koruc1903 kullanıcısına yanıt
    secenek olsun

insinia 1.6 136 hp dizel otomatik excellance+sunroof : 207,000 tl

• Böyle bir tablo var.

• Hocam eksik yazdınız 2018 model mazda 3 demeniz lazımdı

Bunlar kafayı yemiş ya 3 ay sonra 2020ye giriyoruz

• Heredotes H kullanıcısına yanıt
    Bankacı olduğunuz için bu faiz işlerini siz daha iyi bilirsiniz hiçbir banka tufaya gelmez muhakkak kazanan o olur. Sıfır faiz, düşük faiz deyip bayiden belli bir katılım parası almaları milleti keriz yerine koymalarından başka birşey değil.

Honda'nın fiyat politikası zaten biraz gariptir hocam, aynı araç aynı yıl içinde bile bazen segmentinde çok pahalı olur bazen segmentinin en iyi fiyat/performans aracı olur. Fırsat bu fırsat deyip 3-4 zam yapmışlar, 1-2 ay fazla zam yapmazlar yine segmentine göre uygun fiyata gelir.

Aklıma gelmişken söyleyeyim az satış yapan bayiler 3-4 bin TL daha ucuz fiyat çekebiliyor. Ben araç alırken Denizli ve İzmir bayileri indirim yapmazken Muğla ve Aydın bayileri baya uygun fiyat vermişti. Hatta aracımı alırken kampanya var dediler 4 bin TL ucuza verdiler. Ama neyin kampanyası belli değil ne bir yerde reklamı vardı ne de başka bayiler kampanya var dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acil Stop -- 1 Ekim 2019; 11:54:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala_

Böyle bir tablo var.

Rezaletin bini bir para, fıkra gibi memleket.
  • quote:

Orijinalden alıntı: absngzl

1.4 egea için fiyat alan varmı ? cumartesi 1,4 egea + lpg + renk seçimi + hurdayı bayi ayarlıyacak 85 bin fiyat aldım. Kdz ereğliden. Bu gün daha net cevap alamadım
    şimdi Bursa Birmot ile görüştüm liste henüz çıkmadı koşullar belli olmadı dedi ( kredi koşulları hk. ) akşam yada yarın liste belli olur dediler.
    bende Urban Plus 1.6 E-Torq 110 HP AT6 benzin + lpg olanını almaya niyetliyim artık fiyatlar belli olsun bakacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostiki

bu milletin GÖSTERİŞ sevdasına mani olan kredi oranlarıymış onlarda düştüyse durmak yok saldırmaya devam...
    200 - 300 binlik araca binecek adamın ayda evine net 20 bin TL girmesi şart..benim kriterim bu.

bunu karşılayabilenlere helal olsun...zaten hak ediyodur.

ama ayda 10 bin lira ile bile bu paralara araba almak MANYAKLIK.NET.
    Asgari ücretle son model iphone kullanan bir milletiz.

• Kampanya kapsamındaki araç ve modeller:
  • Honda düşünüyordum ama bayiilerin tavrı yaklaşımı kabalığı beni resmen soğuttu... Yazık be paramızla rezil oluyoruZ 😠

• platin1111 kullanıcısına yanıt
    Grandland X 1.5 130hp Dizel AT 120YR 194,000 tl

• 
Sayfa: önceki 13931394139513961397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.