Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (2886. sayfa)

5 sn
288.754
Cevap
4.621
Favori
46.987.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 28842885288628872888
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aaronemre

Nissan QASHQAI hkkında yorumlarınız nedir
    Aracın yüzü çok eskidi. rakiplerinin çok gerisinde kaldı. eski popülerliğinin ancak gölgesi var . Ama yinede fiyatları rakiplerine nazaran daha makul sanırım. B-Suv ların 300 küsur olduğu bir piyasada Dizel otomatik qashqai (baz donanım ) 247 bin. Makyajla beraber ortaya çıkan yeni 1.5 dizel motorun verileri
    iyi değil. 0-100 ü nün 13,6 saniye olması sanırım bir fikir verir. benzinli modelleri iyi mi kötümü bilmiyorum.

Benim araçta eski kullanılan 1.6 dizel motor versiyonu var ve çok memnunum. keşke bu motorla devam etselerdi. Aracın 2.elinin iyi olduğunu düşünüyordum ancak geçen yıl ilana çıktığımda muhabbet niyetine arayan 3-5 gerizekalı haricinde çok arayan soran olmadı . sonrada zaten satmaktan vazgeçtim .bilmiyorum belki bana denk gelmiştir 2.eli daha iyi olabilir emin değilim.

3 sene önce belki iyi bir tercihti ama şimdi sıfır araç araştırıyor olsam bu araç listemde olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hirikus -- 11 Ağustos 2020; 18:8:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nicotr

Yaşlı bir çifte araç bakıyoruz. Dizel otomatik inip binmesi kolay 300 bin TL ye kadar hangi aracı tavsiye edersiniz? Eski araçları Nissan X trail idi. Benzer bir araç bu bütçelere mümkün mü? Teşekkürler.
    Kuga uyar gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Polo77777 P kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler,

Daha öncesinde sıfır araç aldığımda muayene geçerlilik tarihi olarak ülkeye giriş tarihi diye söylemişlerdi ondan dolayı böyle bir düşünceye kapıldım. internette yaptığım araştırmalarda da çoğu kimse ülkeye giriş tarihi olarak bildirmiş ancak gene detayını öğrenmeye çalışacağım.
  • YawuzS Y kullanıcısına yanıt
    Benim merak ettiğim indirim alabiliyormuydunuz du.
    Demekki indirimi kaldırmışlar .
    Önceden 3000-5000tl indirim olurdu

• ortada bildiğin kaos var.korkudan insanlar borca giriyor ya kalmazsa ya yine zamlanırsa açıkta kalmayalım alalım diye.bu gidişatla bu şekilde bu iş çok rahat ocak ayına kadar uzar gider.daha da kötü olması çok yüksek bir olası çünkü korona 2.dalgası eğer gelirse ki geliyor tekrardan fabrikaların kapanması gerçek bir facia ya dönüşücek.geçen hafta salı aldığım araba bugün itibari ile 25bin zamlandı birdaha zam bekleniyor bu hafta bitmeden.yani tavsiyemdir bütçenize uygun araç bulabiliyorsanız direk alın derim.almadığınız her gün zarardasınız.31 yaşındayım şunu öğrendim bir malın fiyatı bir noktayı gördüyse asla o fiyatın altına düşmüyor düşmicek.sanırım ford hariç çoğu güzel bir zam yaptı ford puma ve kuga şu dönemde kovalanır
  • CheckVizoR kullanıcısına yanıt
    190 bin

• Volvo hala fiyatlari aciklamadi

• quote:

Orijinalden alıntı: EUS

Uygun kaldi zaten hocam,yeni kasanin fiyatlarinin zaten skoda 2008 parasi olmasi imkansiz.
    Gecen gunde yazdim A3 hatchback rakipleri 400’e A3 sedan rakipleri 450’yi gecti.
    Ama yine soyluyorum gidip bayiden alin firsatcilea para kazandirmayin.

Alıntıları Göster
    Tabi tabi, bayiiden alacağım kesinlikle. Bunun için önce kendi arabamı satmam gerekiyor, ben satın alana kadar da fiyatlar ne durumda olacak orası meçhul..
  • aqwde A kullanıcısına yanıt
    Sizin için simdi yeni aldığım ve önceki aracının faturadaki gümrükleme ve ruhsattaki muayne tarihine baktım üretim tarihi muayne tarihi oluyor faturadaki gümrükle tarihi ile ruhsattaki muayne tarihi uyuşmuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar ford ecosport un olduğu bir bayi var mı bildiğiniz?

• aqwde A kullanıcısına yanıt
    Ruhsatta yazan muayene tarihi fabrikanin uretim tarihine gore yaziliyor gumruge gore degil

• Bu Peugeot Türkiye, ne yapmak, nereye varmak istemektedir? Bu adamlar kendilerini premium sanıyor galiba, yeni fiyat listesinin maşallahı var, haftalık zam alışkanlığı kazandıkları için fiyatlar arşa çıkmış.
  • Corolla hb otomatik arıyorum, hangi bayide vardır bilen var mi? Corolla hb bulamazsam auris 2016 premium paket almayı planlıyorum, fiyati 170-180 bin. Değer mi sizce?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ağustos 27de teslim edilecek Toyota Corolla dream MDS otomatik vites aracımı devretmek istiyorum.. fiyat 188tl. Bayiden ilk siz alacaksınız.. lansman rengi 5 yıl garantili boya korumalı park sensörü vs.. özelden iletişim kurabilirsiniz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • emre67z E kullanıcısına yanıt
    2016 ve üzeri Xtrail düşünüyorum x-tronik vites..Herhangi bir problem var mi şanzıman ile ilgili?

• Arkadaşlar faizler yükseldi, taşıt faizi, konut kredisi, ihtiyaç kredisi.Ayrica hükümet düşük faiz vererek piyasaya sürdüğü parayı geri çekti.
    Bu ne demek, konut satışı azalacak, otomobil satisi azalacak, piyasada durgunluk olacak demek.2020 Agustos Aralık ayinda araç alan zarar eder, acil degilse 2021 Mart Nisani bekleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 11 Ağustos 2020; 14:13:9 >
  • O bayi senin bu bayi benim gezip sürekli eli boş döndükten sonra ve aptal Peugeot un ısrarla yeni 208 i getirmemesi doğrultusunda, gittim 2. el hatasız 2017 model 70.000 KM full mais bakımlı hatasız Megane 4 1.5 dizel EDC Icon Hatchback aldım. Umarım herkes gönlündekine kavuşur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.yasoo -- 11 Ağustos 2020; 14:25:8 >
  • rush10 R kullanıcısına yanıt
    C5 aircross ile ilgili son günlerde şikayet sayısında artış oldu.

• AreYouMyMummy kullanıcısına yanıt
    Bence değmez, 4 yaşında, eski kasa bir araç 170-180 çok fazla.

• quote:

Orijinalden alıntı: geng

Arkadaşlar faizler yükseldi, taşıt faizi, konut kredisi, ihtiyaç kredisi.Ayrica hükümet düşük faiz vererek piyasaya sürdüğü parayı geri çekti.
    Bu ne demek, konut satışı azalacak, otomobil satisi azalacak, piyasada durgunluk olacak demek.2020 Agustos Aralık ayinda araç alan zarar eder, acil degilse 2021 Mart Nisani bekleyin.
    Bakın böyle şeyler yazamazsınız, resmen milleti manipüle ediyorsunuz.

Otomobil satışı isterse sıfıra insin, eğer kur gerilemezse fiyat düşmez muhtemelen.

Devlet ÖTV yüzdesi ya da baremiyle oynamazsa fiyat düşmez muhtemelen.

Siz bekleyin, araç alan zarar eder diyerek yatırım tavsiyesi veriyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deserthawk -- 11 Ağustos 2020; 14:28:56 >
  • 
Sayfa: önceki 28842885288628872888
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.