Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (2885. sayfa)

5 sn
288.458
Cevap
4.618
Favori
46.924.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1049 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 28832884288528862887
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu fiyat nasıl mümkün oluyor 215 bandından sonra üst dilime geçince 240 civarı olması gerekiyor bildiğim kadarıyla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rush10

Bu fiyat nasıl mümkün oluyor 215 bandından sonra üst dilime geçince 240 civarı olması gerekiyor bildiğim kadarıyla
    Vergi dilimlerini çok bilmiyorum ama %60 vergiye geçmiş galiba
  • 1.0 Leon alan soran varmı yakın zamanda fiyatlarda indirim alabildiniz mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba. Eşimle araçlara bakmak için haftasonu Maslak Doğuş Oto’ya gittik. Skodayı dolaştık kamiq i kaldırıp/satıp yerine scala koymuşlar. 1.0 otomatik cam tavanlı scalanın fiyatı 250.000 e yakındı ve araç yok dediler kasıma kadar. Vw de ise polo vardı 1.0 highline cam tavanlı vb ekstra donanımlı. Fiyatı ise 240.000 tl idi😀

• İstan34bul kullanıcısına yanıt
    Doğuş otoda sordum ama hiç araç yok artık gelmeyecek dendi. Yeni yılda yeni kasası gelecekmiş.

• Dallamos D kullanıcısına yanıt
    Anladım. Ben vergi dilimi de değişmiştir diye düşünmüştüm. Değişim olmadıysa haklısınız

• 3008 ankara goral prime edition 338 dedi. Bu ay gelecekmis. Gt line yokmus 375 mis.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noo Pasaran

Anladım, çok teşekkürler.

Alıntıları Göster
    A3 parasina skoda scala satiliyor ayrica uyeninde bahsettigi gibi diger rakibi olan 1 serisi ve mercedes A serisini fiyatlari cok yuksek.240binden buralara cok hizli gelmesi pahali oldugunu gostermez.Butun markalarin fiyatlari uctu.Piyasada premium hic bir markada bu paralara arac yok.
    Ama galeri alsatcilara paranizi kaptirmayin bayiden alin alacaksaniz.

• Nissan QASHQAI hkkında yorumlarınız nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: İstan34bul

1.0 Leon alan soran varmı yakın zamanda fiyatlarda indirim alabildiniz mi.
    Ben geçtiğimiz cuma 175e aldım. Siyah renk bulabildim. Liste fiyatına alabilirseniz dua edin. Çoğu bayi metalik boya farkı, seramik kaplama, cam filmi gibi ek fahiş fiyatlar bindiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EUS

A3 parasina skoda scala satiliyor ayrica uyeninde bahsettigi gibi diger rakibi olan 1 serisi ve mercedes A serisini fiyatlari cok yuksek.240binden buralara cok hizli gelmesi pahali oldugunu gostermez.Butun markalarin fiyatlari uctu.Piyasada premium hic bir markada bu paralara arac yok.
    Ama galeri alsatcilara paranizi kaptirmayin bayiden alin alacaksaniz.

Alıntıları Göster
    Aslında ben de öyle düşündüm. Rakipleri BMW 1 serisi ve Mercedes Benz A serisine baktığımızda Audi A3 fiyatı çok makul duruyor. 300K tabii ki yüksek bir rakam ama sonuçta tüm arabaların fiyatı yükseldi ve 300K bandında premium bir araç diğer arabalarla karşılaştırdığımızda mantıklı gelmişti bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: Halit G

Herkese merhaba. Eşimle araçlara bakmak için haftasonu Maslak Doğuş Oto’ya gittik. Skodayı dolaştık kamiq i kaldırıp/satıp yerine scala koymuşlar. 1.0 otomatik cam tavanlı scalanın fiyatı 250.000 e yakındı ve araç yok dediler kasıma kadar. Vw de ise polo vardı 1.0 highline cam tavanlı vb ekstra donanımlı. Fiyatı ise 240.000 tl idi😀
    Allahım şu an rüyadamıyım ?? bazen ciddi ciddi düşünüyorum .. tüm bu fiyatlar gerçek mi? geçen yıl BMW-1 alınan fiyatlara polo alır hale geldik.. Çıldırmamak mümkün değil
  • aaronemre kullanıcısına yanıt
    2018 1,6 Sky Pack X-Tronik şanzımanlı modeline sahibiz. Güzel bir araç ancak 3 yıllık bir ic tasarıma sahip, rakiplerinden çok geri kaldı maalesef. özellik olarak birçok donanımı var, yok degil.

DCT Şanzıman ile ivme yakalasada tasarımdan ötürü popülerliği kalmadı.
    27 ay içerisinde 1 kere aküsü bitti.(garantiden değişti) kronik problem maalesef bu.
    aracı alırken hiçbir hediye olmadı.
    servis olarak gereksiz pahalı şeyler var. 20 bin bakımı 1800 tl tuttu.
    şuan 27 ayda 25 bin km yaptık
    Viraj ve yol tutuşu idare eder 120 ile girdim acemi şoför olarak. iyi kurtardı. Zonguldak yollarını bilen bilir çok virajlıdır tutuşu güzeldi. yol sesini 100 den sonra alıyor, lastik önemli tabi bu konuda.
    yakıt olarak ortalama 6 tl den mazot aldım 5.90-6,10 gibi uzun yol şehir içi 50 krş yakıyor araç.
  • Leon almak için seat bayisi ile bir anlaşma gerçekleştirdim. Bu anlaşmaya göre ilgili araç 27 Temmuz tarihinde tarafıma faturalandırılacaktı. Ancak 27 Temmuz geldiğinde ilgili bayi araçta gecikme olduğunu faturalandırma yapamayacağını dile getirdi. Temmuz ayı boyunca iletişime geçtim gecikme olduğunu dile getirdiler. Ağustos ayına geldiğimizde Ağustos ayı itibariyle zam olduğunu dile getirdiler. Aracın yeni fiyatı üzerinden faturalandırılacağını söylediler.

İlgili araç distribütör ve bayinin kullanmış olduğu Turkuaz sistemine göre 30. Hafta (20 Temmuz haftası) teslimat yapılması planlanmış bir araçtır. Ancak aracı ithal eden Doğuş Otomotiv 27 temmuz tarihindeki kur dalgalanmaları sebebiyle aracı bayiye göndermeyip bir süre kendi otoparklarında belirli bir amaç doğrultusunda bekleterek gecikmeye sebebiyet verdiğini düşünmekteyim. Aracın Türkiye'ye gelme(Gümrük işlemlerinin yapıldığı) tarihini sorduğumda Doğuş Otomotiv cevap vermemektedir.

Distribütör firma olan Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. Kasıtlı olarak aracın teslimatını geciktirerek haksız fiyat artışı yaptığını düşünmekteyim. 4 Ağustos tarihinden itibaren Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.'den aracın ne zaman ülkemize geldiğini, neden dolayı bir gecikme yaşandığını öğrenmek istediğimi dile getirdim. Ancak firma bu bilgiyi vermemekte ısrarcı davranmaktadır. Firmanın bilgi paylaşmasını yapmaktan çekinmesi şüphelerimi arttırmaktadır.

06.08.2020 tarihinde yeni fiyat listesi üzerinden araç tarafıma faturalandırıldı. Bugün ruhsat elime ulaştığında Muayene geçerlilik tarihi olarak 10.07.2023 tarihini görmekteyim. Sıfır araçlarda muayene geçerlilik tarihi gümrük işlemleri sonrasında 3 yıl olarak yapılıyor diye biliyorum. Ruhsatta görmüş olduğum bu bilgiye istinaden araç 10.07.2020 tarihinde ülkemize gelmiş ancak belirli bir süre bekletilmiş

Son zamanlarda araç satın arkadaşlar muayene geçerlilik tarihi ile Tescil tarihi arasında ne kadar fark görüyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Noo Pasaran

Aslında ben de öyle düşündüm. Rakipleri BMW 1 serisi ve Mercedes Benz A serisine baktığımızda Audi A3 fiyatı çok makul duruyor. 300K tabii ki yüksek bir rakam ama sonuçta tüm arabaların fiyatı yükseldi ve 300K bandında premium bir araç diğer arabalarla karşılaştırdığımızda mantıklı gelmişti bana.

Alıntıları Göster
    Uygun kaldi zaten hocam,yeni kasanin fiyatlarinin zaten skoda 2008 parasi olmasi imkansiz.
    Gecen gunde yazdim A3 hatchback rakipleri 400’e A3 sedan rakipleri 450’yi gecti.
    Ama yine soyluyorum gidip bayiden alin firsatcilea para kazandirmayin.

• Yaşlı bir çifte araç bakıyoruz. Dizel otomatik inip binmesi kolay 300 bin TL ye kadar hangi aracı tavsiye edersiniz? Eski araçları Nissan X trail idi. Benzer bir araç bu bütçelere mümkün mü? Teşekkürler.

• aqwde A kullanıcısına yanıt
    Öncelikle aracınız hayırlı olsun,
    Bayinin size gönderdiği e faturayı kontrol edin faturanın alt detay bölümlerinde gümrükleme tarihi yazıyordur.
    Bence sadece gümrükleme erken olsa bile bence işin operasyonel sürecin aksamasindan kaynaklı olabilir.
    Muayne geçerlilik tarihinden gümrükleme çıkarılamaz çünkü aracın üretim tarihi muayne tarihini belirtiyor firmanın dediği gibi süreç ve üretim uzamış aracınız 10 temmuz tarihli üretimi var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aqwde A kullanıcısına yanıt
    Kur artışından dolayı aracın fiyatının artacağını öngördükleri anda geciktirip, aradaki farkı haksız kazanca çevirmekte çok ustalar.

Bunlar iyice şımardı ve yüzsüzleşti.

Elbet; “keser döner, sap döner, gün gelir hesap döner”.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EUS E kullanıcısına yanıt
    Ya A3 rakipleri BMW 1 serisi 340000 Mercedes A serisi HB 300000 Sedan ise 340000 ortalama liste fiyatı. Araba yok derseniz bilemem de öyle 400-450 yi geçmedi kusura bakmayın. Siz tutup da BMW 3 ile ya da C serisi ile falan mı bir tutuyorsunuz A3 ü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osonguler -- 11 Ağustos 2020; 11:54:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osonguler

Ya A3 rakipleri BMW 1 serisi 340000 Mercedes A serisi HB 300000 Sedan ise 340000 ortalama liste fiyatı. Araba yok derseniz bilemem de öyle 400-450 yi geçmedi kusura bakmayın. Siz tutup da BMW 3 ile ya da C serisi ile falan mı bir tutuyorsunuz A3 ü?
    Dediginiz araclarin hic biri yok.Fiyat sabitlemesi yok geldiginde kactan gelir belirsiz.Suan almak isteseniz sari siteden belirtilen rakam,gidip ayirtiyim deseniz 2 gunde bir zam yapiyorlar.
    Zaten 300bin lik a serisi ile a3 sportu kiyaslamak pek mantikli degil.Zaten bu araclar ellerinde olmadigi icin dusuk fiyat acikladiklarinin burda hepimiz farkindayiz.

Biraz once gorustum Audi ile yine zam gormus araclar

A3 sportback sport 325 olmus
    A3 sedan sport design 350 olmus
    A3cabrio 400 olmus

310bin liraylen A3 sedan yakalamak icin ugrastim ama malesef yakalayamadim 2 haftada 350 olmus araclar.

• 
Sayfa: önceki 28832884288528862887
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.