Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (2661. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 1is4tan5bul3 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 40 Misafir (4 Mobil) - 36 Masaüstü5 Mobil
5 sn
288.652
Cevap
4.621
Favori
46.972.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
21. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 26592660266126622663
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aracın şu ana kadar bir dezavantajını görmedik, gayet kullanışlı.
    Vites geçişleri ve konforu gayet yeterli.
    Bir kaç arkadaş virajlara çok hızlı giremediğinden bahsetmişti konuda ama biz çok denemedik açıkcası virajlara hızlı girmeyi.
    Dış görünüşü dediğiniz gibi göze hitap ediyor. Marka PSA grubunun bir markası olduğu için çok da düşünmenize gerek yok, bir sıkıntı yaşanacağını sanmam.
    Biz aldığımızda 126 ya aldık, şu anda 160 - 170 lerde geziyor. O yazıyı yazdığımda da 140-150 lerdeydi fiyatlar. Varın siz düşünün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

Su araclar icin fiyat aldim, sizce hangisi daha iyi secim olur?

1.0 polo dsg, comfortline 162 tl, eylul - ekim teslim (kapora verildi)

1.5 dsg leon fr, 207 tl, agustos teslim.
    Leon için hangi bayiden fiyat aldınız hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arion11090

2012 auris 1.4d manuel 120k kmde araba kullanıyoruz,otomatik ve daha yeni-rahat bir arabaya geçmek için değiştirmek istiyoruz.

şuanki arabanın memnun olmadıgımız-diger arabada aradıgımız özellikler.

*90 hp araba kendini zor taşıyor,biraz fazla boğulduğu için daha yüksek hp veya benzinli düşünüyorum.
    *8 yasında oldugundan dolayı trim sesleri,radyatör,sensör kirlilikleri sonucu klima vb seylerin performansının düsmesi.
    *süspansiyonları berbat,şehir içinde yollar bozuk oldugu icin sinir ediyor. sürekli sağa sola sallanıyor. zıplıyor.
    *çok fazla motor sesi ve rüzgar sesi alıyor daha sessiz bir sey arıyoruz.

bütçe olarak 150k civarlarında düşünüyoruz ne bulabiliriz? Araba şuan ederinden çok fazla fiyat ediyor. şuan satıp parayı bekletmek mantıklı mıdır?
    90hp nasıl zor taşıyor ya ? onu anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: ondrakku

sığ demeyelim hocam. tercih meselesi tabi ki ancak özellikle Türkiye'de beton ve çelik de çok pahalı. hadi bir ev sahibi olmak belki rahat tipler için idealdir ama yatırım amaçlı ev almak bana saçma geliyor.
    Türkiye de ev fiyatları avrupa abd vs göre çok uygun aslında. yerine göre evine göre değişkenlik gösterir ama c segment suv fiyatına Türkiye de 3+1 ev alınabilirken Almanya da bu oran mümkün değil.
  • HakanGurol H kullanıcısına yanıt
    Avrupada araba olması gereken fiyatlarda çünkü.Buradan ev fiyatlarının daha uygun olduğunu çıkaramazsın.
  • Bugün zam yok mu hâlbuki talep coktu
    Lütfen zam yapın

• quote:

Orijinalden alıntı: ondrakku

sığ demeyelim hocam. tercih meselesi tabi ki ancak özellikle Türkiye'de beton ve çelik de çok pahalı. hadi bir ev sahibi olmak belki rahat tipler için idealdir ama yatırım amaçlı ev almak bana saçma geliyor.
    yatırım yapmaya bilene ev almak mantıksız. 400 bin 500 bin eve bağlayarak 1000 tl 1200 tl kira beklemek fizible değil. borsa da 3 ayda %60 %70 kazanan kağıtlar oldu tabi piyasayı şirketleri okuyabilene. toplum olarak garantici olduğumuz için genelde eve yatırım yapılıyor. yemiyoruz içmiyoruz ev alıyoruz, taksiti bitiyor bir ev daha alıyoruz bi de yazlık patlatıyoruz. ömür taksit ederken bitmiş oluyor
  • fotografya kullanıcısına yanıt
    evet arkadaslar böyle şeyler olabiliyor olmuyor dersem yalan söylemiş hatta bayide yaptıgımız işlemlerin kişisel kanalımda videosunu cekmistim izlemek istersenizhttps://www.youtube.com/watch?v=GiSBIdXwkso&feature=youtu.be
  • EmreDFace kullanıcısına yanıt
    maaşlarda iyi seviyelerde olduğu için 4 -5 aylık maaş karşılığında güzel araçlar alabiliyorlar. evlerin birim maliyetleri Türkiye de daha ucuz. işcilik çok daha ucuz, demir fiyatı çok değişmez, evin yaklaşık %70 bedeli ince işçiliktir. bizde ince işler malzemeleri de daha uygun. arazi fiyatları da çok daha ucuz. yurt dışında bu kadar kolay ve bol iskan açılmaz. bunlar toplayınca bizde birim maliyetler daha uygun hale geliyor. dersen ki bizde 120 aylık maaşa 3+1 alınırken adamlarda 100 aylık maaşa alınabiliyor. maaşları yüksek o farklı konu.
  • HakanGurol H kullanıcısına yanıt
    1000 - 1200 kira getiren eve o kadar para verilmez tabi. Ama doğru kira çarpanıyla ev her zaman yatırım aracı olabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blasko77

Evet beyler leon dolu paketler satışta araçlara kapora verin alın

Bayi bilgisi isteyene bildiriyorum.

1 istanbul erya bayisi magnatic gri

Doğuş oto esenyurt

Avek istanbul esenler

İzmir gaziemir mbu

Kayadibi ümraniye

Kapışın...
    Otomatik mi bu araclar

• quote:

Orijinalden alıntı: Opel Arden Otomotiv

evet arkadaslar böyle şeyler olabiliyor olmuyor dersem yalan söylemiş hatta bayide yaptıgımız işlemlerin kişisel kanalımda videosunu cekmistim izlemek istersenizhttps://www.youtube.com/watch?v=GiSBIdXwkso&feature=youtu.be
    marka şehir vermeyeyim. bayinin birisi taşınırken zarar gören araçları tamir edip müşteriye söylemeden satmayı huy ediniyor. bir iki durum ortaya çıkınca marka bayiliğini elinden aldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zerathull

Buradaki sig tiplere bunu anlatamazsin maalesef. Turkiye’de cogu insan parayi betona, celige gomer.
    Yani hocam böyle diyorsunuz da dayanamıyorum cevap yazmamaya. Eski mesajlarınıza şöyle bir göz gezdirdim, daha yeni eşinize XC40 almışsınız, kendinize Bmw 5.30i almışsınız. İkisi zaten 1 milyondan fazla yapar, el insaf gerçekten. Sonra burda insanlara gezin, ufku açar gezmek, insanı mutlu eden yaşadığı deneyimlerdir mal-mülk değil, parayı bilmem nereye gömen sığ insanlarsınız diyorsunuz.

Ayıptır.

Herkes gezmesini biliyor merak etmeyin, insanlara akıl vermenize gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 17 Temmuz 2020; 17:46:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrankCostello

1000 - 1200 kira getiren eve o kadar para verilmez tabi. Ama doğru kira çarpanıyla ev her zaman yatırım aracı olabilir
    ev fiyatı kira makası çok açıldı. eskiden dil alışmıştı ev de 1 e 200 dükkan da 1 e 100 diye. şimdi 1 e 200 oranında ev pek kalmadı. var ise tek tüktür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyhnkn

hangi bayi ile görüştünüz hocam?
    ben tanıdıkları devreye sokarak 1-2 bayi aradım. hiçibiri böyle bir fiyat bilgisi vermiyor. sadece gelecek araçlar belli değil diyorlar.
    Çakıroğlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali_KUL

Bu aracı kullanıp çöpe atacaksanız 31.000 TL'lik farkın kapanması -bugünkü yakıt fiyatlarına göre- 44 yıl sürer.
    Yok eğer ben bu aracı satarım diyorsanız, satışta da yüksek fiyatla satacağınızdan, ALIŞ FİYATININ YÜKSEKLİĞİ negatif bir kriter değildir.
    Tamam dizel süper benzin çöp. Kimin hangi aracı hangi şartlarda aldığını bilmeden yorum yapma. Bu araç baba parasıyla değil alın teriyle alınıyor.

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    Hocam FR' de cam tavan varmış ya, en sevdiğim şey, xcellence nevada beyaz için sırada bekliyorum bende ama cam tavana dibim düşmedi değil.
  • YawuzS Y kullanıcısına yanıt
    Otomatik araçlar ve yok satıyor, arkadaşın verdiği yerler sömürülmüş, yeni kasası 300 bin' e yakın.

• Turbosuz olmasına rağmen 1.0 72bg SCe atmosferik motorlu Clio 5’te turbolu Clio 4 yerine 6 bin fazla verilip tercih edilebilir.
  • sky__walker kullanıcısına yanıt
    İyide ben bunları alırken başka şeylerden kısmadığım için aldım. Yoksa almazdım. Herkes bütçesine göre ayarlasın kendini diyorum. Uzun vadeli kredilerle araba almayın diyorum. İlk evi anlarım eyvallah da. Neyse tartışmaya gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 17 Temmuz 2020; 18:17:33 >
  • 
Sayfa: önceki 26592660266126622663
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.