Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (2655. sayfa)

287.168
Cevap
4.610
Favori
46.751.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1045 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 26532654265526562657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ulysses29

Yeni Clio - Touch paket 1.0 - xtronic vites araca 16o bin dedi bir bayi.
    Araç plakalı imiş. Hemen noterde satışını yaparız ve binip gidersiniz dediler.
    Bayide plakalı araç ne demek? Bu araç sıfır mı oluyor şimdi?
    Bilenler bir aydınlatır mı acaba?
    Kendilerine alıp satıyorlar.normalde bekleyenlere 146-148 bandında araç. Şikayet etmek gerek böyle bayileri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulysses29 U kullanıcısına yanıt
    Araç çok pahalı touch için 146-147 arası fiyat veriyorlar şuan araba olmadığı için böyle bir kurnazlık yapmışlar o bayiden uzak durun

• St. Petersburg kullanıcısına yanıt
    h2 de iki tane sıfır araç var bence. km si 12 olarak gözüküyor.ikisi de dizel otomatik
    Honda Plaza Çamkıran
    245.750 dizel otomatik civic elegance
    252.500 dizel otomatik executive paket
  • quote:

Orijinalden alıntı: EUS

En mantiklisi suan volvo hic degilse bayide bile insan gibi muamele ediyorlar fiyat sabitliyorlar.
    Ben mercedesteki terbiyesizligi unutmicam.Galerilere araba vermemek icin takas ve 15binlik kaskoyu zorunlu tutuyorlar.Ust duzey beni taniyan kisiyi aradim galerici alsatci olmadigimi bildigi halde satis direktorune takassiz satmayi kabul ettiremedi.
    Bende gidip xc40 aldim bu tavirlarindan dolayi uzun bir sure mercedes almam.

Alıntıları Göster
    hocam fiyat sormam mümkün müdür ben de bakıyorum da volvo xc40'lara.

Teşekkür ederim.

• bgkn kullanıcısına yanıt
    Beni listeye de yazmadılar ya, gerçi ben FR demiştim sadece, belki bundandır.
    DÖnüş yaparlarsa bilgi verir misiniz, uzaklarda aramayalım aracı.
  • Yeni kasa Kuga bakan varsa İstinye'de Ağustos başına gelecek Titanyum+Teknoloji ve Titanyum+Teknoloji+Konfor paketli araçlar var. Birisi 320K TL, diğer 328K TL

Malum sitede ilk donanıma 340K TL, ikinci donanıma 380K TL isteyenler var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sê7êN SKY -- 16 Temmuz 2020; 23:48:49 >
  • Zerathull kullanıcısına yanıt
    Ötv ödemezsin o zaman demi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AndroTurk

Ben dün Davutpaşa Mengerlere sordum, araç yok sipariş almıyoruz diyorlar. GLA Progresive nasıl ve ne kadar olur dedim, Aralık veya Ocak gibi gelecek dediler, tahmini 480 bini bulur dediler standart opsiyonlarla. Bende sabit fiyat garantili ve Ekimin ilk haftası teslim Volvo xc 40 a kapora verdim. 417 bin lira.
    en güzelini yapmışsınız, bizde bmw x1 'e kapora verdik. bugün volvo'dan aradılar istediğim araç için bir satış temsilcisi size dönüş yapıcak dedi. fiyat alırsam R-desing için fiyat isteyecem paylaşırım. eğer başka arkadaşlar fiyat alırsa bilgilendirsin lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Provocateur -- 16 Temmuz 2020; 23:59:20 >
  • peksimet45 kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam zaten aracın ÖTV'si ödenmiş oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blueways

hocam fiyat sormam mümkün müdür ben de bakıyorum da volvo xc40'lara.

Teşekkür ederim.

Alıntıları Göster
    411 opak 417 metalik renk ekim teslim 25bin kapora ile fiyat sabit

• Provocateur kullanıcısına yanıt
    Momentum dışında getirmiyorlar sanırım.
  • Sıfırı 145k olan araçların 10 yaşındakine 90k istiyolar. Satan akıllı üzerine sadece 50k kredi çekip aracını yenileyecekde, alan akılsız mı. Bu eski araçlardaki fiyat artışları nerede durcak bakalım.

• Vay arkadaş millette ne para varmış... maşallah...200 leri geçtik artık;

300-400 binler havada uçuyor...ve o fiyatlara forumda alan var.. fakirliğin gözü kör olsun..

• quote:

Orijinalden alıntı: unnamedist

Kardeşime 1 haftadır T-Roc ve Tiguan bakıyorduk. Bir çok bayiyi aradık görüştük.

Kocaeli Ark Oto 247 000 lira T-Roc 1.5 Tsi DSG Highline aldık. 24 temmuz teslim.

Avek İstanbul da 280 0000 lira TİGUAN 1.5 Tsi Dsg Confortline 1 tane hemen teslim 1 tane var.

Erzurum VW 255 000 lira T-Roc kırmızı 1.5 Tsi DSG Highline adaptif Cruise control ekli 2 hafta sonra teslim.

Bayilerde bu 2 araç bulunabiliyor. İsteyen arkadaşlar bayileri arayabilir bilgi veriyorlar.
    Hocam 247 bine cam tavan var mi?

• Passat Business 1.5 271 e güncellenmiş

• Mayıs ayında Peugeot 3008 1.2 allure dynamıc eat 8 219’a aldığımda aynı aracı nisan ayında bir arkadaş 207’ye almıştı.
    Geldiğimiz nokta gerçekten çok üzücü, aldığım arabanın aynısını 50 bin koysam alamıyorum.
    Bir arkadaşa corsa ultimate sorduk birkaç hafta önce 180-190 bandında fiyat verdiler. Full bir araçtı ama nihayetinde B sınıfı.
    200’e nerdeyse C sınıfı araç kalmayacak/kalmadı.

• Volvo xc40 icin önsiparis aliyorlar araclar kasim ayinda geliyor
    fiyatlar 412k ve 417k
    Ankara Bayi

• quote:

Orijinalden alıntı: quentin

Volvo xc40 icin önsiparis aliyorlar araclar kasim ayinda geliyor
    fiyatlar 412k ve 417k
    Ankara Bayi
    Momentum mu Inscrıption mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulysses29

Yeni Clio - Touch paket 1.0 - xtronic vites araca 16o bin dedi bir bayi.
    Araç plakalı imiş. Hemen noterde satışını yaparız ve binip gidersiniz dediler.
    Bayide plakalı araç ne demek? Bu araç sıfır mı oluyor şimdi?
    Bilenler bir aydınlatır mı acaba?
    Bende böyle aldim bir önceki kasa Ocak 2020 de plaka takmışlar ucuz olduğu için filo olarak aldık toplu plaka çaktık ama 0 dediler cidden de öyle 2km y di araç poşetleri üstünde aldığım da 10 gün üstüme alamamistim geçen hafta aldım üstüme

• vay be egea 2018 sonunda 63.000 tlymiş şuan 163.000 versen almıyorlar

• 
Sayfa: önceki 26532654265526562657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.