Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (2617. sayfa)

5 sn
287.786
Cevap
4.616
Favori
46.830.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 26152616261726182619
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: espanol toro

adam seat vision diye gitmiş yeni kasanın fotoğrafını koymuş. millet kafayı yedi iyice.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-0-km-vision-paket-limited-edition-840448738/detay
    Milleti yiyorlar işte. Yeni kasayı koymuş tövbe ya. 😬

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

Ey ahali Skoda Kamiq için soran var mı hiç? Ben sordum bilgi vermediler internette Facebook gruplarında galeriler kapora verdi satıldı diyorlar. Biz sorduk kapora vs verilme durumu daha yok diyorlar. Arabayı görmeden etmeden aldılar diyorlar galeriler için.. Babama bakalım dedik ama araba ortalıkta yok gelenleri de kapatmışlar gibi gözüküyor..
    Hocam 17 sinde sitede fiyatlar aciklanacakmis. Ben de bekliyorum ne kadar kazik olacagini😀

• quote:

Orijinalden alıntı: doktorx10

Başından sonuna kadar haklisiniz.. saliya kadar butceniz hazirsa faturanizi kestirip odemeyi yapmaniz faydaniza 24 temmuza 270 oldu derlerse hic sasirmam. Hayirli olsun araciniz.

Alıntıları Göster
    Hocam para cebimde bu zamli parayi odeyeyim kesin faturayi diyorum, yok. Almiyor parayi. Sali gunu diyor. Parayi zorla vericez ellerine rezillik ya

• quote:

Orijinalden alıntı: F-G

Hocam para cebimde bu zamli parayi odeyeyim kesin faturayi diyorum, yok. Almiyor parayi. Sali gunu diyor. Parayi zorla vericez ellerine rezillik ya

Alıntıları Göster
    salı günü bir zam daha mı yapacak acaba bu at hırsızları ?
  • Millet sırasını parayla satıyor. Bende diyorum bu sıra işi nedir diye
    Hatta Kemal Sunalın filmleri gibi ilk sırayıda değil 3. 4. Sırayı satıyorlar.

Yakın akrabam ismini söyleyemediğim bir markadan araç almak için sıraya yazıldı. Akrabama 5 ay sonraya gelir demişler. Diyorki aracın normal planlanmasında şu an 2 ay daha var. Vaz mı geçeyim demiş bu konuyu markanın st sine iletmiş. Akrabamı 2 3 kişi aramış. Sıranızı bana satın diye. Liste fiyatından 100 120k fazlasına satılan model. Bu kişiler 20k 25k teklif etmiş. Bunu anlattı ilk önce kahkaha attım.

Ancak çeşitli sosyal medya gruplarında bu konunun doğru olduğunu anladım. Sırasından vaz geçecek olanlar bana ulaşsın mesajlarını görünce anlam veremiyordum. Siz hala araba beklwyin

• civic otomatik benzin fiyat alan var mı ? stok var mı? liste fiyatındAN iniyorlar mı?
  • quote:

Yıllar sonra üyelik hesabım ile girdim bu yazdıklarınız için. hep okuyorum ama yazmıyordum. diğer arkadaş da belirtmiş sen de belirtmişssin dostum benim de başıma geldi. Bu distribütorler adamı araba almaktan soğuttular yemin ediyorum. Honda nın eskiden bir duruşu vardı butik çalışırlardı şimdi spotcularla iş tutuyorlar! Listeye koydukları araba yok sipariş almayız gelir mi bilmeyiz demek biz bu arabaları el altından satıyorum demek başka izahı yok! Ben de şikayet edeceğim meydanı kimse boş zannetmesin...

Alıntıları Göster
    Çoğu marka şu anda bu durumda maalesef. Bayide sıfırını bulamadığınız aracı sahibinden.com'da 0km olarak buluyorsunuz, hem de liste fiyatının üstünde. Kimisi de aracı daha teslim almadan ilan açıyor ve ilana bayiden teslim yazıyor. Durum böyle olunca ikinci el araçların fiyatları da yukarı çıkıyor. Geçtiğimiz ay sosyal medyada Temmuz ayında ÖTV indirimi olacağı söylentileri epeyce dolaşmıştı ve kimisi acaba gerçekten olur mu diye bekledi. Bayilerde araç yokken ve gelecek olan araçlar için herkes adını yazdırıp sıraya girmişken bırakın indirim gelmeyi fiyatlar daha da yukarıya tırmanacaktır. Aynı ay içerisinde birden fazla kez fiyat artışı olduğunu bile göreceğiz.

• Hyundai kona dizel otm smart paket 205 bin fiyat alındı. Ne dersiniz alınır mı? Alternatifleri ne olabilir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

salı günü bir zam daha mı yapacak acaba bu at hırsızları ?

Alıntıları Göster
    Bilmiyorum. Hersey pazartesi sali gunku kura bagli. Resmen gunluk zamlari vs. Kovaliyorlar.

• tenekekutu kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle haklisiniz. Gosteris budalasi ve cahil bir toplumun duyarli olmasini beklemek her seyden ote uygar toplumlara hakarettir. Kendilerini paralariyla alcaltan, alay ettiren ikinci bir guruh yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    +1

Bulabiliyorsan arabayı ayarla, yoksa konuşma @tenekekutu

• quote:

Orijinalden alıntı: tsfirtina

civic otomatik benzin fiyat alan var mı ? stok var mı? liste fiyatındAN iniyorlar mı?
    210 bin tl 1.6 elegance füme renk. ağzına kadar doluydu arac.

• quote:

Orijinalden alıntı: tenekekutu

Bu mesaj silindi.
    Benim aracım pert olduğu için mecburen araç almak zorunda kaldım. Şu an piyasa çok kötü. Danışmanım araba olsa felaket para kazanacağız, kaç yıldır bu işi yapıyorum böyle talep görmedim dedi. Yoksa şu durumda keyfe araç asla almazdım. Bana 200 küsür bin tl verdiğim aracın rengini ve ekstra donanımını seçme hakkı bile sunmuyorlar. İki sevdiğim rengi yazdırmak zorunda kaldım ben de. Normal şartlarda bana bunu yapamaz ki. Eskiden onlar bizim peşimizde koşardı ama şu an ben onların peşinde koşuyorum. Ve emin ol 1 hafta geç gitseydim bayiye Eylül Ekime kadar araba bekleyecektim. Ne hikmetse ben Leon sırasında ilk sıradayım. Yani buna şükreder olduk. Beklediğim aracın aynısı şu an sarı sayfada 225 bin tl. Bence bu gibi durumlarda insanların şahsını değil de, devletin denetlemesi gereken bir durum olduğu için yetkilileri eleştirmek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: tsfirtina

civic otomatik benzin fiyat alan var mı ? stok var mı? liste fiyatındAN iniyorlar mı?
    Honda Damla’ya bir sorun isterseniz. Sayfaları sürekli instagram’da karşıma çıkıyor ve her gün onlarca araç teslimi yapıyorlar.

• İlk etapta Eylül sonuna kadar araç almama kararını verdim artık bu piyasada, fiyatlar artacağı kadar artmış, bu saatten sonra vız gelir, tırs gider.Fiyatlar belli bir düzene oturana kadar eski ile devam kararı aldım, seneye Mart - Nisan ayı gibi piyasa düzelir umarım, düzelmezse de eskiyi kullanmaya devam, bu meblağları vermeyeceğim bu arabalara.

3008 bakıyordum, adam 80.000 km gezmiş, 300.000 TL para istiyor, Passat bakıyorum, aracın sağı solu vuruk, boya var, o da 300.000 TL para istiyor, bilemedin 280.000 TL.

Bu paraları bu arabalara vermek yazık günah, adam doktordan yazmış, 2017 model 15.000 km 3008'e 324.000 TL para istiyor, kendine sıfır km araç alacak, aracının finansmanını da benden çıkaracak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 12 Temmuz 2020; 6:37:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OXMOXTOX

Hocam 17 sinde sitede fiyatlar aciklanacakmis. Ben de bekliyorum ne kadar kazik olacagini😀

Alıntıları Göster
    Giriş fiyatı kaç olacak şu an belli değil.
    bu hafta, muhtemelen cuma günü açıklanacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gnr -- 12 Temmuz 2020; 7:24:17 >
  • Arkadaşlar bir galericide Opel crossland x 1.5 dizel 0 km enjoy paketi 177 ye buldum manuel araç. Opelin sayfaya bakayim dedim dizelin manueli görünmüyo fiyat listesinde daha önce clio için yazmıştım ama fiyatlar çok uçuk sizce crossland x de alınabilir bir araç mıdir

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    Clio 5 1.0 atmosfarik motor derim ben
    Kayın pederiniz olduğu için turbo destekli motorları devirli kullanmak gerekir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1mig 1 kullanıcısına yanıt
    smart yeni bir paket mi?
  • zikarikitaku Z kullanıcısına yanıt
    Hocam atmosferik devir ister.aksine 0.9 turbo çok daha iyidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 26152616261726182619
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.