Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (2602. sayfa)

17 Kayıtlı Üye (13 Mobil) ve 66 Misafir (14 Mobil) - 56 Masaüstü27 Mobil9 iOS1 Android
5 sn
288.481
Cevap
4.620
Favori
46.944.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1049 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 26002601260226032604
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HakanGurol

Geçenler de haber paylaşmıştım otomobil ile ilgili dernek başkanı da eylül sonrasına işaret ediyordu. Kurban bayramından sonra talepte azalma yasanir genelde ramazan öncesi talep artar kurban sonrası normale döner. Eylül ile birlikte arz da artar ise piyasa normale döner.

Alıntıları Göster
    Bu sene hem covid-19 çıktı, hem üretim durdu, hem yaza denk geldi. Bilirsiniz yazın araba piyasadı hareketlenir. Hem de insanlar ekstra araçlara talep gösterdi toplu taşıma kullanmamak için. Yaz sonu arabalara olan talep de azalacak. Benim görüşüm bununla alakalıydı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

tekilfte veremiyorsun artık kimseye varsa o rakama 10tane alayım diyorlar(fiyatı öldürmüyorum)
    Hocam oldum olası galeri esnafına karşı bir önyargım var benim. Bayiye 34’e verdiğim arabayı 26 bin tl’ye almak istediler. Yani 1-2 lira anlarım ama arada 8 bin tl fark var. Sen 2-3 aylık kiranı benden mi çıkaracaksın arkadaş. Bu kadar da aç gözlü olunmaz. Hepsini bir tutmuyorum fakat birkaç defa böyle bakalım ne kadar verecekler amaçlı uğradığımda standart galerici davranışı dışında bir durumla karşılaşmadım.

• Confusion C kullanıcısına yanıt
    166’dan 156’ya mı indirdiler? Bir de 1.0 TCe’nin yakıt durumu nasıl?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kasım1999 K kullanıcısına yanıt
    Birader 10 dk içinde bütün opel başlıklarına yorum yazmışsın. Opel bayisinde mi çalışıyorsun yoksa elinde opel kalmış galerici misin?
    Bu şekilde görüş paylaşıyorum ayağında niye reklam yapıyorsun?
  • İkinci eldeki yükselişin önüne geçmenin yolu, piyasa talebini karşılayacak kadar sıfır araçları satışa çıkartmasından geçiyor bayilerin. Ne yapıp edip firmaların bir an önce sıfır araç stoklarını doldurması gerek. Aksi halde sıfır fiyatından daha pahalı ikinci el galerici fiyatları görmeye devam edeceğiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • masterap M kullanıcısına yanıt
    Videosunu izlemiştim ama canlısını görmedim. Ama ölçü olarak 2008 4.30m, 208 4.05m uzunlukta. Aralarında 25cm fark var ve suv yapsısı gereği 2008 oldukça cüsseli duruyor.
  • Hondanın sıfır araba fiyatına ikinci elde 2018 Model 20-50 bin de araba satıyorlar sarı sitede

• Abi eat6 olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: EUS

Asil problemde malesef bu amac suru bagisikligi kazandirmak hava soguyana kadar.
    Umarim eylul sonu ekim gibi basa donmeyiz cunku dusunsenize ticaret yapani da calisan kesimide ev araba aliyor herhangi bir 2.dalgada cogu isverenin ikinci dalgayi kaldiracak gucu yok ve gecen sefer yaptigi hatayi yapmadan isten cikarmlara baslarlar.Ekonomik acidan ciddi problem olur 2.dalga

Alıntıları Göster
    Sürü bağışıklığı zor kısa vadede.Hem önlem alacaksın hemde sürü bağışıklığı yapacaksın.Bu mortalite ile herşeyi serbest bırakarak sürü bağışıklığı olmaz.Ama virüs mutasyonla patojenitesini büyük ölçüde kaybederse o zaman serbestlikle olabilir sürü bağışıklığı.
    İkinci dalga işide muamma.Dsö nün şu ana kadar hastalıkla ilgili varsayımları pek tutmadı.Rna virüs olduğu için mutasyona çok açık olduğundan aşınında bağışıklık yüzdesi soru işareti olacak.

Bence anlamlı bir ikinci dalga olmayacak,ben aksine kışa girildiği zaman grip mevsimi başladıktan 1-2 ay içinde coronanın belinin kırılacağını düşünüyorum.

• EUS E kullanıcısına yanıt
    Az önce Maslak tan arandım. sedan siyah renk boşa çıkmış bir tane. 288bin tl şuan fiyatı dedi. Ben kapora vermiştim design için başka bayiiye bugün. ama söylenen fiyatların hiçbir önemi yok araçlar gelince bahtımızda ne varsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vizontele35 -- 10 Temmuz 2020; 13:43:21 >
  • Yaklaşık 20 yetkili bayi aramışımdır, çoğu döndü ama dönmeyen de çok oldu, anlamak güç parasını verip alacağımız birşey bu. Audi özellikle arıyorum biz size döneceğiz diyorlar dönen yok. Halihazırda 2018 audi A3 sportback sahibiyim.
  • Kamiq benzinli fiyatları belli oldu mu hiç bir yerden bulamadım

• hirikus H kullanıcısına yanıt
    Aldım.
    1600 km oldu.
    Memnunum.
    Ankara-izmir arasında bir deponun yarısı kadar yaktı.
    Benim eski dizel manuel e göre az yaktı. Eski araba 2012 manuel dizel Auris.
    Uzun yolda yorgunluk yapmıyor. Arka koltuklar da rahat.
    Konfor yalıtım başarılı.
    Müzik dinleniyor, duyuluyor.
    Bende giderken 120 yi geçmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: İstişare

Aldım.
    1600 km oldu.
    Memnunum.
    Ankara-izmir arasında bir deponun yarısı kadar yaktı.
    Benim eski dizel manuel e göre az yaktı. Eski araba 2012 manuel dizel Auris.
    Uzun yolda yorgunluk yapmıyor. Arka koltuklar da rahat.
    Konfor yalıtım başarılı.
    Müzik dinleniyor, duyuluyor.
    Bende giderken 120 yi geçmedim.
    Bahsettiğim araç WV T-roc 2020, tek renk, sunroof yok, opak.

• Kac gündür golf bakıyorum. 1.2 tsi 2016 civarı. Adamlar öyle fiyatlar yazmis ki aklım durdu. Sıfırı 200 bin olan araca 180 185 istiyolar gerçekten hayret verici. Bende sıfır almaya karar verdim. Bayilerden soracağım gerekirse 2 3 ay beklerim. Bunun gibilere fırsat vermemek lazım.

• classlord kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Grandland x hangi paket aldınız? artıları ve eksileri nelerdir gözünüze çarpan. Tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz? tşkler
  • matias28 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. Bu fırsatçılara fırsat vermemek lazım. Bende 2019 uygun bir araç bulamazsam kasım aralık gibi bakacağım. Fiyatlar artsa bile şuan ki fırsatçıların istediği fiyata en azından sıfır alır binerim. Keriz varsa da satsınlar arabalarını.

• sorrento kullanıcısına yanıt
    bu bayilerin umrunda değil ki, büyük ihtimalle galeriye ekstra bir karla satıyorlar, bir yandan da otomotiv şirketinden primlerini alıyorlar, bu düzen de işlerine geldiği için bu şekilde devam edecekler bence, kısıtlı arzla sürekli ve daimi aşırı kar.
  • Hala sarı sitede araba bakan varmı allah aşkına

Yada

Sıfır araba için bayiden fiyat alan...

Avlanmayın arkadaşlar araba fiyatları bırakın artsın...

Keyfi harcamalardan kaçının..

• Toyota corolla flame 1.6 multidrive s xpack seramik kaplamalı 203.750,0 TL fiyat aldım. ağustos teslim. fiyat sabit.
  • 
Sayfa: önceki 26002601260226032604
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.