Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (2589. sayfa)

5 sn
288.761
Cevap
4.621
Favori
46.988.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 25872588258925902591
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sıfır araç olsa sytle cam tavan arıyorum ama yok hiçbir bayide.
  • merhabalar 2018 model renault megane joy paket 1.6 benzinli(tüp yok) manuel araç(15000 km) için 135000 tl fiyat istiyor bir satıcı. Bu fiyatlara alabileceğim daha donanımlı sıfır araç var mı yoksa bu araç bu fiyata alınır mı bilgi verebilirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler
  • Gerçekten gereği yok . Honda otomatik ise devam et . Aile büyükse egea .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevenashty

Prestij için ise Antalya Antotodan 147.700 fiyat almışım, yüz yüze bir şeyler daha yaptırılabilir. Comfort istiyorsanız zaten 137.500 veriyor Antalyadaki iki bayii de
    prestige için hocam yeni zam gelmiş geçen hafta o fiyatları kaçırmışız izmir daha uygun vereceğim diye en uygun 148.900 verdi ama git gel aradaki 600 tl erir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayhan_eee kullanıcısına yanıt
    eylül ekim teslim tarihli belki bulursunuz bayileri arayın oyak indirimi bitirdi bütün araçları
  • quote:

Orijinalden alıntı: islamzeki

Mirror HB için 16 haziranda sipariş verdim. Teslim tarihimi pazartesi günü öğreneceğim.
    Öğrenebildin mi hocam? Ben hala bekliyorum da...

• quote:

Orijinalden alıntı: stevenashty

Prestij için ise Antalya Antotodan 147.700 fiyat almışım, yüz yüze bir şeyler daha yaptırılabilir. Comfort istiyorsanız zaten 137.500 veriyor Antalyadaki iki bayii de
    hocam kalbime indiriyordun az önce görüştüm sizin fiyat aldığınız yerle prestige in bos hali imis o fiyat ben eller serbest ve oto klimalı teklif aldim onlarda ayni fiyati verdi. Görüştüğüm bayilerin hepsinde eller serbest ve otomatik klima prestig paketleri ile birlikte geliyor opsiyon olmaktan çıktı dediler o yuzden yazma gereksinimi duymamıştım ama bu bayide prestige icin en boş paket varmış bu iki özellik opsiyon dedi.

• commandoer kullanıcısına yanıt
    bravo hocam goygoy yerine fiyat paylaşılan nadir bilgiler... bence bu başlığa yasak gelmeli, fiyat harici yazı yazan banlanmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theNomac

bravo hocam goygoy yerine fiyat paylaşılan nadir bilgiler... bence bu başlığa yasak gelmeli, fiyat harici yazı yazan banlanmalı.
    Sizin aldığınız fiyat teklifleri vardır, yazar mısınız hangi fiyatları aldınız bayilerden, teşekkürler.

• 2018 yılında dolar 4.85
    2020 yılında dolar 6.85
    Artış %45lerde ama nedense araçlar o yıla göre net en az 2 kat zamlandı nedenini çözebilen beri gelsin. Birlik olabilsek çok daha başka olurdu ama parti sevdası için birbirimizi pıçaklayacak adamlarız nasıl birlik olalım. Özeniyorum mesela fransızlar sarı yeleklerle sokağa çıktı makrona geri adım attırdı bizde olabilsek keşke. Neyse araba alanlara hayırlı olsun. Güzel atlara binip giden güzel insanlar inşallah birgün geri gelirler de güzellikleri bize de gösterirler. Biz gittikten sonrası tufan diyenlerin pabucçsuz kaçışını seyretmek isterdim. Bu kadar kontrolu kaybeden hükümet hala başta durabiliyorsa ne diyebilirim ki. Herşeyin fiyatı net 2 kat arttı 3 kat artan bile var. Bundan 3-5sene önce 100 liraya arabayı doldururken şimdi poşeti anca doldurabiliyoruz.

• mcolak05 M kullanıcısına yanıt
    154000 e 1.3 sıfırını satıyorlar. Bence 2. Elindense sıfırını almak mantıklı. Kampanya devam ediyor ise 12 ay sıfır faizli kredi veriyorlardı.

• Yerli fabrikalar 20 gün tatile giriyormuş. Galericiler çok sevinecek bu habere.

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: new_yorker

a3 design+prestige 265 bin nasıl fiyat? Bana pahalı gibi geldi.
    o paraya neredeyse golf veya seat satıyorlar. a3 o segmentte alınacak en üst seviye araç bana göre ben hacback bir araç alma düşüncem veya ufak sedan alma düşüncem olsaydı. düşünmeden tartışmadan A3 ALIRDIM. iç malzeme dış malzeme 10 numara hatta 12 numara bir araç

sadece bana göre tek kötü yanı özellikle sedan için 1.75 üzeri için ön veya arkada yolculuk etmek kötü çünkü sedana döndüğü için arkadan uzun süre yolculuk çok sıkıntılı oluyor.

ben 1.85 olduğum için almamıştım. arkada biraz ufak gelmişti. yani tek sıkıntı dar olması.

onun dışında arabanın herşeyi lüks hissettiriyordu. diğer muadillerine göre

• Hem galerici hemde bireysel saticiya agir yaptirimda yolda.ZDS yani zorlama dayatma sistemi geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris007 -- 8 Temmuz 2020; 10:53:15 >

• ayhan_eee kullanıcısına yanıt
    Ağustosta Renault fabrikası 1 ay kadar kapanacakmış, o nedenle özellikle bir kaç ay ciddi araç sıkıntısı olacak Renoda
  • baris007 B kullanıcısına yanıt
    Lafontain'den masallar
  • karti K kullanıcısına yanıt
    239 design paket degil dinamik paketti dedigin fiyatdan da kimse alamadi gemi gelince 6-7 zam yaptirlar 246 dan sattilar.

• quote:

Orijinalden alıntı: new_yorker

a3 design+prestige 265 bin nasıl fiyat? Bana pahalı gibi geldi.
    a3 sedan mı yoksa hatchback fiyatı mı bu acaba?
  • IsimsizTurk I kullanıcısına yanıt
    tofaşda da aynı durum
  • 
Sayfa: önceki 25872588258925902591
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.