Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (2585. sayfa)

5 sn
288.798
Cevap
4.622
Favori
46.995.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 25832584258525862587
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Doğru bana da öyle söylüyorlar ama bu da ilginç. zaten artık siparişle geliyor araçlar. bir de bu paket çıkartılmış madem sipariş alsalar. o da yok. garip bir sistem ve garip bir dönemden geçiyoruz.
  • bericdondarrion kullanıcısına yanıt
    Hangi bayi aldı listeye adınızı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nickelangelo -- 7 Temmuz 2020; 15:34:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nickelangelo kullanıcısına yanıt
    banoto
  • Cantokmakci C kullanıcısına yanıt
    Hocam bu serbest piyasa. Bir şey diyemezsiniz. Gerçekten bir kaç ay sonra üst vergi dilimine girer, döviz artar, adam haklı çıkar.

Ha bu arada görüş olarak denetimli piyasa, denetimli kur vb savunabilirsiniz. Hatta bütün varlığınızı bu görüşleri savunmaya adayabilirsiniz. O da saygı duyulacak bir şey olabilir.

Fakat haklı olabileceğiniz şu nokta var. Eğer bayi ve bu kişiler bu işi organize yapıyor iseler gerçekten ahlak dışı bir durum var diyebiliriz. Yoksa vatandaş 205 e alıp istediği fiyattan satar. İsterse bedava hediye eder isterse buna evliya bindi 5 milyon dolar istiyorum der, bir şey diyemem.

• Fiyat sabitleme yapan fiat servisi var mı?

• Bu millet şu an parası olmamasına rağmen deli gibi araç sipariş ediyor ,bu tamamen Stockholm sendromu!! Krediye gömüldü herkes! Bu işin sonu çok kötü olacak! Aynı Tansu Çiller dönemi gibi batık olacak insanlar,beni dönemi de hatırlıyorum.
    Bakın bugün ayışığı Honda bayine gittim tekrar(adamlar beni görmekten bikmistir)
    Artık sipariş alamadıklarını söylüyorlar,nenzaman alabiliriz bilmiyoruz diyorlar. Kaldı ki ben elegance eco,alacağım Türkiye'de üretilen arac

• Peugeot 2008 gören duyan var mı, otomatik Allure, Gtline, Gt olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: HakanGurol

eskişehir citreon bayi aradı stoğuna c5 aircross shine paket girmiş, 305 bine bırakım dedi. liste fiyatı 298 çok diyorsun dedim şu anda fiyatlar böyle dedi.
    İstanbuldayım siyah aircrosslar tırın üzerinde gidiyorlardı. Şu an felaket bir talep var o yüzden her markanın totosu kalktı.
    Adam neden indirim yapayım ki, zaten sana satmazsam başkası bekliyor diyor.
  • Edirne Mercan'da boşline baya passat vardı dizel, 1.5tsi bussines için 290 bin tl fiyat verdiler geçen hafta. 2.0 Highline Tiguan vardı 495 bin tl idi satılmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: genie1

Hocam bu serbest piyasa. Bir şey diyemezsiniz. Gerçekten bir kaç ay sonra üst vergi dilimine girer, döviz artar, adam haklı çıkar.

Ha bu arada görüş olarak denetimli piyasa, denetimli kur vb savunabilirsiniz. Hatta bütün varlığınızı bu görüşleri savunmaya adayabilirsiniz. O da saygı duyulacak bir şey olabilir.

Fakat haklı olabileceğiniz şu nokta var. Eğer bayi ve bu kişiler bu işi organize yapıyor iseler gerçekten ahlak dışı bir durum var diyebiliriz. Yoksa vatandaş 205 e alıp istediği fiyattan satar. İsterse bedava hediye eder isterse buna evliya bindi 5 milyon dolar istiyorum der, bir şey diyemem.
    Usta denetim kur doviz faiz ve rakamlar uzerinde fazlasaiyla yapiliyor zaten. vatandasin parasi faize de dolara da ezdiriliyor! gerçek enflasyonu herkese yaşıyordur. ama resmi olarak açıklanan rakamların çok üzerinde zam olmasina kimse bişey demiyor nedense. market fiyatları bile yüzde 50 arttı bir senedir. bir de fırsatçılık yapmaya çalışanlar var benim paylaştğım ilandaki gibi. neyse herkesin kendi bileceği için o aracı o fiyattan alanlar olduğu sürece biz düzelmeyiz.

• superstarr1907 S kullanıcısına yanıt
    hangi bayi?

• Polo için yaklaşık 20 - 25 bayi aradım istanbul ve çevresi araç yok. En yakın tahmin Kasım ayı.

İbiza için keza aynı şekilde araç yok. En yakın tahmin 2021 Ocak diye belirttiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLeaF

Polo için yaklaşık 20 - 25 bayi aradım istanbul ve çevresi araç yok. En yakın tahmin Kasım ayı.

İbiza için keza aynı şekilde araç yok. En yakın tahmin 2021 Ocak diye belirttiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nervo -- 7 Temmuz 2020; 18:1:23 >
  • quote:

Polo için yaklaşık 20 - 25 bayi aradım istanbul ve çevresi araç yok. En yakın tahmin Kasım ayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nervo -- 7 Temmuz 2020; 18:1:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasan7

Peugeot 2008 gören duyan var mı, otomatik Allure, Gtline, Gt olabilir.
    Dün mepa bayide gördüm ama üzerine satıldı yazmışlardı. Satılmasa şaşardım zaten:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorrento kullanıcısına yanıt
    Dudullu Can Oto Eylül’de gelir diyor .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • altınbey A kullanıcısına yanıt
    Bayiide olsa Fiyatları ne civarda hocam ?

• quote:

Konya’dan alacaktım 147.5 a comfortline paket 1.0 manuel benzinli ama vazgeçtim para çıkıştıramadım o kadar

Ben de 0.9 Turbo 90 beygir Clio ya yöneldim onu aldım 102.5 a maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: genie1

Fiyatın oluşmasına müdahil olan herkes bu işin içinde. Sakın yanlış anlamayın bunu, bu durum her zaman her sektörde bu şekildeydi ve olmak da zorunda. Konjonktür neyi gerektiriyorsa ve piyasa düzenleyici nasıl bir yol haritası belirlemişse, tüm diğer aktörler buna uymak zorunda ve uyuyorlar da zaten. Son kullanıcılar genel durumu biraz geç farkettiklerinden dolayı şikayetkar davranıyorlar. Bana göre fiyatlamada hiçbir sorun yok. Arz normale, pandemi seyrelmeye ve tüketici talebindeki birikim azalmaya başlayınca; aktörler (belirlenecek) yeni yol haritasına göre davranmaya başlayacaklar. Şu an (maalesef ki) bu şekilde olmak zorunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terkene -- 7 Temmuz 2020; 18:39:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nervo

Konya’dan alacaktım 147.5 a comfortline paket 1.0 manuel benzinli ama vazgeçtim para çıkıştıramadım o kadar

Ben de 0.9 Turbo 90 beygir Clio ya yöneldim onu aldım 102.5 a maalesef

Alıntıları Göster
    Ben de otomatik alacaktım. 80 den 160 lara kadar çıktım. 2. El piyasası o kadar piski şuanda. İlk aracım olacak ama görünen o ki alamayacağım.
  • 
Sayfa: önceki 25832584258525862587
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.