Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR YA DA FİYAT TEKLİFİ ALANLAR

5 sn
57.490
Cevap
1.273
Favori
3.955.766
Tıklama
Popüler Konular listesinde 4. Sırada  bugün en iyi #2
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ ALANLAR YA DA FİYAT TEKLİFİ ALANLAR
Giriş

Orijinalden alıntı: bluerdem

Saydığınız araçlar için a6’dan vazgeçilmeyeceğini düşünüyorum ama tercih sizin tabi. En azından birkaç tanesini test edin, sürüş zevkine göre de karar verirsiniz
    Hocam aylık 800 km yol yapıyorum 3 hafta önce tırbosınu yaptırdım 3050₺ masraf ettim eski oldu mu sürekli masraf çıkıyor.Ondan dolayı sıfır araç düşünüyorum.Yoksa konfor bakımından A6 bana göre listedeki tüm arabaların kat ve kat üstündedir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Ben size laf atmadım öncelikle, öyle düşünüyorsanız iyi olmamış, sadece bir örnek verip dikkat çekmeye çalıştım, tek taraflı değil de daha geniş perspektif gösterdim. Örneğim de hiç alakasız değil, kendiniz yazmışsınız %27 artış var diye, doğrudur hesabınız. Bu artış neden peki ben onu soruyorum ? Şişirme mi sizce? Eğer bu şişirmeyse aldığımız herşeyin fiyatında hemen hemen ayni oranlarda şişirme var zaten. Enflasyondan bahsetmedim derken bahsettiğiniz %27 ilk artış enflasyonun ta kendisi, ha bunun sizin lugatınızdaki adı şişirmedir onu bilemem.
    Laf atma iğne sokma yok yani.
    Saygılar sunarım.

|
    |
    meceng kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İndirim olmaz belki ama 15 günde 40bin yeni ilan var sadece otomobil kategorisinde. 4bin yeni ilan var arazi kategorisinde.. Eğer ağustos ve eylülde yani 60-90 gün içinde yeni araçlar gelecekse fiyatların pik yaptığı yer muhtemelen bu seviyeler.

Elektrikli araç satışları her ay katlanarak artıyor. Aşağıdaki iki görsel arasındaki yıl farkı sadece 13yıl..

Evet maalesef o konuda haklısınız. Umarım içinize sinen sıfır bir araç alırsınız.

Not: alırken ek garanti şartlarını ve fiyatlarını da sorgulayın derim. Peugeot kullanıcısıyım ve garanti uzatma konusunda makul fiyatlar sunuyorlar. Kafanız rahat etsin istediğiniz için bu konu da karar vermenizde etkili olabilir

|
    |
    kağnıcıoğluteknoloji38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

I LOVE THIS GAME
  • Binbaşı
    1169 Mesaj

Hesap yine yanlis,

207000/(1.5*1.18)=116949₺, 116949/6.3=18563€,

18563*7.71=143123₺, 143123*1.18*1.6=270217₺

207000 anahtar teslim fiyatsa, 1300₺ dusup ayni hesabi yapip, cikan 269-70 li fiyata 1400₺ ekler anahtar teslim ayni euro ile olmasi gereken fiyati bulursunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    powersky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    655 Mesaj

Selamlar hocam,
    Fiyatları tl üzerinden olsa %27 artışı enflasyon olarak algılamamız lazım haklısınız ama fiyatlar zaten döviz üzerinden olduğundan bayi kar artışı olarak düşündüğüm için şişirme demiştim adına.
    Bu arada 2019 daki fiyat anahtar teslim fiyatı ise ve bir arkadaşın bahsettiği gibi şu an 285k ya yine alınabiliyor ise fiyatlar aynı oluyor.
    Neyse bu işte zararlı çıkan ve hesap kitap yapan yine hep biziz.
    Sağlıcakla kalınız,
    İyi geceler,

|
    |
    murmuro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dediğiniz gibi liste fiyatı değil ise, fark çok olmuyor o zaman, haklısınız.
    Sağlıklı günler hepimize,
    İyi geceler

|
    |
    rdr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Beyin konforu olmadıktan sonra uçan halı olsa ne yazar hocam kafanızın rahat olması daha önemli.
    |
    |
    kağnıcıoğluteknoloji38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Hakan..

Yerli ilaç sanayinin en büyük firması yurt dışından 2500 adet araç ithal ettiriyor. Sonra kimse ağlamasın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: F-G

Haziranda t-roc icin verdifgim kaporaya fiyat sabitlenmemisti. Zam yapmadilar temmuz icin 255k, cift renk cam tavan 24 temmuz teslim. Dogus otoya yamyam diyenlere duyurulur.
    Doğuş Otoya helal olsun , kendi bayileri olmasa diğer bayiler neler yapardı düşünemiyorum . Onlar kendi bayileri ile dengeliyor piyasayı
    |
    |

Orijinalden alıntı: bahoho

Beyin konforu olmadıktan sonra uçan halı olsa ne yazar hocam kafanızın rahat olması daha önemli.
    Aynen hocam bide ben esnafım dükkanı bırakıp sanayiye gidip gelme şansım yok heran.O yüzden eski aracımı bugün satışa çıkardım sıfır yada 1-2 yaşında bir araç almayı düşünüyorum.Suv Crossover düşünüyorum ama bu araçlar hakkında hiç bilgim yok.Audi q7 alayım diye düşündüm ilk 2008 felan eski model aldıktan sonra kendi aracımı satmam mantıklı gelmedi.Yeni bir Suv alayım düşündüm.Benim için en önemli ley 1. Otomatik vites.Bide panoromik cam tavan istiyorum multimedya ekran düşünüyorum.Zaten ayda 800-900 km yol yapıyorum

|
    |
    SuperB için 250K fiyat almıştım. Aklınızda bulunsun arkadaşlar.

Orijinalden alıntı: commandoer

Bugün T-Roc için 243 K fiyat aldım ve kapora bıraktım.
    SuperB için 250K fiyat almıştım. Aklınızda bulunsun arkadaşlar.
    Merhabalar teslimat ne zaman diyorlar acaba?aracın paketi nedir?bide araçta hayalet gösterge var mı acaba?

• 1.5 dizel olması fiyatını pahalı yapar. Sizin kıyasladığınız büyük ihtimalle boş polo ve dolu 1.5 fiesta anladığım kadarıyla. Aynı özelliklerde polo ve fiesta olsa fiyat konusunda polo daha pahalı olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    dweyme kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    192 Mesaj

Dogus degil matematik sevdasi diyelim. Bir onceki mesajinda dolar demistiniz. bu mesajda sessizce euro ile carpip beni neden haksiz çıkarmaya calisiyorsunuz? Yukardaki iki rakam biri %50 lik dilimde biri %60. Onu da hesaplayin. 207 te satilan tarihte liste fiyati 275 idi simdi 341. Ben size aradaki farki izah etmeye calistim. Verdiginiz cevaba bakin. Aracim peugeot.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fictionpulp -- 5 Temmuz 2020; 4:47:27 >
    |
    |
    powersky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: abormen

Bugün Kayseri mercedesi aradım gla ve glb sordum ikiside yok, başka araçta yok. G serisinin ne zaman geleceği belli değil liste fiyatı 412 bin lira. Açıyoruz sarı siteyi 22 tane var ve en ucuzu 529 bin lira. Yorumu size bırakıyorum.

Bu işte bazı art niyetli bayilerin daha fazla günahı var gibi hissediyorum.
    İsmi lazım değil bir Doğuş bayisinin danışman listesinde araç bekleyenler arasında bir otomotiv şirketi ismi gördüm. Abi galerilere mi veriyorsunuz arabaları dediğimde, ‘Yemin etti birini kendine, birini kardeşine alıyor’ diye. 6 ay satamaz diye noterden bilmem ne yapacaklarmış ama ben yemedim. Neyse benim arabamı ay sonuna kadar versin de Allahlarından bulsunlar ne diyelim. Galerilere araç vermiyoruz diyenlerin alayı yalan konuşuyor.

|
    |
    Yeditepe Üniversitesi - iPhone 11 - Macbook Air - Sony Vaio SVE1712W1EB - Sony Alpha A37M 18:135mm
  • Yarbay
    14673 Mesaj
    İstanbul içi bu ay için Seat Leon Fr 1.5 dsg bekleyen var mı ? Bana 15 temmuz gibi teslim dediler ama şimdi ay sonuna döndü iş. Ağustosa kalırsa işin suyunu çıkarmış olacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknode -- 5 Temmuz 2020; 7:26:32 >
    |
    |
    Yeditepe Üniversitesi - iPhone 11 - Macbook Air - Sony Vaio SVE1712W1EB - Sony Alpha A37M 18:135mm
  • Onbaşı
    25 Mesaj
    Arkadaşlar ben bu işten bi sey anlamadim opel astra gs line kırmızı renk sunroof lu istiyorum fakat hic bir yerde bulamiyorum dedim olmadi sıraya koyun artik fabrika ne zaman uretirse şansımıza diyorum o da olmuyor diyorlar neymis onlar kafalarina gore uretiyorlar biz onlarin ürettiklerine ayak uydurucaz gibi bi sey dediler bana pek mantıklı gelmedi siz ne dusunuyorsunuz yada bildigi bir opel bayisi olan varsa soylesin lütfen

Reklamlar
Lastik Avcısı
SEO
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
2,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.