Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (2571. sayfa)

5 sn
287.786
Cevap
4.616
Favori
46.830.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 25692570257125722573
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu tarzlar laflar edenlere hiçbir zaman aldanmayın. Ben de geçtiğimiz yıllarda araç alırken ciddi şekilde kafayı takmıştım bu tiplere.
    şuan kararımın ne kadar doğru olduğunu farkına varıyorum.
    Para ve istek size ait, olumlu olumsuz eleştirileri dinleyin ardından istediğiniz araca istediğiniz parayı verin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dweyme -- 4 Temmuz 2020; 18:25:25 >
  • hatasız kul H kullanıcısına yanıt
    Maalesef hata yapmışsınız araç ayarlamadan kendi aracını satmak çok büyük risk ÖTV indirimi hayal satanların ürünü örnek verirsek şubatta ki fiyatlar ile şu an oluşan fiyatlar arasında 20-25 bin oynuyorsa Eylül ekim gibi de aynı miktarda oynama olacaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abormen

Bayilerde araç yok ama galerilerde her modelin sıfırı bolca var, tek fark % 10-20 zamlı. Vergi müfettişlerinin ilan sitelerinden ve bizzat kontrol edip bu durumu tutanak altına aldıktan sonra rekabet kurumuyla birlikte; piyasa bozucu eylem ve suni piyasa oluşturmak amaçlı kartel oluşturmaktan 5-10 milyon usulsüzlük cezası + hapis cezası uygulamaları lazım. Bayiler de eğer bunlara araç satıyorsa onlarada yüklü cezalar kesmek lazım. İş daha da ileri giderse bu olay terör eylemine bile sokulabilir bu suç çünkü örgütlü hareket var.
    O dediğiniz Danimarkada falan olur.

Burdaysa onları baş tacı yaparlar. Sırtlarını sıvazlarlar. Bu düzen baştakilerle düzelmez, birbirinden nemalanan iki grup olduğu için olan bize olur.

Mesela cam film mevzusu benzer.

• Arkadaşlar elinde leon xcellence bulunan bayi var mı bildiğiniz?

• 20 Haziran'da 10 bin TL kapora verdiğim egea'ya temmuzun ilk haftası teslim dediler şimdi de temmuzun son haftası diyorlar. Araç egea stil paket 108000 TL sağlıkçı indirimi ile.
    Egea için 30 40 gün bekleyerek rekorlara gireceğim herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hijacke-R -- 4 Temmuz 2020; 18:32:12 >
  • Hijacke-R kullanıcısına yanıt
    sebepleri neymiş

• Fabrika kota vermemiş salı kota isteyeceklermiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hijacke-R -- 4 Temmuz 2020; 18:40:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ravenous

Sabah gittim alım satım öğleden sonra plaka.. astra hb özel seri 145 beygir olandan. Aldım kurtuldum nihayet. Darısı araç Aryanlara inşallah..
    Hocam kaça aldınız acaba, kredi var mı?

elinde olmayanı geçtim artık anlaşmasını bile yapmadıkları aracı satıyorlar anladığım kadarıyla. peki yine reddedilme durumu olabilir mi?

• SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023

• Herkese merhaba,

Benzinli otomatik passat business veya superb elite bakıyorum. Elinde bulunan bayi var mıdır?

Araştıran veya bilen varsa bana ulaşabilirse çok memnun olurum. Araştırdım ama bulamadım.
  • prvn90 kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyatı yazda herkes görsün .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Mirror HB için 16 haziranda sipariş verdim. Teslim tarihimi pazartesi günü öğreneceğim.
  • lido kullanıcısına yanıt
    1.0 dediğin araba c segmentinde ki çoğu arabayı tokatlar yalnız haberin olsun. :) Güçlü bir araba hız konusunda üzmez ama ben olsam bende almam çünkü manuel bir arabaya gidip 173 vermek koyar. DSG olsa düşünülmeden alınırdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: islamzeki

Mirror HB için 16 haziranda sipariş verdim. Teslim tarihimi pazartesi günü öğreneceğim.
    Özel değilse fiyat ne hocam?

• TeknolojiErbabı T kullanıcısına yanıt
    180 miş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hatasız kul H kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar ötv indirimi beklentisini dayandırdığınız gerekçeyi yazabilirmisiniz. Bayilerde araç yok millet kuyrukta zaten. Talep fazlası var. Ötv indirimi arz fazlası olsaydı bayiler araç satamasaydı olurdu. Devlet ötv zammı yapmaz sa dua etmek lazım.

• 2.elde kasko değeri tavan fiyat olarak belirlencek kesin bilgi arkadaşlar 2 3 hafta bekleyin öyle alın

• quote:

Orijinalden alıntı: abormen

Arkadaşlar ötv indirimi beklentisini dayandırdığınız gerekçeyi yazabilirmisiniz. Bayilerde araç yok millet kuyrukta zaten. Talep fazlası var. Ötv indirimi arz fazlası olsaydı bayiler araç satamasaydı olurdu. Devlet ötv zammı yapmaz sa dua etmek lazım.
    Ötv indiriminden ziyade rekabet kurumu inceleme başlatması lazım 09.2019 fiyatlarının şimdili fiyatlarıyla kur ile bile açıklayamassın

• aLphagut kullanıcısına yanıt
    i20yi tüplü düşünebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 25692570257125722573
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.