Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1892. sayfa)

5 sn
288.665
Cevap
4.621
Favori
46.976.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 18901891189218931894
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2020 model 5. Generation Clio 12 Şubatta satışa çıkacakmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sRonin S kullanıcısına yanıt
    Hiç düşünmeden al ben aldım çok memnunum otomatik aisin vitesi yeter 1,5 dizel motor 130bg caddy den 10 gömlek daha iyi daha önce caddy dsg kullandığım için farkı görebiliyorum sarfiyatı 5,5-6,5 aralığında yüksek sürüş cam tavan arka camlar otomatik Düşük vergi daha saydmadığım caddy de olmayan o kadar çok özelliği varki 4 aydır severek kullanıyorum tavsiye ederim
    Kazasız sürüşler dilerim

• Teşekkür ederim cevap için.

• quote:

Orijinalden alıntı: YawuzS

Yeni nesil dediğin araçların fiyatları şimdikiler ile aynımı kalacak sanıyorsun akıllı seni.
    Satda gör bakalım bidaha aynı ayarda araç alabilcekmisin.
    Tamam abi

• A3 mü, A180 mi, 118 mi derken... ve A3 nisan başı teslim için kapora vermişken; Skoda SuperB Premium 1.5 dsg + panoramik cam tavan + metalik yarış mavisi renk hemen teslim bulunca kaçırmadım 213’e aldım. Benimkisi biraz şans, araba yokken o an iptal olan bi aracı hemen aldım.

Benim gibi 1-2 haftadır araba düşünmekten yorulanlar ve donanım arayanlar için öneririm, boşuna haftalardır A3 vs bakmışım... Car playde varmış :)

• Dedefon kullanıcısına yanıt
    Bende aynısını aldım hangi bayiden aldınız.
    Hayırlı olsun

• yakınım dizel duster bakıyor 2 el uçuk, 2020 dizel duster geldi mi ? fiyat alan var mı?
  • 404 Not Found kullanıcısına yanıt
    Hocam 205 e emin misiniz ? 215 den aşağı cam tavan elite yok .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dedefon

A3 mü, A180 mi, 118 mi derken... ve A3 nisan başı teslim için kapora vermişken; Skoda SuperB Premium 1.5 dsg + panoramik cam tavan + metalik yarış mavisi renk hemen teslim bulunca kaçırmadım 213’e aldım. Benimkisi biraz şans, araba yokken o an iptal olan bi aracı hemen aldım.

Benim gibi 1-2 haftadır araba düşünmekten yorulanlar ve donanım arayanlar için öneririm, boşuna haftalardır A3 vs bakmışım... Car playde varmış :)
    İsabetli karar olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dacia duster 1.6 LPG prestige için fiyat alan var mı

Hayırlısı olsun, hangi bayi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Alalım sana, geniş geniş kullanırsın .

*Bir ara seninle şu 2008'e bakalım, övdükleri kadar varmıymış?

Alıntıları Göster
    Haftaya pazartesi hariç müsait gibiyim ararım.

• karoq ve kodiaq için fiyat alan var mı?
  • Tiguan 1.5 Dsg Comfortline opsiyonsuz 214.000 TL şubat sonu teslim kapora yatırdım

Superb ile arasında kalmıştım şansımı Tiguandan kullandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FcLiberte -- 7 Şubat 2020; 9:28:16 >
  • FcLiberte F kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun ne kadar kapora verdiniz?

bir de bunun comfortline'ı golf gibi mi? yani far yağmur sensörü falan var değil mi?
    Hayırlı olsun.

Kapora verdim dediğiniz A3 için bilgi verebili misiniz?(fiyat,motor,donanım paketi)

Teşekkürler.
  • Bayilerde tiguan var mı acaba?

Yarış mavisine hastayım. Çok güzel ve dikkat çekici bir kombinasyon olmuş tekerinize taş değmesin hocam. Güle güle binmeyi nasip etsin allah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çınar bey

Hiç düşünmeden al ben aldım çok memnunum otomatik aisin vitesi yeter 1,5 dizel motor 130bg caddy den 10 gömlek daha iyi daha önce caddy dsg kullandığım için farkı görebiliyorum sarfiyatı 5,5-6,5 aralığında yüksek sürüş cam tavan arka camlar otomatik Düşük vergi daha saydmadığım caddy de olmayan o kadar çok özelliği varki 4 aydır severek kullanıyorum tavsiye ederim
    Kazasız sürüşler dilerim
    Rifter active skypack manuel 100 hp.

Fiyat listesi 130 k. Bayi 120 k fiyat vermiş.

Active Sky Pack (Opsiyon Paketi) 8” renkli dokunmatik ekran Mirror Screen (MirrorLink / Carplay / Android Auto) Ön ve arka park sensörleri Deri direksiyon simidi Direksiyona entegre müzik sistemi ve dokunmatik ekran kontrolleri Elektronik el freni Zenith cam tavan, elektrikli tavan perdesi, ışık kemeri Tavana entegre 60 litre hacimli saklama gözü.

130 hp eat 8 ile olsa 130 a havada kapılırdı

• 
Sayfa: önceki 18901891189218931894
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.