Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1889. sayfa)

5 sn
284.760
Cevap
4.575
Favori
46.180.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1038 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 18871888188918901891
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ezio Auditore

Bu arada bana sormadınız ama ben bugün kapora verdim 209k Prime için.

Baykaralar’dan teklif aldığımda 220k demişlerdi. Bayiler bile çok farklı fiyat konusunda.
    Fiyat garantisi varmi. Dizelde benzinlide cok iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mart'ta teslim olacak evet ama başka araç yoktu bana denk geldi şansıma.

Donanım olarak 1.6 THP Prime, Joystick vitesli Grip Control ve kablosuz şarj olan donanım paketi.

Al sat ise hayatta yapmam. Bu karmaşada bu kadar kötü niyetli insan varken piyasada hiç işim olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

Bence 5 bin tl ise focalsiz olsa daha iyi.
    Asıl soru 3008 prime mi 2008 gtline mı olmalı.
    Düm Göralda araçları inceledim. 2008 GtLine daha gösterişli evet. Ama kapı içleri yukarı kadar sert plastik, hoş olmamış. 3008 prime 'a sonradan led far mümkünse tercihim 3008 olurdu.
    Ama 2008i genel anlamda başarılı buldum. İç mekan en az benim 308 kadar var hatta daha geniş. Önden arkadan baya heybetli, b-suv a göre büyük gösteriyor. Aöa ben C değilim dediği yer malzeme bence.

Alıntıları Göster
    Diz mesafesinde 2008, enlemesine 308 daha genis ama aradaki farklar kucuk.

• quote:

Bu arada bana sormadınız ama ben bugün kapora verdim 209k Prime için.

Baykaralar’dan teklif aldığımda 220k demişlerdi. Bayiler bile çok farklı fiyat konusunda.
    Fiyat çok iyi..
    Benzinli mi yoksa dizel mi?
    EAT 6 mı yoksa 8 mi?

• yayamaschocuk kullanıcısına yanıt
    Benzin-Eat8

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Benzin-Eat8
    EAT 8 lisinin dizel olanına ne fiyat dediler peki, arada çok uçurum var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: icemy

Focal için 5 bin tl bencede fazla ama şimdiki verdiğini ilerde fazlasıyla alır çok net.
    İkisinide bayide inceledim bence net 3008 prime.2008 in diz mesafesi sınıfını geçsede malzeme ve genişlik çok iyi b sınıfı.Genişliği en olarak 308 in daha iyi gibi geldi bana
    Katılıyorum.
    Diz genişliği 308den iyi omuza da o gözle baktım sanki kafa kafaya gibiler gibi geldi.
    Ben de 3008 tercih ederdim, aöa şu da var ki 2008 boncuk gibi parlıyor genç ve bayan müşteriyi çekme potansiyeli 3008den fazla gibi.

2008 Test aracı alt donanımdı, ona parantez açmak lazım. Çok kötü görünüyor gerçekten. Allure ise fena durmuyor alınır yani. Farlar full olmayan led, geometrşk desenli çanak ama diplerinde led ampuller var, görsel olarak beyaz sürüş ş. İçi yeterli olur da ş.Arası beklentiyi karşılar mı bilmiyorum.

• Corsa’nın en üst donanım fiyatı tsb sitesinde 170 bin. Umarım doğru değildir. 208, 190 bin olur herhalde gelince. Yazık.
  • Donald Draper kullanıcısına yanıt
    Sormadım hiç, sadece kafayı bozsam makyajlı 308 Allure manuel istesem getirir misiniz dedim. Bayan artık allure üretilmiyor deyince konuyu uzatmadım işini daha iyi bilen birine sormak lazım diye düşündüm.

Not düşmek gerekirse 2.el kısmında çook fazla sayıda (en az 20) Egea vardı jantlı falan Lounge olması lazım, düşünen olursa yeni gelen bir filo ise temizleri rahat seçilir iş görür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeril -- 6 Şubat 2020; 15:15:40 >
  • quote:

Benzin-Eat8
    Hayırlı olsun iyi fiyat gerçekten.
    Jantlar küçülmüş gördüğüm kadarıyla ama bu paraya f/p olduğu kesin.

• turkeril kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

Jantlar 18 benim aldığım araçta. Beyaz jant değil yani elmas kesim diyorlar galiba o jantlar var.

• quote:

Orijinalden alıntı: pinwheel

Corsa’nın en üst donanım fiyatı tsb sitesinde 170 bin. Umarım doğru değildir. 208, 190 bin olur herhalde gelince. Yazık.
    hocam ben de baktım evet dediğiniz gibi fakat tsb sitesindeki fiyatlar genelde doğru mu çıkıyor ? yani tecrübeniz oldu mu daha önce ?
  • pinwheel kullanıcısına yanıt
    Tsb sitesi ne ?
  • CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt
    türkiye sigorta birliği sitesinde araç modeli,yılı vs seçince kasko sigorta değeri gibi bir fiyat çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 404 Not Found

Ben 205 bin tl üzerinden kapora verdim.Hala fiyat aynı.Umarım 205 e gelir.1.6 TDI DSG Elite Cam tavan ve metalik renk..

Alıntıları Göster
    Hangi bayi hocam ve ne zaman aldınız?

• gokselelkn kullanıcısına yanıt
    Hiçbir bayi fiyat garantisi vermiyor. Üstüne basarak sorun veremiyorda. Öngörümüz bu diyor. Firma olarak kötü bir strateji izleniyor kanımca. 1 ay sonra 210-213-220’ye anlaştık kapora vermiştim araç 235 oldu diye düşer buraya konular.

• turkeril kullanıcısına yanıt
    Egealar hangi bayide mevcut ?
  • 3008 prime edition dizel 1.5 aksesuar paketli. Kapora yı vereceğim birazdan. Mart teslim diyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: violave

Egealar hangi bayide mevcut ?
    Hocam clio egeadan pahalı önceki yıllarda egea cliodan daha pahalıydı diye hatırlıyorum yanlış mıyım acaba bilen biri aydınlatırsa sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rush10

3008 prime edition dizel 1.5 aksesuar paketli. Kapora yı vereceğim birazdan. Mart teslim diyorlar
    Fiyat?
  • 
Sayfa: önceki 18871888188918901891
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.