Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR YA DA FİYAT TEKLİFİ ALANLAR

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ziyakoray Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir (3 Mobil) - 8 Masaüstü4 Mobil
52.320
Cevap
1.215
Favori
3.290.535
Tıklama
Popüler Konular listesinde 7. Sırada  bugün en iyi #3
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ ALANLAR YA DA FİYAT TEKLİFİ ALANLAR
Giriş
    6158 Mesaj

Enjoy da led standart diye nerede yazıyor hocam? Yukarıdaki listede AFL excellance donanımdan başlıyor görünüyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Timya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4122 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: swingest

2020 model corsa veya 208 alacağım gibi. fiyatları bekliyorum ama 208 e daha çok var gibi. corsanın fiyatı beni cezbederse 208 i beklemeyi düşünmüyorum.
    Geçen hafta, yeni Corsa için bayi eğitim toplantılarına denk geldim kaldığım otelde.

Yeni Corsa'yı da dünya gözüyle gördüm, eskisine kıyasla daha agresif olmuş. Opel'in zayıf yönü sanzımandı, EAT gelmiş, çift renk (gövde + siyah tavan) çok can yakar bence.
    Uzun süredir forumu takip ediyorum ancak ilk kez mesaj yazıyorum. Corolla için öğleden sonra Ankara Alj Plazaya gittim. Dream ya da flame xpack donanım düşünüyorum. Aynı araçlar için geçen hafta perşembe günü de gitmiştim ve bayide sadece bir adet hybrid araç vardı, ocak ayı stoklarından ellerinde hiç araç kalmadığını söylemişlerdi. Bugün gittiğimde ise satış temsilcisi dün şubat ayı stoğundaki benzinli tüm araçları 4 gün içinde sattıklarını, ellerinde sadece birkaç tane hybrid araç kaldığını, benzinli hiç araç kalmadığını söyledi. Mart fiyatları belli olmadığı içinde yeni siparişte alamayacaklarını söyledi. Çıkınca eskişehir toyota bayisini ve konya toyota bayisini arayıp dream ya da flame donanımlar olup olmadığını sordum. Onlardan aldığım cevapta ellerinde araç kalmadığı şeklindeydi. Dünde toyan ve efe toyotayı aramıştım, toyanda hiç araçları kalmadığını söylemişti. Efe toyota ise bir adet kar beyaz flame xpack olduğunu, fiyatınında seramik kaplama dahil 172.500 olduğunu söylemişti.

Yol üzerinde yeni açılan efe nissana uğradım. Geçen hafta uğradığımda ellerinde bir adet Qashqai 2019 visia donanım gri benzinli otamatik araç vardı ve 180 bine bırakabileceklerini söylemişlerdi. O aracı sattıklarını belirttiler. Şu anda bir adet siyah visia donanım araçları olduğunu ve bugün fiyatlara zam geldiği için 187 bine bırakabileceklerini söylediler.

• Teğmen
    233 Mesaj
    Anlamıyorum bayilere araçlar neden 3 er 5 er tane geliyor. Neden stokları arttırmıyorlar talep varken.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: ecay

Enjoy da led standart diye nerede yazıyor hocam? Yukarıdaki listede AFL excellance donanımdan başlıyor görünüyor?
    2020 Baz donanım Essentia da full led farlar standart diyor. Doğal olarak enjoy da da öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auto_man -- 5 Şubat 2020; 22:34:55 >
  • DH Yönetici
    6158 Mesaj

Tamamdır gözden kaçırmışım. O halde bu araç alınır diyorum sadece sürüşe duyarlı değil sanırım aydınlatma iyiyse o da çok sorun değil.

|
    |
    auto_man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2059 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ririii

5 bin km de bin tl mi kar sağlıyor hocam
    aralarında 30 bin tl fark var benzinli modeliyle
    bu hesaba göre 150 bin KM de parasını çıkarıyor çok fazla

Alıntıları Göster
    Yani dizel km de 20 kurus az yakar gibi bir tahminde bulundum. Belki biraz daha tasarruflu olabilir. Daha iyi bilen arkadaşlar yorumlasa iyi olur.

• Binbaşı
    1989 Mesaj

Combo ultimate otomatik cam tavanlı var mı?

Varsa ne kadar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Opel Arden Otomotiv kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yüksek kar ile satabilmek için tabiki.

|
    |
    duyal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hangi para ile alacaksınız arabaları? Hadi kredi ile aldınız diyelim, kredi maliyetini üste koyup nasıl satacaksınız. Bu ülke içi problem.

Uluslararası sorun da hiç ülkemizde satılan araçların yurtdışı fiyatlarına baktınız mı hiç? Ülkemizde 150-200 bin TL liste ve vergisiz fiyatı ise 100 bin TL civarında olan araçlar yurt dışında vergisiz satış fiyatları 150-200 bin TL bizim paramız ile yani bizde 15 bin Euro'ya satabildiği aracını yurtdışında 20 bin Euro'ya hatta daha pahalıya satıyor. Niye senin ülkende satmaya çalışsın ki? Stok fazlası araçları sana sevk eder ancak.

Şu çok kar ediyor diyenler artık bi zahmet ne kadar kar edildiğini de yazsalar diyeceğim de işkembeden sallamak en kolayı nasıl olsa. Doğru düzgün kar edildiği yok bir süredir sıfır araç satışlarında. Maksat piyasa dönsün şeklinde ilerliyor birsüredir.
    |
    |
    Bahsedilenler: duyal

Ultimate deri döşeme opsiyonu alınabiliyor mu fiyatı ne kadar?

Ve koltuk soğutma opsiyonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 5 Şubat 2020; 23:31:29 >
    |
    |
    Opel Arden Otomotiv kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben almayı ciddi olarak düşünüyordum ama beklediğimden 15-20 bin lira yukarısına geldi. Ayrıca sanırım sadece dört hava yastığı ile gelmiş ve Avrupa’da en baz donanımda bile standart olan güvenlik donanımlarını yanlış hatırlamıyorsam sürüş destek sistemi adı altında ve sadece icon pakette opsiyonel olarak koymuşlar.

Açıkçası 120-140’lı rakamlara çıkarsam, Polo, Corolla, midline Plus Golf gibi bir çok aracı Clio’ya tercih ederim.

|
    |
    esirin60 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2864 Mesaj
    [01 Ekim 2020 23:30:34 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

Hangi bayisiniz

|
    |
    cat_power kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bayiler istiyorlar ama fabrikadan araç bulamıyorlar. Ağır vergiler ve ekonomik durum nedeniyle Türkiye'ye araba satmak daha az kârlı otomobil şirketleri için. Bununla beraber dünya otomobil pazarında daralma da olunca üretimi kıstılar. Bunları da çoğunlukla bizden daha zengin ülkeler için üretiyorlar.

|
    |
    duyal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4010 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: freeyourmindtr

Ben almayı ciddi olarak düşünüyordum ama beklediğimden 15-20 bin lira yukarısına geldi. Ayrıca sanırım sadece dört hava yastığı ile gelmiş ve Avrupa’da en baz donanımda bile standart olan güvenlik donanımlarını yanlış hatırlamıyorsam sürüş destek sistemi adı altında ve sadece icon pakette opsiyonel olarak koymuşlar.

Açıkçası 120-140’lı rakamlara çıkarsam, Polo, Corolla, midline Plus Golf gibi bir çok aracı Clio’ya tercih ederim.
    Otamtik olan araçların çoğu da 140 bandına geldi. Ben de araç bakıyorum kasım ayında polo highline araçlar 120.000 tl ye satılıyordu şimdi 140.000 den comfortline için fiyat veriyorlar. İbiza 138.000.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diciotto -- 5 Şubat 2020; 23:41:36 >

Ben de clio ibiza Micra Corsa 4’lü teslisi arasındayım

|
    |
    esirin60 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: CaptainSkyWalker

Ben de clio ibiza Micra Corsa 4’lü teslisi arasındayım
    Konu hakkında ciddi olan arkadaşlar aynı şehirde isek filo indirimi gibi indirim almak için organize olalım.

Ben Ankara

|
    |
    diciotto kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yüce erdal bey bassatlardan nerelere düşmüş :(

|
    |
    CaptainSkyWalker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Sohbet
SEO
Canlı Tv izle
kolayoto.com
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,687
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.