Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1885. sayfa)

5 sn
288.521
Cevap
4.619
Favori
46.931.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1049 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 18831884188518861887
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anlamıyorum bayilere araçlar neden 3 er 5 er tane geliyor. Neden stokları arttırmıyorlar talep varken.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecay

Enjoy da led standart diye nerede yazıyor hocam? Yukarıdaki listede AFL excellance donanımdan başlıyor görünüyor?
    2020 Baz donanım Essentia da full led farlar standart diyor. Doğal olarak enjoy da da öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auto_man -- 5 Şubat 2020; 22:34:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • auto_man A kullanıcısına yanıt
    Tamamdır gözden kaçırmışım. O halde bu araç alınır diyorum sadece sürüşe duyarlı değil sanırım aydınlatma iyiyse o da çok sorun değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ririii

5 bin km de bin tl mi kar sağlıyor hocam
    aralarında 30 bin tl fark var benzinli modeliyle
    bu hesaba göre 150 bin KM de parasını çıkarıyor çok fazla

Alıntıları Göster
    Yani dizel km de 20 kurus az yakar gibi bir tahminde bulundum. Belki biraz daha tasarruflu olabilir. Daha iyi bilen arkadaşlar yorumlasa iyi olur.

• Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt
    Combo ultimate otomatik cam tavanlı var mı?

Varsa ne kadar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • duyal D kullanıcısına yanıt
    Yüksek kar ile satabilmek için tabiki.

• şu toyoyatı hala beğenip o kadar para veren arkdaşlar neyini beğendiniz anlamıyorum toyota türkiyede bence devrini bitirdi mazda gibi çok farklı bir sıçrayış yapmadığı sürece
  • Hangi para ile alacaksınız arabaları? Hadi kredi ile aldınız diyelim, kredi maliyetini üste koyup nasıl satacaksınız. Bu ülke içi problem.

Uluslararası sorun da hiç ülkemizde satılan araçların yurtdışı fiyatlarına baktınız mı hiç? Ülkemizde 150-200 bin TL liste ve vergisiz fiyatı ise 100 bin TL civarında olan araçlar yurt dışında vergisiz satış fiyatları 150-200 bin TL bizim paramız ile yani bizde 15 bin Euro'ya satabildiği aracını yurtdışında 20 bin Euro'ya hatta daha pahalıya satıyor. Niye senin ülkende satmaya çalışsın ki? Stok fazlası araçları sana sevk eder ancak.

Şu çok kar ediyor diyenler artık bi zahmet ne kadar kar edildiğini de yazsalar diyeceğim de işkembeden sallamak en kolayı nasıl olsa. Doğru düzgün kar edildiği yok bir süredir sıfır araç satışlarında. Maksat piyasa dönsün şeklinde ilerliyor birsüredir.
  • Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt
    Ultimate deri döşeme opsiyonu alınabiliyor mu fiyatı ne kadar?

Ve koltuk soğutma opsiyonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 5 Şubat 2020; 23:31:29 >
  • esirin60 E kullanıcısına yanıt
    Ben almayı ciddi olarak düşünüyordum ama beklediğimden 15-20 bin lira yukarısına geldi. Ayrıca sanırım sadece dört hava yastığı ile gelmiş ve Avrupa’da en baz donanımda bile standart olan güvenlik donanımlarını yanlış hatırlamıyorsam sürüş destek sistemi adı altında ve sadece icon pakette opsiyonel olarak koymuşlar.

Açıkçası 120-140’lı rakamlara çıkarsam, Polo, Corolla, midline Plus Golf gibi bir çok aracı Clio’ya tercih ederim.

• cat_power C kullanıcısına yanıt
    Hangi bayisiniz

• duyal D kullanıcısına yanıt
    Bayiler istiyorlar ama fabrikadan araç bulamıyorlar. Ağır vergiler ve ekonomik durum nedeniyle Türkiye'ye araba satmak daha az kârlı otomobil şirketleri için. Bununla beraber dünya otomobil pazarında daralma da olunca üretimi kıstılar. Bunları da çoğunlukla bizden daha zengin ülkeler için üretiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: freeyourmindtr

Ben almayı ciddi olarak düşünüyordum ama beklediğimden 15-20 bin lira yukarısına geldi. Ayrıca sanırım sadece dört hava yastığı ile gelmiş ve Avrupa’da en baz donanımda bile standart olan güvenlik donanımlarını yanlış hatırlamıyorsam sürüş destek sistemi adı altında ve sadece icon pakette opsiyonel olarak koymuşlar.

Açıkçası 120-140’lı rakamlara çıkarsam, Polo, Corolla, midline Plus Golf gibi bir çok aracı Clio’ya tercih ederim.
    Otamtik olan araçların çoğu da 140 bandına geldi. Ben de araç bakıyorum kasım ayında polo highline araçlar 120.000 tl ye satılıyordu şimdi 140.000 den comfortline için fiyat veriyorlar. İbiza 138.000.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diciotto -- 5 Şubat 2020; 23:41:36 >
  • esirin60 E kullanıcısına yanıt
    Ben de clio ibiza Micra Corsa 4’lü teslisi arasındayım

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainSkyWalker

Ben de clio ibiza Micra Corsa 4’lü teslisi arasındayım
    Konu hakkında ciddi olan arkadaşlar aynı şehirde isek filo indirimi gibi indirim almak için organize olalım.
  • diciotto kullanıcısına yanıt
    Ben Ankara

• CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt
    Yüce erdal bey bassatlardan nerelere düşmüş :(

• diciotto kullanıcısına yanıt
    Maalesef Comfortline 109 bine satılırken alamadım. Az araç vardı ve aradığım email attığım hiç bir yerde stok kalmamıştı. Dediğin gibi şimdi bana 143 bin fiyat verdiler ve ancak Mart’ta gelir ve o zamana kadar en az bir zam daha gelir dediler.

Açıkçası Clio 100’den başlar, en üst seviyesi 120 olur, tüm güvenlik donanımları standart olur diye umuyordum. Çünkü o dönem 0.9’u 79’a satıyorlardı. Şimdi aynı aracı 2020 model olarak 100 bine veriyorlar. O zaman da yenilenmiş kasasının 111’den başlamasını normal karşılamamızı umuyorlar. Yapacak bir şey yok. Kampanyalar veya indirimler gelmezse araba almayacağım. Fiyatlar çılgın seviyeye geldi. Dolar ve Euro artmıyor, aylık zamlar tüm hızıyla devam ediyor...

• dr.civanim kullanıcısına yanıt
    Bazzat’dan sonra bir tane daha alacağım sıfır faiz kredi kartı vs. Üstünü tamamlayıp

Varımı yoğumu arabaya yatırıyorum

Not. Bu bir yatırım önerisidir.

• CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt
    Böbrekle ödeme seçeneği de sor bayilere. Belki verirler

• 
Sayfa: önceki 18831884188518861887
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.