Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1875. sayfa)

5 sn
288.658
Cevap
4.621
Favori
46.975.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 18731874187518761877
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hadi ya öyle olduğunu bilmiyordum neyse artık vereceğiz bir şekilde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt
    Grandland x için fiyat verme şansınız var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: killforyou1981

Bugün bir firmada skoda rapid görünce anlam verememiştim birde focus olması gereken biryerde
    Neden peki?
    fiyat performans ve uzun donem kiralamaya direk kendileri girdi.

• MelanchoLy - Man M kullanıcısına yanıt
    Bana da insanların passat için söyledikleri hep abartı gibi gelirdi ama, ne zaman kullanmaya başladım haklı olduklarını anladım. Fiyatını sonuna kadar hak eden bir araç. Bu arada Business paket 60 lık vergi dilimine giriyor artık malesef mart başına kapora alıyor bazı bayiler

• 3008 prime edition 213.500 dizel benzinli aynı fiyat. Nisan ortası gibi teslim etmeye çalışırız, kapora 1000 tl de verseniz olur denildi. Daha önce numaramı bırakmıştım aradılar. Başka araç aldığım için artık ilgilenmediğimi söyledim. Fiyat bilgisi olsun..

• quote:

Orijinalden alıntı: Berzalin

3008 prime edition 213.500 dizel benzinli aynı fiyat. Nisan ortası gibi teslim etmeye çalışırız, kapora 1000 tl de verseniz olur denildi. Daha önce numaramı bırakmıştım aradılar. Başka araç aldığım için artık ilgilenmediğimi söyledim. Fiyat bilgisi olsun..
    sahibindende ikinci elleri niye pahalı aynı paketin. bayilerde araç olmadığı için mi

• eat6 mı acaba? ayrıca 2020 model mi
  • Arkadaşlar merhabalar skoda superb almak için bir bayi ile görüştüm 17 subatta gemide olan bir aracin gelicegini soyledi benden 50 bin tl kapora istediler. Ayni fiyata 2020 çıkışlı 2019 model sarı sitede ilanda var satışa hazir araba. Sizce ne yapmalıyım

• MelanchoLy - Man M kullanıcısına yanıt
    Benzinli eat 8 dizel eat 6 2020 model evet

• .hoobastank. . kullanıcısına yanıt
    Şubat ayı teslim 2020 model araçlar yolda bu fiyattan verdik dedi. Sarı site çakalları yüzünden bence ilanlardaki o fiyatlar

• benzinli mi peki sizin aldığınız fiyat, eat8 istiyorum o sebepten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MelanchoLy - Man -- 4 Şubat 2020; 0:52:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: starliner3434

Arkadaşlar merhabalar skoda superb almak için bir bayi ile görüştüm 17 subatta gemide olan bir aracin gelicegini soyledi benden 50 bin tl kapora istediler. Ayni fiyata 2020 çıkışlı 2019 model sarı sitede ilanda var satışa hazir araba. Sizce ne yapmalıyım
    15 gün sabredin hocam. Hem 2020 model hem direk bayiden sıfır olacak.

• ÖTV KDV falan indirimi yok mu arkadaşlar? Çeşitli dedikodular dolanıyor ama var mı bir bilgisi olan?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: starliner3434

Arkadaşlar merhabalar skoda superb almak için bir bayi ile görüştüm 17 subatta gemide olan bir aracin gelicegini soyledi benden 50 bin tl kapora istediler. Ayni fiyata 2020 çıkışlı 2019 model sarı sitede ilanda var satışa hazir araba. Sizce ne yapmalıyım
    50bin tl kaporami peugeot butun firmalarin dengesini bozdu.50bin kapora nedir ya ayip,bunlar hep patrona yaranma pesinde kosan temsilci guruhu.

• Egea Sedan Easy
    1.4 Fire 95 HP
    89 Bin TL teklif aldım sizce iyimi kötümü?

• Ocak 20 satış rakamları açıklandı mı ins bu ay bir vergi indirimi gelir ins

• starliner3434 S kullanıcısına yanıt
    Fiyat nedir ?

• EUS E kullanıcısına yanıt
    50 bin tl?? :))) kapora dedigin 3 5 bin tldir. Bi olumsuzluk oldu yakman gerekti ne yapıcaksın akil isi mi olamyan gkrmedigin afabaya 50 bin kapora verilmez

• darkcald kullanıcısına yanıt
    Bugün açıklanması bekleniyor. Tahmin 20 - 25 Bin. Ötv indirimi olan 2019 Ocak rakamının üstünde hem de ÖTV nin daha yüksek ve stokların yetersiz olmasına rağmen. Şu an için sektörün ÖTV indirimi talebi ve beklentisi yok.
  • 2020 model corsa veya 208 alacağım gibi. fiyatları bekliyorum ama 208 e daha çok var gibi. corsanın fiyatı beni cezbederse 208 i beklemeyi düşünmüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 18731874187518761877
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.