Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1609. sayfa)

5 sn
288.572
Cevap
4.619
Favori
46.940.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1049 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 16071608160916101611
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: okirgil

n11 de passatlarda hala 9 u bekleyi,n yazıyor. golf ve tiguanler satılmış. polo da stokta var alınabilir gözüküyor.
    dostum ilerleyip ödeme sayfasında gelince başka bir kullanıcı işlem yapıyor yazıyor.. 0900 dan itibaren yarım saaat deli gibi denedik olmadı bilmiyorum şuan ne durumda artık usandık bıraktık
  • ismailmar86 İ kullanıcısına yanıt
    aynı durum bende var. 4 sene önce bmw 520i veya e180 alacağıma aynı bütçe ile ev aldım. kiracı ile uğraşmaktan sıtkım sıyrıldı. ayrıca ilk site yönetimi siteyi dolandırdı. adamların borcunu hala ödüyoruz.
  • N11 üzerinden Polo trendline Uranüs griyi aldık bakalım nasipse ,Samsun bayi 2020 de anca gelir dedi ve 3 bin daha Fazla , ekstra zam gelirse de üstüne Artık kaç olacaksa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Songoymatlı

N11 üzerinden Polo trendline Uranüs griyi aldık bakalım nasipse ,Samsun bayi 2020 de anca gelir dedi ve 3 bin daha Fazla , ekstra zam gelirse de üstüne Artık kaç olacaksa
    Alan bırını gordum sonunda hayırlı ugurlu olsun
  • Sağolasın hocAm , çok hızlı oldu Ya 😀😀

• budak_1903 kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun inşallah sorunlanızı en kısa zamanda halledersiniz. Çekmeyen bilemez bu konuştuklarımızı. Üç kuruş kira alacağım derken sağlığından olabiliyor insan. Az olsun birikimim daha az prim yapsın yatırırımım ama yastığa kafamı koyduğumda rahat uyuyayım önemli olan bu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Songoymatlı

N11 üzerinden Polo trendline Uranüs griyi aldık bakalım nasipse ,Samsun bayi 2020 de anca gelir dedi ve 3 bin daha Fazla , ekstra zam gelirse de üstüne Artık kaç olacaksa
    aracın parasını peşin ödeyip aldınız ve 2020 de gelirse farkını zam olarak ödeyeceksiniz öyle mi yoksa yanlış mı anladım?
  • erka1907 kullanıcısına yanıt
    öyle değildir heralde. yoksa saflık olur
  • erka1907 kullanıcısına yanıt
    Kapora alıyorlar , zam gelirse de üstüne ekliyor 95 üstünde

• T-Roc 1.5 TSI otomatik sunrooflu 188 bin tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasa2008 -- 11 Kasım 2019; 12:16:25 >
  • Altı üstü 95 Nm tork değeri olan aracı 91900 TL'ye mi satıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anxiolytic -- 11 Kasım 2019; 12:22:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayram3258

carviser eşine aldığı arabaya para mı verdi sanıyorsunuz. youtouburlar yüzbinlerce asgari ücretli takipçi sayesinde reiting yapıyor para kazanıyor ve eminim eşine aldığı araçta promosyon reklam olarak almıştır.

adam son videosunda, lasvegas tan helikopter turu yapıyordu :)
    Saglam bir iskonto almis olabilir ama bedava vermezler cunku peugeot ve citroen zaten herkes alsin istemiyor:)

Bu arada PSA grubuna yapilan olumsuz tum yorumlara savunma yapiyor Fahir bey:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Janissary.

Vermiştir. O kadar paralık ürünü vermezler. Doğan Kabak'ın bile bir video için aldığı para yaklaşık o aracın 5 te bir fiyatı.
    Dogan Kabak testlerini kale alip gidip arac alan varmidir?
    Adam butun testlerde ayni seyleri tekrarliyor “abi cok iyi yeaaaa”
    Ulkemiz adina uzuluyorum Dogan Kabak bile 1 milyon abone olmus”

• EUS E kullanıcısına yanıt
    Türkiye’de otomobil editörü kalmadı ki alayı influencer oldu, talkshow gibi bakıp çok da ciddiye almamak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sasa2008

T-Roc 1.5 TSI otomatik sunrooflu 188 bin tl
    Araç ötv indirimi zamanındaki ilk çıktığı fiyattan satılıyor.195 bin fiyat veriyorlardı 187 bin civarına alanlar hatırlıyorum.

• 508 in fiyatına çok diyenler insignia fiyatı ne oluyor ozaman 1.6 Dizel AT-6 136 HP AT 211.900 TL

d segmenti araçlar fiyatı bu şekilde başlıyor boşun laf etmenize gerek yok
  • arkadaş 2016 model corolla boyalı adavance otomatik benzinli paketi bu mayıs ayında 85.000 e aldım demişti. az önce 100 e satmış. honda crv elegance paket kapı eşiği demiri ve siyah cam filmi hediyeli benzinli otomatik elegance paket 155 e ötv indirimli anlaşmış.
  • Fluence i sattık.

Faiz oranları da kampanyalı iken bir an böyle olur mu ya dedim.

Gittim Toyota bayine. Vision bu kampanyaya dahil değilmiş. Hatta dream bile dahil değilmiş. Dedim neyse biz belediye otobüsüne devam.

Kampanya yerli araçların hepsine dahil değilmis demek ki.

• Luuca L kullanıcısına yanıt
    noldu lucca büyük fırsatı değerlendiremedin mi

• Şagop kullanıcısına yanıt
    Tam şehiriçi arabası, lastikleri michelin olduğu için konforu sınıfına göre iyi ..Yüksek sürüş pozisyonu, geniş görüş açısı ile kullanışlı ve rahat bir araba..Makyaj zamanını hiç bilmiyorum..Acil bu fiyatlarda araba ihtiyacım doğdu.Polo düşündüm ancak bulamadım..Apar topar aldım C3'ü

• 
Sayfa: önceki 16071608160916101611
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.