Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (151. sayfa)

5 sn
288.529
Cevap
4.621
Favori
46.953.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Passat yada civic tabiki bütçeniz elveriyorsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    önden görünüş efsane hocam hayırlı olsun.eskimeyen tasarımm
  • Arkadaşlar polo 1 motor dsg şanzıman almayı düşünüyorumda..Bu araçlardan eski kur fiyatından elinde olan bildiğiniz bayi varmı?
  • dartanyan30 D kullanıcısına yanıt
    Hocam bayi fiyatları uçtu, onun yerine ellerinde 0km olan spotçu-galericilere de bakabilirsin alternatif olarak.

• Arkadaşlar aşağıdaki fiyatlar leon'un güncel fiyatları. Belki 0 araba alacak birisine faydamız dokunur diye yapıyorum bu paylaşımı.

Listede görüldüğü gibi 1.2 tsi dsg style donanım aracın baz fiyatı şuan 79.970 TL ve sadece 30 TL fark ile %50 ÖTV diliminde kalmakta. Hal böyleyken son kullanıcı (Kampanyasız) fiyatı 142.500 TL olmakta. Misal yarın baz fiyat 30 TL artarak 80.000 TL olduğunda araç % 60'lık ÖTV dilimine girecek ve 142.500 TL olan fiyat 151.993 TL olacak. 30 TL'lik fark son kullanıcıya yaklaşık 9.500 TL olarak yansıyabilir. Dikkatimi çeken Seat'ın bu küçük güzelliğini sizinle paylaşmak istedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: theimperial

ÖTV İNDİRİMLİ NE ALALIM KARDEŞLERİM ACİL ARAÇ YARIN ALINMAK ZORUNDADIR
    Passat comfortline dizel + otomatik şu an için bu sınırlarda en iyi kombinasyondur.
  • DrMobile kullanıcısına yanıt
    Golf var o paraya emin misiniz passat fiyatı uçtu?

• Gelen mesaj

• quote:

Golf var o paraya emin misiniz passat fiyatı uçtu?
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-emre-auto-dan-2018-90-otvsiz-engelli-passat-arac-verilir-600313979/detay

al geç hiç ardına bakmadan
  • DrMobile kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam bu nasıl oluyor ama ya aklım almadı benim

• quote:

Teşekkürler hocam bu nasıl oluyor ama ya aklım almadı benim
    Hallediyor onlar merak etme
  • Hsnzma H kullanıcısına yanıt
    Agustos ayının en cok satan c sınıfı hb ı leon olmus, dolayısıyla arac satmak ıstıyorlar. Bakalım alt dılımde daha ne kadar tutabılecekler. Almanyaya gore cok cok ucuza satıyorlar guncel kura gore

• Babama alıyoruz burayada yazayım.

Kendi astra J 2016 20bin deki aracımızı 65 bine sayıyolarlar ( Direk 65 deriz siz ne düşünürsünüz dedi biraz pazarlık edeceğiz anlaşılan)

8 Bin hurda indirimi düşüyor. Eğer bulamayız hurda derseniz 5 bin tl alıp sizin yerinize hurda alıyor 3 Bin tl karınız oluyor açıkcası.

Nissan Qasqai 1.5 Dci Tekna Manuel. 142.000 TL. Hurda indirimini 3 bin hesaplarsak 139000 TL ye geliyor. Şuanki piyasada çok cazip geldi bize. (Özellikle astra 9,5 Litre benzin yaktığı için)
  • Bu sıfır fiyatlardan sonra 2. el coşmuş da coşmuş. Bu saatten sonra zevkine araba değiştirmeler biter herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uza -00-

Babama alıyoruz burayada yazayım.

Kendi astra J 2016 20bin deki aracımızı 65 bine sayıyolarlar ( Direk 65 deriz siz ne düşünürsünüz dedi biraz pazarlık edeceğiz anlaşılan)

8 Bin hurda indirimi düşüyor. Eğer bulamayız hurda derseniz 5 bin tl alıp sizin yerinize hurda alıyor 3 Bin tl karınız oluyor açıkcası.

Nissan Qasqai 1.5 Dci Tekna Manuel. 142.000 TL. Hurda indirimini 3 bin hesaplarsak 139000 TL ye geliyor. Şuanki piyasada çok cazip geldi bize. (Özellikle astra 9,5 Litre benzin yaktığı için)
    astra j 1.6 edition plus'mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeRraN

Gürses Toyota Chr hybrid Advance 143 Bin fiyat alındı.

Toyota fiyat listesinde bahsettiğiniz aracın tavsiye edilen kampanyalı fiyatı 121 bin görünüyor. Ben mi yanlış bakıyorum, bilemedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • alistar A kullanıcısına yanıt
    İnan hiçbir fikrim yok belirgin olarak edition plusta ne fark var ona göre söyleyeyim sizlere.

De tahminime göre babam asla dolu araç almaz en ucuz en boşunu almıştır. O yüzden editon plus değildir. Sadece edition dır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uza -00- -- 6 Eylül 2018; 16:50:54 >
  • Hsnzma H kullanıcısına yanıt
    Hocam netice olarak Style 1.2 yi 79 bine alabiliyor muyuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mersin123 kullanıcısına yanıt
    121 olan normal chr 1.2 turbo

147 olan hibrit chr 1.8 olan. Arkadaş bu araçtan 143 bin tl teklif almış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

quote:

Orijinalden alıntı: TeRraN

Gürses Toyota Chr hybrid Advance 143 Bin fiyat alındı.

Toyota fiyat listesinde bahsettiğiniz aracın tavsiye edilen kampanyalı fiyatı 121 bin görünüyor. Ben mi yanlış bakıyorum, bilemedim.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersin123 -- 6 Eylül 2018; 16:56:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.