Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR YA DA FİYAT TEKLİFİ ALANLAR

Koronavirüs Özel
13 Kayıtlı Üye (13 Mobil) ve 48 Misafir (38 Mobil) - 10 Masaüstü51 Mobil2 iOS1 Android
53.088
Cevap
1.231
Favori
3.392.669
Tıklama
Giriş
    1416 Mesaj

Benim merak ettiğim bayiler neden yeni kurdan satamıyorlar...
    |
    |
    ysf87 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: teknokolik35

Benim merak ettiğim bayiler neden yeni kurdan satamıyorlar...
    Bayinin amacı satış yapmak. Satışlar bu ara ciddi anlamda kötü, bu sebeple en az karla satıyorlar. Yoksa araçları stokla bir yıl bekleyip satar hepsi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: teknokolik35

ASTRA k dizel exelence at için fiyat alan var mı. 190 dan kapı açıyorlar. resmen çıldırmışlar
    Ben de 0 km astra almayı düşünüyordum.

Bu fiyatlar bile olmadan 3 ay önce gidip 2017 model önceki kasa cosmo insignia aldım.

Hala uygun fiyata düşük km de bulma şansınız var.

Eski kasa insignia donanım olarak yeni kasadan daha dolu ve fiyatı daha uygun.

Hayalet gösterge-geri görüş kamerası-sunroof-katlanır ayna gibi özellikler yeni kasada üst donanımlarda geliyor ve fiyatları malum.

Bence düşünün derim. İnsignia sonuçta d sınıfı bir araç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyoshocu -- 31 Ağustos 2018; 23:51:3 >
    |
    |

• Yarbay
    3646 Mesaj

Sıfırı bırak 2. elde bile yaprak kıpırdamıyor ama ülke güllük gülüstanlık gibi takılıyorlar karar vericiler. bakalim bu isin sonu nereye gidecek.
    |
    |
    demir2008 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Floransaaa

HALA SIFIR ARAC ALMAK ISTEYEN VARSA SAYGI DUYMAK GEREKİR BU DEVİRDE
    Ben bu şartlarda bu fiyatlarda bu yüksek faiz vs ortamında sıfır araç alabilen varsa şapka çıkartırım

|
    |

Orijinalden alıntı: tenekekutu

Stok tutmak daha maliyetli, bu yıl ana merkeze verilen hedefler var gerçekleştirilecek vs vs. 2019 yılı çok farklı olacak, büyük ihtimalle zamların tamamı yansıtılır.
    Yansıtsınlar yansıtmasına da satın alabilecek müşteri/kişi sayısı ne olacak acep?

Daha önce yazmıştım, pazar daralır ki şu anda bile %50 daraldı, birçok bayi kapanır, araç satışları sadece bazı büyükşehirlerde yapılır. Tıpkı 90'ların ortasına kadar olan duruma geri dönüyoruz. Bu sene kayıp yıl artık firmalar için, 2019 itibaren yep yeni bir dönemi göreceğiz gibi duruyor, gerçi bizim nesil gördü, gençlerde görmüş olacaklar.

|
    |
    Bahsedilenler: corail

https://www.facebook.com/skodayunculer/photos/a.143772845713180/1831137346976713/?type=3

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Binbaşı
    1695 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BaRLaK

Arkadaşlar bir fırsat aracı sayarsanız skoda superb style 1.4 tsi dsg var tekirdağ yüncüler otomotiv de 159.000 tl. Liste fiyatı 209.000 almak isteyen bir arasın tel: 02822312175

https://www.facebook.com/skodayunculer/photos/a.143772845713180/1831137346976713/?type=3
    1.5 ay önce dizel otomatiğini 137ye aldı forumdan bir arkadaş.

1.5 ay önce active boş paketi aldılar o dediğinizin liste fiyatı 202.000 tl. Bugün

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    lymph kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1483 Mesaj

Hemde Style bedava fiyat bence. Tam alınacak Superb kombinasyonu bu hem performans hem donanım adına.

|
    |
    BahattinBarlak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    bir yakınıma 2018 hondaa cıvıc beyaz elegance lpg +spor paket 123,500 ayısıgı hondadan alındı
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

Toyotada %5 yapacakmış.Corollanin en boşu olur 100K artık.
    Tahmininiz doğru çıktı
    Bugünden itibaren en boş Corolla liste fiyatı 108.000 tl

Orijinalden alıntı: corail

Yansıtsınlar yansıtmasına da satın alabilecek müşteri/kişi sayısı ne olacak acep?

Alıntıları Göster
    Yaklaşık 2 yıldır araçlara sürekli zam geliyor ve her zammın ardından hemen hemen sizin mesajınızla aynı mesajlar yazılıyor Satışlar eskiye göre düşse de yine de araç satışı ciddi miktarda var

Bayiler önceden bizim bakış açımızdan zam yapmaya gerek olmadığını düşündüğümüz zamanlarda zam yaptılar evet ama şimdi kur çok çok ciddi bir baskı oluşturuyor Zararına satış yapmayacaklarına göre kur farkını yansıtacaklar

Birçok kişinin unuttuğu şu noktada var Hükümet sanırım 1,5 2 yıl önce vergilendirme sistemini aracın çıplak fiyatı üzerinden yapmaya ve kademeli olarak arttırmaya başladı Örneğin 46.000 tl ye kadar çıplak fiyatı olan bir aracın vergisi %45 iken 46.000 80.000 tl arası olanlarda %50 80.000 tl üzeri %60 vergilendirme var Yani bayi araca zam yaptığı zaman bazı araçlar hem zam hem de devletin vergi diliminde bir üst dilime giriyor ve ayrıca bir zam görüyor

Herkesin beklediği şu Bayiler zam yapsın, satamasın, batsın, çöksün, işsiz kalsınlar vs

Bu durum zaten ekonominin de battığının göstergesi olur Firma satış azalırsa bayilerini azaltır, çalışan eksiltir, maliyetlerini düşürür ve kriz dönemini atlatana kadar böyle devam eder

• Binbaşı
    1451 Mesaj

Benim dediğim yine iyimser kalmış şuandaki artışa göre.en az %10 koymuşlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ozay06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: uçanadam

ciddi ciddi almak istiyordum ama beklemeye karar verdim.cunku gelecek zamlarla satabileceklerine de inanmiyorum.en kotu ihtimalle kampanyalarla suan ki fiyatlara alinir diye dusunuyorum.zaten kurda ki hareketlilikten ellerindekileri almaya mecbursun ve istedigin gibi de alamiyorsun

Alıntıları Göster
    Isterse hic satmasin asla suanki fiyata alamayacagina iddaya girebilirim.

Orijinalden alıntı: JackSparro131

Isterse hic satmasin asla suanki fiyata alamayacagina iddaya girebilirim.

Alıntıları Göster
    şuan ki fiyat derken zamların yansıldıgı rakamlar diyorsanız.fiyatlar 2.ele yansırsa ve suan ki aracımı daha değerli satabilirsem şuan ki yeni rakamlardan alırım.ama 2.el aracımı eski kura göre satıp diğerini de yeni fiyattan almayı düşünmüyorum.onun için iddaaya gerek yok :)
    aracımı satısa cıkardım.malum sitede ki en yuksek rakama yakın yazdım.eğer ki ciddi alıcı cıkarsa ararım bayılerı uygun fıyat bulursam satar alırım.yoksa normal fiyatına aracını sat sonra sıfır arac bakayım dersen yaya kalırsın.anca sıfır ve 2.elde fiyatlar eskisi gibi yavas seyir ederse olabılır.

edit:ayrica alamayacagina yazmissin yeni fark ettim
    elinde dedektor falan mi var
    kimde ne kadar iman ne kadar para var gosteriyor mu :) dikkat fakir dikkat fakir diye sinyal mi verdi.tam isabet yapmis
    can sikintisi yaziyorum iste.araba eglencemiz yoldan gecen arabalara bakmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uçanadam -- 1 Eylül 2018; 22:7:30 >

• Yüzbaşı
    799 Mesaj
    Vw Caddy exclusive Dsg mavi 135.000₺
    Başka bir bayide Caddy Comfortline Dsg beyaz 130.000₺
    fakat kapora almıyorlar, pazartesi eylül listesine göre fiyat revize olabilirmiş.
    Her iki araç da 2.0Tdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysf87 -- 1 Eylül 2018; 19:37:14 >
bankalar.org
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.