Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR YA DA FİYAT TEKLİFİ ALANLAR

56.381
Cevap
1.257
Favori
3.800.559
Tıklama
Popüler Konular listesinde 11. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ ALANLAR YA DA FİYAT TEKLİFİ ALANLAR
Giriş
    1459 Mesaj

Toyotada %5 yapacakmış.Corollanin en boşu olur 100K artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    icemen4141 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar leon, polo, ibiza ve captur otomatik vitesler için yeni teklif alan varmı aranızda?

Birkaç yerde leon 1.2tsi dsg kaldı onlarda hurda indirimi ile 110.000tl civarında. Birazda opsiyonlu (büyük ekran, sanruf, jant vs) var, onların fiyatlarını sormanız lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    dartanyan30 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bayram öncesi Opel Gedizlerden 75.200TL'ye aldığım Opel Astra Sedan Edition Plus (Karter koruma, Park sensörü, Kışlık lastik paspas ve bagaj havuzu hediyesiyle) aracımı dün teslim aldım. Satış temsilcisi arkadaş artık eski fiyattan araç kalmadığını, şu anki fiyatın hurda indirimiyle 98 bin olduğunu söyledi. Allah yeni araç almayı düşünen arkadaşlara kolaylık versin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

st : Selman bey..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuisance -- 29 Ağustos 2018; 17:24:14 >
  • DH Yönetici
    3092 Mesaj

Fiyat nedır bilginiz var mı

|
    |
    nuisance kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

AMD Ryzen 7 2700 @ 4.2 GHz | ASUS Rog Strix RTX 2060 | MSI B450 Tomahawk | FSP Aurum 1000W 80+ Platinum
    XPG D30 16GB | Sabrent 500 GB NVMe | JD 480 GB SSD | Seagate 2TB Barracuda | XIGMATEK Overtake | Cooler Master LC240E RGB
    Razer Blackwidow Elite | Razer Mamba Wireless | Razer Goliathus Extended | Corsair Void Pro RGB | Xbox One Controller
    iPhone 11 White

SSS || Forum Kuralları || İmza Kuralları || Şikâyet Sistemi || Nick Değişimi || Öneri ve Şikayetleriniz || Yönetim Kadrosu
  • Yüzbaşı
    623 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Fiyat nedır bilginiz var mı
    140bin TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuisance -- 29 Ağustos 2018; 17:28:4 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1013 Mesaj

Spotcu galerilerin araçlarında problem olur mu

|
    |
    nuisance kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mersin123

Bayram öncesi Opel Gedizlerden 75.200TL'ye aldığım Opel Astra Sedan Edition Plus (Karter koruma, Park sensörü, Kışlık lastik paspas ve bagaj havuzu hediyesiyle) aracımı dün teslim aldım. Satış temsilcisi arkadaş artık eski fiyattan araç kalmadığını, şu anki fiyatın hurda indirimiyle 98 bin olduğunu söyledi. Allah yeni araç almayı düşünen arkadaşlara kolaylık versin.
    Uşak Bayisinde Hurda onlardan 80.000 lira Edition Plus

FIRSAT ARACI "0" KM UŞAK BAYİ'DEN 2018 MODEL EDİTİON PLUS..www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-firsat-araci-0-km-usak-bayi-den-2018-model-edition-plus-578670024/detay

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: dartanyan30

Arkadaşlar leon, polo, ibiza ve captur otomatik vitesler için yeni teklif alan varmı aranızda?
    ERYA 1.0 ibiza dsg style için 99bin fiyat verdi.

Ay başında Altur, 1.4 Tsi 125hp Highline Dsg T.Gri renk Golf için 136bin fiyat vermişti. Ark oto’dan Beyaz olanını 130’a aldım. Keşke Altur’dakini de alsaydım.

|
    |

Orijinalden alıntı: okirgil

Spotcu galerilerin araçlarında problem olur mu
    Bunu ben de merak ediyorum.

Orijinalden alıntı: alagözsalih

Bunu ben de merak ediyorum.

Geçen sene arkadaşım sıfır km megane hb icon aldı spottan. Sadece bekleme şartlarından dolayı 1 kuş pisliği izi vardı onun harici sıfırdı araç.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bir problem olmaz, farkı sadece şu olur; Hani yazıyorlar ya malum sitede "ilk sahibinden" diye, spotçularda devir işlemi tescilden değil de noterden yapıldığı için kağıt üzerinde aracın 2.sahibi olarak görünürsünüz. Tabi aracı satma durumunda alacak kişiye durumunuzu kanıtlamak kolay. Onun haricinde galericilerin spotçuların mantığı basit; aracı alıp galeriye koyuyor ve değerlenmesini bekliyor nitekim 3-5 ay sonra aldığı fiyatın üzerine 5-10 koyup satıyor. %99unda durum böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lymph -- 31 Ağustos 2018; 1:35:9 >
    |
    |
    okirgil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
  • Yüzbaşı
    462 Mesaj
    HALA SIFIR ARAC ALMAK ISTEYEN VARSA SAYGI DUYMAK GEREKİR BU DEVİRDE

uçanadam

quote:

Orijinalden alıntı: Floransaaa

HALA SIFIR ARAC ALMAK ISTEYEN VARSA SAYGI DUYMAK GEREKİR BU DEVİRDE
    ciddi ciddi almak istiyordum ama beklemeye karar verdim.cunku gelecek zamlarla satabileceklerine de inanmiyorum.en kotu ihtimalle kampanyalarla suan ki fiyatlara alinir diye dusunuyorum.zaten kurda ki hareketlilikten ellerindekileri almaya mecbursun ve istedigin gibi de alamiyorsun

ciddi ciddi almak istiyorsanız, ihtiyacınız varsa alın bence. şu linkteki yazı mayıs ayından. bir göz atın isterseniz

https://www.bilgeyatirimci.com/2018/05/18/dolarin-fiyati-enflasyon-gecmisin-dersleriyle-gelecege-iliskin-bir-degerlendirme/
    |
    |
    uçanadam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

martta normal ek paket harici 113 tü. acarlar teklif etmişti
    |
    |
    tinia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: lymph

Bir problem olmaz, farkı sadece şu olur; Hani yazıyorlar ya malum sitede "ilk sahibinden" diye, spotçularda devir işlemi tescilden değil de noterden yapıldığı için kağıt üzerinde aracın 2.sahibi olarak görünürsünüz. Tabi aracı satma durumunda alacak kişiye durumunuzu kanıtlamak kolay. Onun haricinde galericilerin spotçuların mantığı basit; aracı alıp galeriye koyuyor ve değerlenmesini bekliyor nitekim 3-5 ay sonra aldığı fiyatın üzerine 5-10 koyup satıyor. %99unda durum böyle.
    Bir de bayilerin elindeki eski kurla giriş yapan araçları toplayıp mevcut fiyatı üzerinden satıyorlar.

Lastik Avcısı
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
2,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.