Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR YA DA FİYAT TEKLİFİ ALANLAR

Koronavirüs Özel
51.772
Cevap
1.211
Favori
3.209.166
Tıklama
Popüler Konular listesinde 14. Sırada  bugün en iyi #2
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ ALANLAR YA DA FİYAT TEKLİFİ ALANLAR
Giriş
    799 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

quote:

Orijinalden alıntı: ysf87

Ben aracı alırken dizel de sordum dizel hihgline dsg ortalama 158-163 gibi rakamlara veriyorlardı 20gün önce.

Ben 1.4 tsi 125hp Dsg ekstrasız, 130’a aldım. Arayınca bulunuyordu ama şimdi o araçlar bittiyse yapacak bir şey yok.

Sizin araç highline ise baya iyi fiyata gelmiş.

Alıntıları Göster
    Evet beyaz renk Highline.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: TeRraN

Ben 2 gündür bütün bayilerden fiyat alıyorum. Advance versiyonu yok! . 136 bin fiyat veriyorlar sonra birden 138 bin oluyor, Var diyorlar iş faturalamaya geçinçe yok oluyor birden(istanbul) Toyota benim güvenimi kaybetti 2 günde. Satın alma bunu yaparsa servisi kim bilir ne yapar :) Dinamik paket 148 bin diamond 159 bin fiyat aldım. Kısacası Toyota istanbul elindeki baz versiyonları satmak istemiyor. 3 gün sonra %30 zam gelecekmiş. Sanki insanlar Toyotanın kapısında kuyrukta bekliyor. Buarada bütün bayiler hangi bayinin ne kadar fiyat verdiğini sistemden görebiliyor.
    Zam duyumunu bayiden mi aldınız hocam. Tüm modelleri kapsıyor mu sadece bahsettiğiniz model için mi geçerli bilginiz var mı?

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Akli olan hyundai den yzak durur paraniza yazik gidin renault halin daha iyi..
    Selamlar. Neden böyle söylediniz? Konuyu biraz açar mısınız?

Hyundai motor kadar lanet motor oldugunu düşünmüyorum era acennet var üst kapaği 3 ay içerisinde actim üst kapak yanip duruyo üst kapağa muadahalr yapilmiyor alüminyum oldugu için geveşemeler oluyo tüm vidalar laşka oldu ön düzene dünya kadar para verdim tutmuyor amarsörler dayanmiyor artik arkadaş sanayii de tüm motor acip tamiri yapiyoruz ama hyundai motorlarina yemnliyiz dedi urfa bölgesindeyim ama son kez diyarbakirda yaptirdim daha turmazsa problem olursa yeni üst kapak alicam masraf yapmaktan bunaldim kisacasi renault motor emin olun daha saglam şahsende tövbe ettim hyundai ve kia dan uzak durucam şahsi fikrim bu yönde belki memnun kalan vardir belki usta dan kaynaklidir dersiniz ama acmasi kapatmasi bile problemli..

|
    |
    deniz_86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: selcuklu50

Zam duyumunu bayiden mi aldınız hocam. Tüm modelleri kapsıyor mu sadece bahsettiğiniz model için mi geçerli bilginiz var mı?

Alıntıları Göster
    Aynen bütün bayiler aynısını söylüyor az önce kar ile yüzyüze, gürses ile telefonda görüştüm onlarda aynısını söyledi. Toyota genel olarak dolar kurunu yansıtacakmış bütün araçlara. Kimse araç için beklemiyor kapılarında. Parası olan alır olmayan da gider ikinci el alır. Fakat gitmeyen(hibrid) mtv 'si yüksek araca zam yaparsan kimse almaz.
    |
    |

• Yüzbaşı
    594 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Hyundai motor kadar lanet motor oldugunu düşünmüyorum era acennet var üst kapaği 3 ay içerisinde actim üst kapak yanip duruyo üst kapağa muadahalr yapilmiyor alüminyum oldugu için geveşemeler oluyo tüm vidalar laşka oldu ön düzene dünya kadar para verdim tutmuyor amarsörler dayanmiyor artik arkadaş sanayii de tüm motor acip tamiri yapiyoruz ama hyundai motorlarina yemnliyiz dedi urfa bölgesindeyim ama son kez diyarbakirda yaptirdim daha turmazsa problem olursa yeni üst kapak alicam masraf yapmaktan bunaldim kisacasi renault motor emin olun daha saglam şahsende tövbe ettim hyundai ve kia dan uzak durucam şahsi fikrim bu yönde belki memnun kalan vardir belki usta dan kaynaklidir dersiniz ama acmasi kapatmasi bile problemli..
    Urfada yasiyorsan ya toyota yada honda alicaksin sanayiye yada servise bakim harici isin dusmeyecek ben 2 yil yasadim urfada ne servislerde nede sanayide isten anlayan usta malesef yok ve malesef iscilikleride bir o kadar kotu

|
    |
    PS4 PRO 1TB \ MSİ Z270 GAMİNG M5 LGA 1151 \ İ7 6700K 4.2 GHZ \ Corsair Vengeance 16GB 8*2 DDR4 2400 MHZ CL14 \ 240 GB SANDİSK ULTRA 2 SSD \ NZXT S340 ELİTE BEYAZ KASA \ HİGH POWER 750W 80 PLUS PSU \ EVGA GeForce GTX1080 FTW 8GB \ SİLVERSTONE AR01 CPU COOLER \ RAZER NAGA HEX V2 \ RAZER GOLIATHUS SPEED COSMİC ED. PAD \ Samsung C24FG73 Curved 144Hz FreeSync QLED Gaming Monitor

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    4 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: bilcic

Fiat 500L Vagon 1.3 dizel otomatik 169k. Fiat 500L popstar1.3 dizel otomatik 142k

Çorlu Haliç oto

Ne kadar pahalı olmuş
    Zamanında parayı benjamine çevirseydin bir nebze daha alınabilir olurdu... Gerçi benim fikrim her durumda o paraları etmez (ben vermem)

|
    |
    Chr hibrit advanced kalmadı diye biliyorum, kapanın elinde kaldı benzinli ve hibrit baz modeller. CHR diğer modeller için burada verilen fiyatlar çok uygun. Bu ay o aracı bayi alsa Diamond versiyonunu 160 bin TL altına veremez. Dolar zammı gelince esas fiyatları uçacak.

Burada 759528062 kez yazıldığı üzere alan alır almayan alamaz, bomboş araçlar ülkemize 2019'da gelir,firmalar yurtdışında daha fazla araç satmaya devam ederler, kuşlar uçar hayat devam eder.

Hocam bayramda Gazipaşa dan İstanbul’a geçerken Alanya çevre yolunun girişinde sizin mekanı gördüm.Reno ile yanyana.Alanyadaki ev sizin plazanın arkasında

Tatil ve akşam olmasaydı bir çayınızı içecektim.

Şuan eldeki araçlarda safety city mevcutmu

|
    |
    tenekekutu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tatilde yoktum maalesef. Ama uğrayıp bakabilirdiniz. Bizim bayi bu konuda rahat, isteyen istediği araca rahatça bakabiliyor, test edebiliyor.

TSS hepsinde mevcut evet, biz de baya bir süredir TSS'siz araç kalmadı CHR'da. Bana sorarsanız da bu araç TSS'siz çok boş kalıyor.

|
    |
    Bahsedilenler: tilmikosin

Orijinalden alıntı: tenekekutu

Chr hibrit advanced kalmadı diye biliyorum, kapanın elinde kaldı benzinli ve hibrit baz modeller. CHR diğer modeller için burada verilen fiyatlar çok uygun. Bu ay o aracı bayi alsa Diamond versiyonunu 160 bin TL altına veremez. Dolar zammı gelince esas fiyatları uçacak.

Burada 759528062 kez yazıldığı üzere alan alır almayan alamaz, bomboş araçlar ülkemize 2019'da gelir,firmalar yurtdışında daha fazla araç satmaya devam ederler, kuşlar uçar hayat devam eder.
    Advance dediğiniz gibi yok. Araç bulamadım. Diğer modellerde fiyatlar aşırı uçuk (fiyat performansa göre/mtv) ayrıca %30 zam geleceği söylendi, o yüzden benim için cazibesini kaybetti, avrupada satar ama türkiyede bu mtv ve düşük motor gücüyle ayrıca %30 zamla işleri zor. Tabiki doluluk önemlidir ama fiyat daha da önemlidir. Bu millet yıllarca doğana, torosa bindi. Kuşlarda uçmaya devam etti :)

Hyundai i30 1.6 CRDi ELITE PLUS DCT (DİZEL) Odak 142 bin fiyat aldım.

• Yarbay
    6787 Mesaj

Eğer 160 bin bütçeye çıkabilseydiniz Diamond versiyonu çok dolu bir araç fiyatı da rakipleri ve donanıma göre uygun.

Eğer SUV segmentinden devam edecekseniz Nissan QQ sınırlı sayıda 1.2lt baz versiyonu var. 125 bin TL gibi bir rakam idi sanırım. F/p olarak gayet iyi.

Bu araçlar varken Hyundai sedan sizi tatmin etmez diye düşünüyorum.

Zor değil imkansız gibi ama o zamlar da artık yapılmak zorunda. Satar mı eh işte.

|
    |
    Bahsedilenler: TeRraN

Hyundai sedanı arkadaşlara bilgi olsun diye verdim. Mevcut suv aracımı satıyorum onun yerine uygun dizel ya da ona eş değer az yakacak bir araç bakıyordum. Bu kur ile sedana kayacak gibi gözüküyorum.
    |
    |
    tenekekutu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Muğla/fethiye bayisinde advance 1.2 ve hybrid vardı bayramdan önce, bi sorun isterseniz.

|
    |
    TeRraN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: okanhh

Muğla/fethiye bayisinde advance 1.2 ve hybrid vardı bayramdan önce, bi sorun isterseniz.
    Hybrid en baz donanım arıyorum. İstanbulda yok muğla'da baya uzak geldi gözüme şimdi :) Eylül gelsin bakacaz artık..

Bayiler diğer bayiye göndererek oradan teslim yapabiliyor araştırmanızı tavsiye ederim. Veya bayiyle konuşun belki ücretsiz şekilde gönderirler.

|
    |
    TeRraN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Doğru söylüyorsunuz avek esenler daha uygun fiyat verdi.

Kırmızı renk golf 1.0 comfortline dsg ışık paket+ hız sabitleyici + cam tavan 146 bin e bırakıyorlar. Hurda kendilerinden olurda 2500 biz bulursak 8 bin daha düşüyorlar. İndiyum gri metalik aynı özelliklerdeki araç 2 bin daha fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tinia -- 28 Ağustos 2018; 17:35:32 >
    |
    |
    Eudo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çok ucuzmuş bu fiyata orta paket 1.0 motor golf mü alınır

tinia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mayısın sonunda golf 1.0 dsg hıghline tungsten gri cam tavan 133.500e almıştım.comfort 146 ise hıghline'ı şu an kaça veriyolar acaba?

|
    |
    tinia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sohbet
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.