Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (142. sayfa)

5 sn
288.583
Cevap
4.619
Favori
46.943.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1049 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Borusan olduğunu tahmin ettim, kosifler daha yüksek fiyatlar çekiyor. istediğim donanımları bulursam almayı düşünüyorum, bekledikçe fiyatlar yükselecek gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HardLoveBaby

O arkadas fiyati aldigi bayiyi soylemez

Istanbuldaki borusanlari arayin o fiyata teklif alirsiniz

Gecmis kurdan girmis 2 ay once 240 bine sattiklari araclari 270 den iteliyorlar :)

Alıntıları Göster
    Bayii ismini neden vermedigimi aciklamistim ama anlamamışsınız. aracı almadan önce bayilerden fiyat teklifi alırken bayii ismi soylemek istemedim.

Aracın şu anki fiyatı 321 bin artı comfort paket fiyatıda dahil degil. Bayramdan once Bmw lere yüzde 30 zam geleceği haberleri vardı. Passatın ikibin dizel 190 beygir aracına 400 bin tl istenen yerde bmw 320 dizele 271 bin tl fiyatı uygundur.

• ALOK A kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim

• İki ay önce euro kuru kaçtı açıp bir bakın . Bu araca bmw nin almanya sitesinde bile aksesuarları ekleyince 50 bin euro gibi bir rakam ortaya çıkıyor.

• Fiat 500L Vagon 1.3 dizel otomatik 169k. Fiat 500L popstar1.3 dizel otomatik 142k

Çorlu Haliç oto

Ne kadar pahalı olmuş

• bilcic kullanıcısına yanıt
    Şaka gibi ama 100.000 daha verip 3.20d alınır yani

• Premium line + comfort paket

• Yeni i20 style otom. 1.4

Hurdayı onlar ayarlayacak 84.500t

Polo 1.0 tsi dsg orion sarı comfort+hız sabitleyici

Hurda onlardan 97.500tl

• borusan ıstınye

3,20 d 290 000 metalık kahverengı tek bır tane kalmıs 270 lık fıyat yok dedı

5,20 i 396500 cesıtlı renkler mevcut hepsı metalık

antalya hastalya

c200 amg 1,5 benzınlı yenı c 322 000

e180 AMG 408 000
  • Eudo E kullanıcısına yanıt
    320 d bayramdan önce 271 bin tl ye veriyorlardı. Ellerinde sınırlı araç kalmıştı. Bugün görüştüğümde aracın liste fiyatının 341 bin tl ye çıktığı Eylül ayında da tekrar zam geleceği soylendi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ALOK

320 d bayramdan önce 271 bin tl ye veriyorlardı. Ellerinde sınırlı araç kalmıştı. Bugün görüştüğümde aracın liste fiyatının 341 bin tl ye çıktığı Eylül ayında da tekrar zam geleceği soylendi.
    bayramdan once fıyat alıyorsunuz 10 - 15 gun gecıyor sız daha dun fıyatı paylasıyorsunuz okuyanlarda yanılgı icinde kalıyor

bu doviz kurlarıyla saatlık bıle degısıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eudo -- 27 Ağustos 2018; 17:13:18 >
  • Antalya Başaran telefonda golf 1.0 comfortline dsg Işık paketi + hız sabitleyici beyaz renk 166 bin. Hurdayı kendiniz buluyorsunuz sesi. Hurda ile birlikte 3 bin daha düşüyor.

• Eudo E kullanıcısına yanıt
    Bu fiyatı bayramdan öncede forumda paylaşmıştım. Ayrıca sınırlı araç olduğunuda belirtmiştim. araç kalmamışsa suçlu ben mi oluyorum. Sadece bir bayiye değil diğer bayilerede araç kaldımı diye sorabilirsiniz.

• Bu fiyatlarla sıfır araç almak yerine 2. ele yönelmek daha uygun olacaktır

Boyasız hasar kayıtsız 2. el olsun bizim olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tinia

Antalya Başaran telefonda golf 1.0 comfortline dsg Işık paketi + hız sabitleyici beyaz renk 166 bin. Hurdayı kendiniz buluyorsunuz sesi. Hurda ile birlikte 3 bin daha düşüyor.
    15 gun once dogus esenyurt aynı aracın hıglıne paketıne 133 000 bırakmıstı

comfortlıne alınasıya sahıbınden comda dusuk km de 0 yakın bır cok arac 140 cıvarında hıglıne alınır

başaran her zaman pahalı arac satar vw lerde en ıyı fıyatı dogus ve avek verir genelde
  • Hasan7 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam

• HONDA CEM CIVIC EXECUTIVE
    AT(ECO)

BEYAZ 2018 132.900
  • Galeriden sıfır km golf tdi dsg highline, 170 etiketli ve satılmış. Doğuş ankara çıkışlıymış.

Bayide eminim daha ucuzdur. Liste fiyatını 215 gören bir vatandaş 170'e tav olmuş gibi.

• hcekinmat H kullanıcısına yanıt
    Bayramdan önce 77 bin fiyat almıştım astra sedan 1.6 için...

• Sonu nereye gidecek belli değil gerçekten ilk defa korkmaya başladım. Bu fiyatlara 2018 ve 2019 yılında satışlar kesinlikle %30 düşer

Toyota CHR Hybrid için fiyat alan varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deniz -- 27 Ağustos 2018; 19:48:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.