Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1281. sayfa)

5 sn
287.769
Cevap
4.615
Favori
46.827.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 12791280128112821283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sport pack dedi satıcı düşük versiyon ama bütçem kısıtlı daha yükseklere çıkamam zaten de donanım yeterli benim için tabii birde eylül fiyatlarını da bilmiyor nolur ne gider zamlanır mı bilmiyorum dolar da yükseldi malum birde sıfır faizli kampanyadan yararlandırmıyorlar ötv indirimli aldığımız için birde yarın nissan qq bakacağım fiyat 100k bandına düşerse onu da düşünüyorum hiç kredi kullanmadan alacağım ama aklım 3008 de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hanibene -- 1 Eylül 2019; 23:10:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün ankara da toyota ya gittim. Tok satıcılar neredeyse hiç indirim yok. Hayal kırıklığına uğradım. 0 faiz kampanya soruyorum nissan güzel geldi. 0 faiz kampanyası dışında arabalar alınık değil malesef

• kujo K kullanıcısına yanıt
    Üstad nissanda kaç tl ye sıfır faiz var acaba

• hanibene H kullanıcısına yanıt
    Bende 2019 1.5 130 HP EAT8 prime edition var. Aracım şu an yaklaşık 10 bin km de Klima full açık karışık tüketim 6.4 lt/ 100 km. Benzinli daha çok yakacaktir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nesine tok satıcılar acaba?? Ben de 2014 premium otomatik benzinli var, servise gelmem için bir yalvarmadıkları kaldı, sürekli arıyorlar.

• Nissanda 50 bin sıfır faiz. Ben 36 ay istedim o da çok fazla değildi 1 in altıydı

• Toyotaya gidin bakın. Liste fiyatından ne kadar düşüyorlar gelin burda paylaşın. Servis örneği ile ne alaka satış işi?

• hanibene H kullanıcısına yanıt
    Dizel alın.Ortalama 1,5 lt fark olur.O fiyatlarda benzinli dizel farkı 10 bin tl çok değil.Benzinli zaten az getiriyor Peugeot.Cam tavan aramıyorsanız sport paket yeterli.Anahtarsız giriş çalıştırma opsiyonlu bulursanız güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemy -- 2 Eylül 2019; 1:54:58 >
  • Liste fiyatına 10-20 bin TL zam yapsınlar sonra da fiyattan düşsünler, sanırım istediğiniz bu. Liste fiyatından düşmeyince tok satıcı mı oluyor hemen?
    Nissan alın sonra servis ve servis fiyatları şöyle diye de konu açarsınız buraya. Sanki herşey ilk alım veya sıfır faiz, tek kriter bu olmalı yani herkes için.

• Trojan06 T kullanıcısına yanıt
    Cam tavan var mıydı acaba ?

• alfazeki A kullanıcısına yanıt
    yani idare ediyor. ses yalitimi aman aman degil. yakit efsane. sehir ici 5 sehir disi 4 kusur geziniyor.
    satip cam tavanli bi 2010 c180 kompressor mu alsam diyorum. hem donanim full hem yalitim iyi hem de 80 90 bin liram cebime girer geri :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 26_bbz_26 -- 2 Eylül 2019; 7:13:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • megane hb fiyat alan oldu mu?

renaultlar hurda bayiiden yapmıyor sanırım.
  • dün aldığım fiyatlar, ikisindede ekstra metalik renk farkı var

OPEL ASTRA SEDAN 1.4 TURBO EDİTİON PLUS : 97.000 TL
    RENAULT MEGANE SEDAN 1.6 JOY : 103.000 TL
  • calwincalwin kullanıcısına yanıt
    Hangi ilden hangi bayiden almış hocam? İyi fiyat gibi geldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.
    Kaçırma hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

dün aldığım fiyatlar, ikisindede ekstra metalik renk farkı var

OPEL ASTRA SEDAN 1.4 TURBO EDİTİON PLUS : 97.000 TL
    RENAULT MEGANE SEDAN 1.6 JOY : 103.000 TL
    hocam hurda kimden?bir de manuel mi? daha önce bu sayfada paylaşılmış fiyatlardan çok daha uygun
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebor

hocam hurda kimden?bir de manuel mi? daha önce bu sayfada paylaşılmış fiyatlardan çok daha uygun

Alıntıları Göster
    ikisindede hurda bayiden ve manuel vites
  • quote:

Orijinalden alıntı: wishmaster12

megane hb fiyat alan oldu mu?

renaultlar hurda bayiiden yapmıyor sanırım.
    1.3 tce manuel hurda bayiden 136 dediler

çok paralar ya
  • road35 R kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı şeyi a3 manuel için dediler yok satılmaz vs kaç tane manuel a3 satıldı bitti bile ,bende o ara alacaktım para denkleşmemişti ,satılmaz diyene hiç mi hiç inanma ,dsg kabusu çekilmez ben çekemem yani ,korkulu rüya görmekten iyi fakat 0 manuel vw bul bulabilirsen passatda yok golfte trendlerde var tiguan highlineda gördüm comfort en çok giden paket ama o paketlerdede ısrarla manuel yok.
  • C180 fiyatı alan oldumu led farlı en az donanımlı fiyatı kaç ?

• 
Sayfa: önceki 12791280128112821283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.