Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1273. sayfa)

5 sn
288.459
Cevap
4.618
Favori
46.924.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1049 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 12711272127312741275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burboz

öyle derken böyle derken qq 1.2 otomatik skypack aldım geçtim
    Hayırlısı da insanlar burda fiyat falan yazıyor, donanım yazıyor, model yazıyor. O yazıyor, bu yazıyor falan derken müthiş bir veri oluşuyor.
    Haberin olsun.

• Olethros kullanıcısına yanıt
    Highline için fiyat almadım. Çünkü bu araç ÖTV de alt dilime düştüğü için uygun oldu

• suboptimal kullanıcısına yanıt
    Ötv indirimi zamanında 147 civarı satılıyordu

• ümit2018 kullanıcısına yanıt
    Kızkardeşim ve eniştem aldı. Birlikte baktık da buna karar verdiler. Bir üst paket de vardı ama orada vergi dilimi değiştiği için boşa para veriyorlar diye bunu tercih ettiler.

• -gg- kullanıcısına yanıt
    Fark olarak sadece jant var. Led far highline da opsiyoneldi değişmediyse

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89A45CD9F

Ötv indirimi zamanında 147 civarı satılıyordu
    haziran'da arkadaşım 140'a aldı. 50000 tl 12 ay sıfır faiz dahil.

Bu ülkede bunları tahmin etmek çok zor. Yılsonu tekrar ÖTV indirimi olur mu kimse bilmiyor. Fiyatlar ne olur tahmin edilemiyor.
  • suboptimal kullanıcısına yanıt
    140 hiç duymamıştım bayağı uygunmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: kimbehicayy

Hocam leon gerçekten 133 mü valla alabilirim o zaman

Alıntıları Göster
    Evet leonun Hurda teşvikli liste fiyatı 133 bin tl gözüküyor. Bende astra k 1.6 dizel dynamic veya Leon 1.6 style tercih edeceğim şuan seçeneklerimi 2 ye düşürdüm. astra k ıcın fıyat almadı ama yuksek gelırse leon kalıyor sıfır alır 3-4 sene bıner degıstırırım artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: ehliask

Evet leonun Hurda teşvikli liste fiyatı 133 bin tl gözüküyor. Bende astra k 1.6 dizel dynamic veya Leon 1.6 style tercih edeceğim şuan seçeneklerimi 2 ye düşürdüm. astra k ıcın fıyat almadı ama yuksek gelırse leon kalıyor sıfır alır 3-4 sene bıner degıstırırım artık

Alıntıları Göster
    Astra k dinamik 1.4 t için için dün 163 fiyat aldım dizel sormadım ama 15 binde dizel farkı alıtkar, şimdi seat bayiden çıktım leon style tdı hurda bayiden 134800 fiyat aldım fr 154 xcellence159900... astra o paraysa leon bence bedava style de çok boş değil fr xcellence insanın aklını alıyor ama stylede çarpışma önleme hız sabitleme katlanır ayna yağmur far sensörü var çok boş değil
    Gelelim canımı sıkan noktaya fr ikinci el bakayım dedim 25 ila 40 bindekş fr ler sıfırdan 2 3 bin ucuz yazılmış bu fırsatçılık resmen kanıma dokunuyor

• Şimdi bayiden çıktım kayadibi seat istanbul anadolu
    Leon tdı dsg
    Style 134800
    Fr 154000
    Xcellence 159900
    Hurda bayiden
    Style kur ötv kdv bilmemne herşeye rağmen diğer ataç fiyatlatına göre gayet makul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 29 Ağustos 2019; 15:11:56 >
  • ehliask kullanıcısına yanıt
    kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar, opelin kendi sitesinde,
    Kampanyalar
    Fırsat araçları bölümüne bakın
    Astra var birkaç model.
    Fiyatları da uygun normale göre.
    Benden söylemesi :)

• quote:

Şimdi bayiden çıktım kayadibi seat istanbul anadolu
    Leon tdı dsg
    Style 134800
    Fr 154000
    Xcellence 159900
    Hurda bayiden
    Style kur ötv kdv bilmemne herşeye rağmen diğer ataç fiyatlatına göre gayet makul
    Hocam Seat'ın kendi sitesinde 2019 tavsiye edilen satış fiyatlarında style: 133000 , Fr: 153100 , Xcellence: 158500 yazıyor (hepsinde hurda bayiden tabi).

Sizin fiyat aldığınız araçlarda ek donanım mı var acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: suboptimal

Hocam Seat'ın kendi sitesinde 2019 tavsiye edilen satış fiyatlarında style: 133000 , Fr: 153100 , Xcellence: 158500 yazıyor (hepsinde hurda bayiden tabi).

Sizin fiyat aldığınız araçlarda ek donanım mı var acaba?

Alıntıları Göster
    Hocam bende özellikle onu sordum
    Sitedeki fiyatlar hurda bizden olursa dedi
    Benim yazdığım fiyatlar hurda bayiden
    Yanlız aklımda seat hiç ama hiç yoktu bu devirde 133 e dizel otm araçmı kaldı bi bakim diye gittim style çok boş değil ama fr aklımı aldı para yetmiyor fr ye 2. Elleri sıfır fiyatına veriyorlar

• quote:

Hocam bende özellikle onu sordum
    Sitedeki fiyatlar hurda bizden olursa dedi
    Benim yazdığım fiyatlar hurda bayiden
    Yanlız aklımda seat hiç ama hiç yoktu bu devirde 133 e dizel otm araçmı kaldı bi bakim diye gittim style çok boş değil ama fr aklımı aldı para yetmiyor fr ye 2. Elleri sıfır fiyatına veriyorlar

Alıntıları Göster
    Style donanım birçok aracın orta paketinden daha dolu. O fiyata polo veriyorlar neredeyse. Mesela comfortline golf ile xcellence leon aynı fiyat ama donanım ve doluluk olarak bakıldığında arada uçurum var. Tabi sadece donanım olarak söylüyorum, kalite farkını bilmiyorum.

• Toyota bayilerinde araç kalmamış desek yeri. Vision zaten ummuyordum da flame x-pack sordum o bile kalmamış. 155 civarı istiyorlar sanırım. Eylülde az da olsa fiyatlarda artış bekliyorlarmış. Her geçen gün biraz daha pahalılaşıyor araçlar. Bu gidişle yay kalacağız. Anca yeni bir ötv indirimi bizi paklar. Öyle görünüyor. O da seneye olsa şimdiki beğenmediğimiz fiyatları seneye ötv indirimli alacağız herhalde. Nasipte olmayınca olmuyor bu işler vesselam..
  • Style leon ile Polo conforline ayni donanımda sayilir. Birinde katlanır ayna var digerinde 8 inç ekran gibi. Üstünlük yok.

İkisi kalite, yalıtım vs olarak da benzerdir. Tek fark hacimdir diye dusunuyorum.

Polo 109 bin. Leon 134 bin. Aradaki farka Poloya 4-5 sene bedava binersiniz. Sonra leon ile ayni paraya satarsınız.

Suan vagdan arac alacaksanız Polo conforline alın. Fiyati cidden avantajlı.

• High Quality kullanıcısına yanıt
    demek istediğinizi tam anlayamadım?

• quote:

Orijinalden alıntı: ARES007

Style leon ile Polo conforline ayni donanımda sayilir. Birinde katlanır ayna var digerinde 8 inç ekran gibi. Üstünlük yok.

İkisi kalite, yalıtım vs olarak da benzerdir. Tek fark hacimdir diye dusunuyorum.

Polo 109 bin. Leon 134 bin. Aradaki farka Poloya 4-5 sene bedava binersiniz. Sonra leon ile ayni paraya satarsınız.

Suan vagdan arac alacaksanız Polo conforline alın. Fiyati cidden avantajlı.
    Dediklerinizin 4 sene sonla leonla aynı pataya satarsınız kısmı hariç hepsine katılırım

• kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    Hocam style donanimda front asist oldugundan, bu araclardaki hiz sabitleyici, adaptif hiz sabitleyici mi yoksa normal hiz sabitleyici mi

• 
Sayfa: önceki 12711272127312741275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.