Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (10. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 51 Misafir (8 Mobil) - 45 Masaüstü13 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
287.886
Cevap
4.617
Favori
46.840.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1046 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: escanor_

Leon 1.2tsi dsg style
    90.250 lira falan yazıyorlardı.

Banada çok mantıklı bir fiyat gibi gelmişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pro-black

90.250 lira falan yazıyorlardı.

Banada çok mantıklı bir fiyat gibi gelmişti.

Alıntıları Göster
    Aynen hocam ben yazmıştım.

1 hafta oldu çok çok çok memnunum aracımdan, yol tutuşu, donanımları, malzeme kalitesi, motor performansı, yakıtı, sürüş hissiyatı ile aşık etti kendini bana. Hanım diyor ki aracı alırken bu kadar heyecanlı değildin, gerçekten öyle bayiden teslim alırken bile bu kadar beklentim yoktu araçtan. Maşallah diyelim Forumdaki arkadaşlar sağolsun, onlar yönlendirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: drummer_bjk

Başta düşüyor diye haber yaptılar ama bayiler toplamda 10bin indirim olacak şekilde düzenlenecek bize gelen bilgi bu diyorlar. Keşke 11800tl olsa.
    orası tam bir komedi.
    10 bin tl ötv den düşecekse, kdv den de 1.800 tl düşmesi lazım.
    ama devletimiz öyle demiyor.
    %45 olarak hesaplanan ötv mesela 46.000 tl lik araç için 20.700 tl ise sadece bundan 10 bin tl düşecekler.
    yani verginin vergisini almaya devam.

tabi bu konuda bilgi sahibi olanlardan yararlanmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erka1907 -- 25 Mayıs 2018; 8:47:26 >
  • 130 bin TL'ye Golf,Auris türü araçlar alınacağına Toyota C-HR 1.2lt Turbo Advance almak çok daha mantıklı. Hem yerden yüksek şık bir araç hem de ön çaprışma önleyici,şerit takip,adaptif hız kontrol vs gibi güvenlik donanımları tam.

Corolla 1.6lt Life modeline otomatik vites geleceğini zannetmem, zaten Touch Otomatik vites ve f/p anlamında Advance otomatik versiyonları mevcut.

ÖTV indirimi olayının nasıl işleyeceği tam belli olmadı,15 güne kadar açıklanır diye umuluyor. Hurdaya ayrılacak aracın 16 yaş ve üstü olması lazım aracın,yeni alınacak aracın motor hacmi 1600 cc'yi geçmeyecek, kamyonet ise hurdaya ayrılan kamyonet,otomobil ise otomobil ... şeklinde olacak. İndirim miktarı ise ÖTV üzerinden yapılacak,şimdilik bunlar belli.

Yeni Aracın ÖTV Matrahı (TL), Terkin Edilecek ÖTV (TL)

Matrahı 46.000 TL'yi aşmayanlar için 10,000 , Matrahı 46.000 TL'yi aşıp 80.000 TL'yi aşmayanlar için 8,000 ,Matrahı 80.000 TL'yi aşanlar için 3,000 TL aracın ÖTV vergisi üzerinden indirim olacak, aracın toplam fiyatı üzerinden değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenekekutu -- 25 Mayıs 2018; 8:57:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: escanor_

Aynen hocam ben yazmıştım.

1 hafta oldu çok çok çok memnunum aracımdan, yol tutuşu, donanımları, malzeme kalitesi, motor performansı, yakıtı, sürüş hissiyatı ile aşık etti kendini bana. Hanım diyor ki aracı alırken bu kadar heyecanlı değildin, gerçekten öyle bayiden teslim alırken bile bu kadar beklentim yoktu araçtan. Maşallah diyelim Forumdaki arkadaşlar sağolsun, onlar yönlendirdi.

Alıntıları Göster
    Senede 10.000 km yaparsın ihtiyacın olduğunda kullanırsın.

Vergisi az tüketimi 6.5-7.0 arası daha ne olsun. Bundan iyisi 1.0 ama onlar 1.2 ler kadar iyi olmaz sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: tenekekutu

130 bin TL'ye Golf,Auris türü araçlar alınacağına Toyota C-HR 1.2lt Turbo Advance almak çok daha mantıklı. Hem yerden yüksek şık bir araç hem de ön çaprışma önleyici,şerit takip,adaptif hız kontrol vs gibi güvenlik donanımları tam.

Corolla 1.6lt Life modeline otomatik vites geleceğini zannetmem, zaten Touch Otomatik vites ve f/p anlamında Advance otomatik versiyonları mevcut.

ÖTV indirimi olayının nasıl işleyeceği tam belli olmadı,15 güne kadar açıklanır diye umuluyor. Hurdaya ayrılacak aracın 16 yaş ve üstü olması lazım aracın,yeni alınacak aracın motor hacmi 1600 cc'yi geçmeyecek, kamyonet ise hurdaya ayrılan kamyonet,otomobil ise otomobil ... şeklinde olacak. İndirim miktarı ise ÖTV üzerinden yapılacak,şimdilik bunlar belli.

Yeni Aracın ÖTV Matrahı (TL), Terkin Edilecek ÖTV (TL)

Matrahı 46.000 TL'yi aşmayanlar için 10,000 , Matrahı 46.000 TL'yi aşıp 80.000 TL'yi aşmayanlar için 8,000 ,Matrahı 80.000 TL'yi aşanlar için 3,000 TL aracın ÖTV vergisi üzerinden indirim olacak, aracın toplam fiyatı üzerinden değil.
    ötv den indirim olursa 10000 yerine 11800 tl olması lazım. Ama ben son 1 yıldır araca sahip olma gibi özel bir madde düşeceklerini düşünüyorum. O yüzden yeni alımlarda işe yaramayabilir.

• takip
  • 2017 model Nissan juke 1.2 turbo manuel skypack donanımı liste fiyatı 73646 TL.

İlgilenenlerin dikkatine

• auto_man A kullanıcısına yanıt
    Valla güzelmiş quasqai de fiyat fena değil 99 benzinli manuel düşünenler için fırsat bencede

• emindoner09 E kullanıcısına yanıt
    Juke ta sunroof lu, turbo motorlu fiyat şu an için rakipsiz gibi.

qq visia nın da fiyatı iyi duruyor.

• hurda aracımızı trafikten düşürme belgesi almak için trafik şubeye gittik. bu işi bizden aldılar notere verdiler dediler. Notere gittik adamların hiçbirşeyden haberi yok. Uygulama ile ilgili hiçbir şey gelmemiş.

Aylar önce resmi gazetede yayınlanan bir yasadan yararlanamadık hala gerçekten şaka gibi. 10000tl biz verecek olsak tebligat çoktan ulaşmıştı evimize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Juke ta sunroof lu, turbo motorlu fiyat şu an için rakipsiz gibi.

qq visia nın da fiyatı iyi duruyor.
    1.2 t juke skypack kalmamis stokta hicbir bayide .kredi vs cikmayip donen olursa belki
    Ben düşünuyordum almayı ama stokta kalmamış galiba bulabilen varsa nissan juke 1.2 manuel skypack veya o fiyatlara nissan juke fazladan, hangi bayide olduğunu söylerse çok iyi olur.

• commandoer kullanıcısına yanıt
    GOLF 2018 1.0 DSG COMFORTLINE + CAM TAVAN + SÜRÜŞ KONFOR + IŞIK GÖRÜŞ : 117500 TL
    hangi bayi acaba?
    Bedava vallahi

• quote:

Orijinalden alıntı: kyokushin

1.2 t juke skypack kalmamis stokta hicbir bayide .kredi vs cikmayip donen olursa belki

Alıntıları Göster
    Evet bende az önce canlı destekten sordum stokta kalmamış dedi.

Dediğiniz gibi bayileri tek tek arayıp sormak lazım belki vazgeçen olmuş olabilir.

• sekil_a kullanıcısına yanıt
    secenek olsun

NEW ASTRA EXC 1.4 150HP AT6 +SR 120,000 tl BEYAZ RENK ( ENDOLUSU ) 2017 model son 1 adet

ötv indirimi engelli raporlu : 81,000 tl

LED ARKA FARLAR
    PARK SENSÖRÜ (ÖN VE ARKA)
    YAĞMUR SENSÖRÜ
    OTOMATİK KARARAN İÇ DİKİZ AYNASI
    OTOMATİK YANAN FARLAR
    OTOMATİK FREN ÖZELLİĞİ İLE ÖN ÇARPIŞMA İKAZI
    ŞERİT KORUMA ÖZELLİĞİ İLE ŞERİT İHLAL UYARI SİSTEMİ
    TAKİP MESAFE GÖSTERGESİ
    TRAFİK İŞARETİ TESPİT SİSTEMİ
    17'' ALAŞIMLI JANTLAR
    KROM KAPLI ÜST CAM ÇERÇEVESİ
    PARLAK SİYAH B SÜTUNU
    KOYULAŞTIRILMIŞ ARKA CAMLAR(DYNAMİC VE PP İLE)
    SPOR KOLTUKLAR
    ANAHTARSIZ GİRİŞ VE ANAHTARSIZ ÇALIŞTIRMA SİSTEMİ
    ELEKTRONİK PARK FRENİ
    ÇİFT BÖLGELİ DİJİTAL KLİMA
    HIRSIZLIĞI ÖNLEYİCİ ALARM SİSTEMİ
    İNTELLİLUX LED MATRİX ÖN FARLAR
    OTOMATİK FAR YÜKSEKLİK AYARI
    9 FARKLI OTOMATİK AYDINLATMA MODU
    UZUN FAR ASİSTANI
    GELİŞMİŞ PARK PİLOTU
    GERİ GÖRÜŞ KAMERASI
    KÖR NOKTA UYARI SİSTEMİ
    ELEKTRİKLİ KATLANIR YAN AYNALAR
    KROM KAPLI KAPI EŞİKLERİ

aracın belirgin özellikleri

• quote:

Orijinalden alıntı: abiodum

hurda aracımızı trafikten düşürme belgesi almak için trafik şubeye gittik. bu işi bizden aldılar notere verdiler dediler. Notere gittik adamların hiçbirşeyden haberi yok. Uygulama ile ilgili hiçbir şey gelmemiş.

Aylar önce resmi gazetede yayınlanan bir yasadan yararlanamadık hala gerçekten şaka gibi. 10000tl biz verecek olsak tebligat çoktan ulaşmıştı evimize.
    hocam işin ilginci bayilerin de haberi yok.
    onlar iş kendilerine kalmadığı için durumdan memnunlar.
    vatandaş uğraşsın dursun.
    ben şu anda sıfır araç alma arifesindeyim ancak bayi bana bu konuda yardımcı olmuyor ya da olamıyor ki bir bakıma haklılar çünkü işlem yapacakları ekran açılmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erka1907 -- 25 Mayıs 2018; 16:35:8 >
  • sekil_a kullanıcısına yanıt
    Avek Esenler 117000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi commandoer -- 25 Mayıs 2018; 17:19:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0B46CB32A

Kutlu olsun yeni konu,umarım 5 yıl sonra daha iyi fiyatlara daha iyi araçlara sahip olur herkes.

Tarihin tozlu sayfalarında kalsın bu kur fiyatları;

$:4.49

€:5.28

19.05.2018-Atam samsuna ayak bastı ve 4 yıl sürecek kurtuluş savaşı için ilk adım atılmıştı..
    Hocam hakikaten senin mesaj tarihin tozlu sayfalarında kaldı, güncel kurlardan sonra.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.