Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (932. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.570
Cevap
663
Favori
3.257.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 930931932933934
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım teşekkür ederim.
  • Babama bir araç lazım . Megane 1.6 joy baz modeli ile Astra 1.6 edition ve plus modeli için teklif alan var mı acaba yakın zamanda ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jovenleon kullanıcısına yanıt
    2 ay sonra gelecek bu kombinasyon
  • budak_1903 kullanıcısına yanıt
    istanbulda değil türkiye genelinde araç yok hayırlısı olsun inşallah umduğunuz gibidir.
  • polatlili06 P kullanıcısına yanıt
    Aracı lpg ile mi kullanacaksınız ? Eğer benzinle kullanacaksanız 1.2 tsi 86 ps Octavia öneririm .

• quote:

Orijinalden alıntı: DevilMayCry07

Özellikle sedan isteğiniz yoksa golf bence ama fiyatı nereden aldınız uygun vermişler liste fiyatına göre

Maslak doğuş oto mert beyden aldım..en uygun fiyatları orda buldum. Bagaj dolayısıyla jettayı seçtik..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam lpg kullanılmayacak çünkü senede taş çatlasa 10000 km yapılır. Octavia'nın fiyatını bilmiyorum ama max bütçe 66000 tl .

• Cumartesi günü bende Otokoç Taşdelen'deydim. Volvo'da s60 ve eski kasa XC60 araç kalmamış. Hatta 2 XC60 vardı hazırlanmış teslimi bekliyordu :). Yeni kasa XC60 vardı. Bir tane de V40 gördüm. S60 almak istiyenler için ciddi kampanyalar olabileceği bilgisini paylaşayım. Tabi bayiden aldığım bilgi bu yönde...
    Hocam Octavia için bir konuda yazdıklarım okumanızı tavsiye ederim ;

1.6 Atmosferik Megane 68.000 ₺

1.2 tsi Octavia 69.100 ₺

İddaa ediyorum Octavia en az 2,5-3 litre az yakar benzinde buda ayda 1000 km yol yapan birisi için 25-30 litre benzin yapar yani ortalama 150 ₺ ayda daha az benzin parası verirsiniz senede 1800 ₺ yapar . Gelelim MTV'ye megane senede 517.5*2 Octavia 323*2 yani ortalama senede 389 ₺ daha az vergi verirsiniz Octavia için .

Ne yaptı ? Octavia senede 2189 ₺ sizin cebinize fazladan para koydu , daha doğrusu bu kadar parayı cebinizden çıkarttırmadı .

Gelelim performansa ;

Octavia 0-100 12.0 Saniye

Megane 0-100 11.8 Saniye

Octavia Son Hız 181 Km

Megane Son Hız 190 Km

Şimdi 0-100'de 0.2 Saniye için ve Son Hız'da 9 Km/s için tercih edecekseniz buyurun edin Megane sizin olsun , 0.2 Saniye benim için çok önemli değil ufak bir fark peki ya Son Hız ? Bu memlekette kim o hızlarda sürekli sürebiliyorki aracı ? Genel Hız aralığı 90-130 olan bir yollarımız ve kurallarımız var yani sonuç olarak Son Hızında bir önemi kalmadı . Peki ya başka karşılaştırılacak birşey varmı ? Malzeme kalitesi , Donanım ? Bunlarda benim için kesinlikle kalitesi ile üstünlük kuran Octavia'dır .

Bu karşılaştırmayı sadece Megane için değil C segmentindeki 1.6 atmosferik focus , astra gibi araçlardada yapabilirsiniz. 1.4 Egea 1.33 Corolla( Biraz ucuz bunlar satış fiyatı) fakat bunlarada yine 1.6 MTV ödediğinizi unutmayın .

Son olarak Octavia yepyeni güncel bir kasa rakiplerine göre ayrıca bagajı cam ile birlikte açıldığından ötürü yükleme ağızı mükemmel derecede , bagajı ise verilerle anlayalım kimin üstün olduğunu megane ( 503 lt ) Octavia ( 568 lt ) .

• Tarila T kullanıcısına yanıt
    Megane Lpg ile tahminen octavia yarısı yakar. O da var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tarila T kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için çok teşekkürler , dediklerinizde sonuna kadar haklısınız . Şu an fiyat alma aşamasındayız . Acaba skoda dişe dokunur bir indirim yapıyor mu , bilginiz var mı?

Rica ederim , bu 1.2 tsi 86 ps motor araca yeni getirildi yani fiyat listesine yeni koyuldu , bu motorun forumunda eylül ortasında geleceği söylendi bu motorla kombinasyonlu araçların . Araçlar henüz Türkiyeye gelmediği içinde liste fiyatından yardımcı olunduğu söyleniyordu . Yetkili bir bayi ile görüşürseniz yardımcı olacaklardır , eğer nakit alacaksanızda ikram yapabileceklerini düşünüyorum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevozgur

Megane Lpg ile tahminen octavia yarısı yakar. O da var

Şu an ki fiyatlarla şehir içi,

Megan lpg li 25 krş

Octavia 33 krş yakar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cLk -- 14 Ağustos 2017; 18:55:0 >
  • 55 bine tertemiz 1.6 tdi audi a1 aliniyor adamlar sifir seat ibizaya 70 kagit cekiyolar.. arkadaslar 2.ele yonelin bosverin sifiri bos kalsin plazalar indirsinler fiyatlari mecbur vazgecin 0 sevdasindan. Ben 2.el aldim sifir tadinda araba tertemiz cok memnunum param da cebimde kaldi bankaya degil.

• Octavia alacaklar için 1.2 TSI motor 5. Vites 3.000 devirde 128 km/s hız yapıyor. 2.000 devirde ise bu değer 87 km/s.

1.6 atmosferik megane'da durum nasıl bilmiyorum ama 3.000 devirde yaptığı hız 110 km/s'den fazla değildir muhtemelen.

• Yeni 1.2 tsi 86 hp Octavia aldı arkadaşım bugün. Plaka ve MTV dahil 68.600₺

Kodiaq vardı 125.000₺ye kampanya var dediler.

• platin1111 kullanıcısına yanıt
    Golf 1.0 tsi comfort mu?Jettanın comfortunu niye düşünmediniz?

• Dacia stepway 1.5 dci 62.750 fiyat alındı.

• quote:

Orijinalden alıntı: yanik033

Golf 1.0 tsi comfort mu?Jettanın comfortunu niye düşünmediniz?

Haklısınız hiç fiyat dahi almamış idim. Jetta nın comfortline fiyatını yarın sorup ona göre alımı sonlandırayım.

• gökfaz G kullanıcısına yanıt
    Bu arada 3 hafta önce 60.750 ye alındı. 3 haftada nasıl bir zam yediyse artık.

• 
Sayfa: önceki 930931932933934
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.