Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (817. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
664
Favori
3.257.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 815816817818819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aybars Mert

Audi'de sıfır faiz kampanyası mı var? ST Bana hiç bahsetmedi

50000 TL 24 ay vade sıfır faiz ancak bu kapsamda araç alanlar garanti uzatma ve kaskoyu bayiden yaptırmak zorunda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dacia Stepway 1.5 dCi 90 bg için yakın zamanda fiyat alan oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekonline

Arkadaşlar bir şey soracağım. Bakıyorum da çoğunuz benzinli araç alıyorsunuz ya da teklif alıyorsunuz. Biliyorum benzinli araçlar ile dizel araçlar arasında ciddi farklar var ama sıfır bir benzinli yerine 2-3 yaşında bir dizel almak daha mantıklı değil mi ? Yanlış anlaşılmasın eleştirmek için söylemiyorum bunu cidden merak ediyorum. Ben de 1-2 aya elimdeki 2007 model Scenic dizel aracımı satıp bir araç alacağım da bu yüzden soruyorum bir taraftan.

Çok km yapmıyorsa ve ayni fiyata daha iyi bir arabaya binmek istiyorsa benzinli bakıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: dekonline

Arkadaşlar bir şey soracağım. Bakıyorum da çoğunuz benzinli araç alıyorsunuz ya da teklif alıyorsunuz. Biliyorum benzinli araçlar ile dizel araçlar arasında ciddi farklar var ama sıfır bir benzinli yerine 2-3 yaşında bir dizel almak daha mantıklı değil mi ? Yanlış anlaşılmasın eleştirmek için söylemiyorum bunu cidden merak ediyorum. Ben de 1-2 aya elimdeki 2007 model Scenic dizel aracımı satıp bir araç alacağım da bu yüzden soruyorum bir taraftan.

Aslında yeri burası değil ama fikrimi yazayım, birçok dizel araç alırken verdiğin farka değmiyor. Özellikle üst segmentte bu fark çok fazla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BMW 1.18 Pure teklifi alan oldu mu ? Yoksa yine Türkiyeye getirilmeyen aracın fiyatını mı koymuşlar
  • arkadaşlar ibiza 1.2 tsi style manuel 52.900 bu gün aldım izmir mbu. metalik renk farkı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrMobile

BMW 1.18 Pure teklifi alan oldu mu ? Yoksa yine Türkiyeye getirilmeyen aracın fiyatını mı koymuşlar

O araç gelmiyor yine

• Skoda süperb dizel otomatik style paket lazer mavi 139k

• Merhaba, vw tiguan için pazarlık şansı var mıdır? Bir arkadaşım vw için peynir ekmek gibi Satıyor adamlar ne pazarlık yapacaklar demişti geçenlerde :) pazarlık varsa 1.4 TSİ trend için fiyat alan oldu mu? Tşkler.

• quote:

Orijinalden alıntı: lapry

quote:

Orijinalden alıntı: gaggos0614

yeni kasası benim çok hoşuma gitti. fiyatı abartmazlar ise almayı düşünüyorum. 2017 model 1.0 eco tsi dsg liste fiyatı da 66 dan başlamıştı sonra düşürdüler.

videolardan birinde hangilerinin satışa başlanacağı bilgisi verilmişti.

araçla ilgili tek çekincem dsg şanzımanın sorun çıkarma ihtimali.

Style fiyatı oydu üstüne 2.600 Plus fiyatı ekle oldu mu sana 68.600TL.Nerdeyse 70k fiyatı vardı eski kasa Ibizaların.Tabi ne oldu satamadılar fiyatları 61 seviyesine kadar çektiler.
    Ancak yeni kasalar 68-73 arası olur bence.

Style plus için 63.100'den bir kuruş aşağıya fiyat bulamadım. Şu an plus paket hemen hemen hiç kalmadı bayilerde.Yeni kasa geleceği için siparişte almıyorlar ama kasa değişiyor diye hiç öyle indirim falan beklemeyin peynir ekmek gibi satıyorlar son kalanları. 1 hafta önce her renkten elinde olan bayide bu pazartesi hiç kalmamıştı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: jdm_kei

quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

Bu devirde 0 km araba alinmaz..

bugün açılan bir konu vardı. Aracin sıfırı 60 bin TL, 2 yaşında 1900 TL hasar kayıtlı olanı 55 bin TL. Vatandaş sıfır almayıpta ne yapsın?

yok o araba satılmaz, yok o arabanın 2.eli yok diye mis gibi arabalardan uzak dura dura kıçı kırık corolla civiclerin 2.elleri 80bine vurdu. 7-8 yaşında mis gibi mondeolar avensisler aşırı kelepir fiyatlara satılıyor, c segmenti arabalar daha pahalı. pololar fiestalar uçuk fiyat, mitolar falan gayet uygun fiyat, 1.6 dizel spor mitoyu 40-45'e alıyorsun; 1.6 dizel pololar 50'den başlıyor temizleri. mito 120 beygir, polo 90 beygir. esnaf mantığıyla araba almaya kalkarsa vatandaş, tabi gidip sıfır alır. piyasada 2.eli olmayan mis gibi arabalar var saymakla bitmez; lancia delta, mito, avensis, mondeo, 508, c5, bir önceki kasa 308 falan say say bitmez.

"7-8 yaşında mis gibi mondeolar avensisler aşırı kelepir fiyatlara satılıyor"

Örnek verir misiniz hocam(100.000km'yi devirmiş ve pert arabalar olmasın yalnız)

piyasa da 7-8 yaşında full mondeo özellikle çok var uygun fiyatlara.
    100 bin km olması eğer motoru iyiyse neden alınmasın. çoğu boş donanımlı araçtan kat be kat iyidir.

• Selam, ARDEN oto opelden araç alan oldu mu?Araçı UŞAK dışına gönderebiliyorlar mı?
  • Vw Polo 1.4 TDI DSG Comfortline + Sürüş konfor paketi
    Vw makyajlı Golf 1.0 TSI DSG Comfortline + Sürüş konfor paketi

Son zamanlarda bu iki araç için fiyat alan var mı? Ya da bayilerin elinde makyajsız 1.4 TSI DSG Golf Highline kalmış mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ec.dmn

Vw Polo 1.4 TDI DSG Comfortline + Sürüş konfor paketi
    Vw makyajlı Golf 1.0 TSI DSG Comfortline + Sürüş konfor paketi

Son zamanlarda bu iki araç için fiyat alan var mı? Ya da bayilerin elinde makyajsız 1.4 TSI DSG Golf Highline kalmış mıdır?

Ben golf için Aydın Lenayı aradım. Liste fiyatı üzerinden yüzde 3 indirim varmış sadece.

• mazi09 M kullanıcısına yanıt
    O zaman 1.4 TSI DSG Comfortline'ı 100'e bırakırlar dediğinize göre. Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halalaluya

quote:

Orijinalden alıntı: DrMobile

BMW 1.18 Pure teklifi alan oldu mu ? Yoksa yine Türkiyeye getirilmeyen aracın fiyatını mı koymuşlar

O araç gelmiyor yine

1.18i joy 121.500 teklif aldım
    Faiz fırsatı yok
  • siegen S kullanıcısına yanıt
    Araç alan oldumu bilmiyorum ama, istediğiniz bayiden araç teslimi yapabiliriz demişti sanki önceki mesajlarında
  • quote:

Orijinalden alıntı: ec.dmn

O zaman 1.4 TSI DSG Comfortline'ı 100'e bırakırlar dediğinize göre. Teşekkür ederim.

Valla 2015 Mayısta 2015 model 1.2 tsi dsg midline golf almıştım 62000 TL ye sattım. Şimdi aynı aracın 1.0 üç silindir dsg.sine 93000 fiyat veriyorlar. Onu alacağıma 1.0 tsi dsg style paket 60000 TL ye İbiza bakardım Dsg ürkütmese idi. Aynı şanzıman aynı motor.

• Sizce hangisi dostlar?

Skoda Fabia 1.2 TSI 110 PS DSG Green Tec 68.900
    Seat IBIZA 1.0 EcoTSI 110 HP DSG 62.400
    Polo 1.2 TSI BMT 90 PS DSG 67.800
  • debian.tr D kullanıcısına yanıt
    İ20 yi de inceleyin

• 
Sayfa: önceki 815816817818819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.