Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (772. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
664
Favori
3.257.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 770771772773774
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aslına bakarsanız ben de yeni 1.0 leonu merak ediyordum ancak gittiğim bölgede seat olmadığı için bakamadım
  • fezalii kullanıcısına yanıt
    Bayi ve araç tecrubeleri icin teşekkürler. Bugun ve yarın demissiniz. Bayilerin çoğunu bugun gezdiyseniz pazar olduğu için elemanların bir kısmı izinli oluyor. Ilgisizlik ve alıcı azlığı bundan olabilir mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opel Arden Otomotiv

1,15 den kredi verebiliyoruz.

2017 insignia larda 22.000 tl 12 ay 0 faiz veya katlamalı faiz oranı mevcut

2017 İnsignia 1.6 Cdti otomatik Cosmo için fiyat ve finansman kampanyası bilgisi alabilir miyim?

2015 peugeot 308 aracım vardı 1.6 blue hdi active eat6 6 ay civarı kullandım daire takasına verdim
    oda ev sahibinin ısrarı üzerine piyasanın üstünde fiyata takasa verdim yoksa çok memnundum araç dan
    15000 km bindim hiç sorun açmadı araç

iç mekan da arka koltukları çok kullanmıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim
    mümkünse allure olanını tercih edebilirsiniz

golf e fazla para vermenize gerek yok
    leon dan zaten malzeme kalitesi olarak daha kaliteli
  • 2017 kadjar icon 1,5 dci edc 110 bg metalik renk +keşif paketi+panoroma paketi+yedek lastik ile 115.089 tl fiyatla temmuz teslimi olmak üzere OYAK üzerinden alma imkanım var.
    Aynı aracın internet sitedeki fiyatı 134000 tl civarı
    Teslimatta kendi arabamı satıp teslimat ödemesi yaparak almayı düşünüyorum.
    Kadjarın 2018'de makyajlanacak olması ve yeni motor seçenekleri ile gelecek olması bu süreçte beni soğutan taraf oluyor .
    Aracın muadili nissan qashqaı 1.6 dizel otomatik platinium premium pack (2017) 165490 fiyatla satılıyor
    Arada 50bin fark var bu da beni araca ısıtan taraf.
    Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
  • Audi A5 1.4 tsi sportback için 213.500 tl teklif aldım bugün.
  • floods F kullanıcısına yanıt
    100binin altina araç kalmadı zaten. Kadjar ın kasası yeni zaten. makyajla çok bi fark olacağını sanmam. Birde makyaj ayağına bildigin gibi fiyat giydirme işini tüm firmalar yapar. Yani yerinde olsam icine sindiyse makyajina falan hic bakma. Ben test etmedim ama bayide inceledigimde koltuklarini ve ic tasarimini begenmemistim(klasik reno işte).

• Bu fiyatlara hala tam alışamadım galiba azcık almasak belki bi ÖTV indirimi gelir diyeceğim ama nerde

Yukarida bir arkadas daha yazmis. 308 1.2 allure eat6 aracimiz var. Bircok sirket aracim ve özel aracim oldu. Bircokta arac kiraladim. Sizin gibi sifir ve 2. El hatta birbirinden alakasiz araclara baktim. 308'i tavsiye ederim.

Benzinli niye bakmıyorsunuz dizel ile benzin farkı 100 bin küsur km'den sonra kapanıyor.

Yeni 3008 i de mutlaka incelemenizi ve test sürüşü yapmanızı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

Audi A5 1.4 tsi sportback için 213.500 tl teklif aldım bugün.

hangi donanımdı aldığınız fiyat liste fiyatı nekdardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mericx

Benzinli niye bakmıyorsunuz dizel ile benzin farkı 100 bin küsur km'den sonra kapanıyor.

benzinli 1.2 tce edc motor var fiyat farkı 7000 lira
    ben 100binden çok daha az bir kmde fiyat farkının kapanacağını düşünüyorum ve satarken 2. eldeki fiyat farkı da cabası olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blueye

Yeni 3008 i de mutlaka incelemenizi ve test sürüşü yapmanızı öneririm.

tavsiye ettiğiniz aracın benzer donanımının kampanyalı fiyatını 167bin lira hesapladım
    115bin liraya(benim kadjarı alacağım fiyat) verecekseniz yarın şubenizden test sürüşü için randevu istiyorum.
    Ben satış yetkilisi değilim yanlış anlama olmasın. Fiyat konusunda haklisiniz aldiginiz fiyat suan için iyi kadjara. Malesef yeni vergi sistemi ve kurdaki artışlar araç fiyatlarını ucurmus durumda. 2Ay önce kadjarla aynı donanım 3008 120bin bandindaydi.

• vw t-roc uygun fiyatlı gelirse, kadjar, qq, 3008 piyasası fena düşer,,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mericx M kullanıcısına yanıt
    Valla matematik ortada 100 binden önce kendini kurtarmiyor.

• Birkaç gün önce birkaç galeri dolaştım. Ford Kuganın dizel otomatiğini AVM'de incelemiştim. ST Line donnanım ve opsiyonlarla 170000'in üzerindeki fiyatı bana fazla gelmişti. Aracın içinin simsiyah olmasıda beni itti. Bayide de test aracı haricinde kuga yoktu. İçeride insanda pek yoktu. Seatta atecayı gördüm. Benzinli otomatik ateca için 174000 TL deyince birden araçtan soğudum. Ama şunu söyleyim, aracın koltukları hoşuma gitti. Parçalı deri, orta kısımları kadifemsi güzeldi. Hondada yeni civic satışı gayet iyi görünüyor. Executuve donanım araç yoktu. Elegance donanım bordo içi bej araç çok hoşuma gitti. Fiyatta liste fiyatları geçerli. Peugeottada müşteri yoktu. Bir iki kişi. 3008 ler çok güzel ama fiyatların artması alınabilirliği azaltıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dt1907

quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

Audi A5 1.4 tsi sportback için 213.500 tl teklif aldım bugün.

hangi donanımdı aldığınız fiyat liste fiyatı nekdardı.

baz donanımdı hocam

dış rengi beyaz, iç mekan bej deri. üstünde 17 jant vardı.

18 jant, füme renk ve siyah döşemeli araç için 219.000 teklif aldım.

kendi aracım ile aradaki fiyat farkına değmeyeceğini düşündüğüm ve performans konusunda kötü olduğu için çokta ekstralara bakmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donald Draper -- 10 Nisan 2017; 19:48:27 >
    Honda premium otomatik fiyat en çok kaça düştüler?

• 
Sayfa: önceki 770771772773774
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.