Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (5 Mobil) - 4 Masaüstü5 Mobil
27.598
Cevap
747
Favori
3.178.100
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Araç tercih-kıyaslama >> SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA
Giriş
    522 Mesaj

Öncelikle hayırlı olsun .Fabrika verisine 1-1.5 lt ilave yapın .
    |
    |
    guven35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ben_gibi

fiyatlar aynı duruyo ford focuslarda ,,http://apps.ford.com.tr/vehicleconfigurator/pdf/Yeni_Focus.pdf

Bana 2-3 bin tl zam var gibi geldi, ben mi yanlış hatırlıyorum acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Ben fabrika verisine 1-1,5 lt. eklemeye razıyım. Şu an çok yakıyor.
    |
    |
    ruab kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2 sinide kullandım turbo olduğunun farkındayım.
    ama tat vermediğini de kullanan herkes biliyor. o tsi motorların hakkını verdiğiniz zamanda 10 lt gibi tüketimlere ulaşıyorsunuz.
    arkadaşın 9.3 lt tüketiminden anladım kullanım şeklini ve o arkadaş bu motordan da memnun olmayacaktır. yada 1.2 hyundai gibi gezecek 6 lt ortalamalara düşsün diye.
    ben 1.4 tsi ile 6 , 6.5 lt lerde geziyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acemix -- 26 Kasım 2016; 11:1:14 >
    |
    |
    alprock88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: serdarrrrr

Hb olanlarda indirim yapmışlar 3er bin falan

Nasıl oluyor beni,m kafam yarıştı yaw. Megane'lar arttımı peki?
    |
    |

• Teğmen
    110 Mesaj
    Arkadaşlar doğuş otoyu aradım, bugün fiyat veremedikleri , internette güncellemenin gerçekleşmediğini internet fiyatına guvenilmemesi gerektiğini soylediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hyundai'de OTV ve kur farki yok! i10, i20, Benzinli Accent Blue ve Benzinli Elantra modellerimizde 30 Kasim'a kadar gecerli bu firsati kacirmayin. Bilgi hynd.co/tCEV8Ul3 SMS almak istemiyorsaniz ucretsiz "HYN" yazip 3607'ye gonderin.Mersis:6417374276976368

Dsg kullananlar ilk vakitler hep 8-9 lt'leri görmüştür.Hafif araba niye çok yaksın

3-5 bin km'den sonra merak etmeyin kesinlikle düşer,

Sert kullanımda dsg çok yakıyor dikkat ekmek lazım
    |
    |
    guven35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Biraz tepkimizi koymamız lazım, bekleyin 1 hafta olmadı 2 hafta bekleyin bakın nasıl panik olacaklar.
    |
    |
    |
    |
    Gelirken Aracin uzerindeki ne varsa her sey ek paket olsa dahi otv ona gore hesaplaniyor.Ek paketler ayri fatura edilemez. Bu yüzden Bazi araçlarda sıkıntı ek paket eklendiginde oluşuyor bu açıklanan pdf listeleri tam olarak tutarlı değil.Konfigüratörlerin düzenlenmesi ile gerçek durumu göreceğiz.

ayni araç ust donanim ek paketsiz 119 bin altinda kalirken 2 ci dilime girerken paketli fiyati ornegin 123 bin ise o 3 cu dilime giriyor ve fark aciliyor. Hatta bazi markalarda renk bile bu farki cikariyor.

a araci x paket liste fiyati 118 bin tl iken

ayni araç x paket 2000 tl renk farki ile 120+vergi oluveriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 26 Kasım 2016; 11:26:6 >
    |
    |
    ötvnin çıktığını öğrendiğimde o kadar sinirlendimki, bankadaki paramı çekip altın ya da dolar alıp yastık altına koyacaktım araba da almayacaktım. bunu ciddi ciddi yapacaktım. ama sonra düşündüğüm arabaların vergiden etkilenmediğini görünce sinirim geçti. almayın arkadaşlar. siz onlardan büyüksünüz. siz onlara değil onlar size muhtaç. ekmek - su değil sonuçta bu. almayın bakın görün neler oluyor.

Ötv siz fiyatından bahsediyorum

|
    |
    woodgate kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1.2 tsı dsg ile ve sakin kullanımla 8.000 km sonunda ort 6.8 lt degeri yakalamıştım

bir önceki aracım focus 1.6 idi ve çok benzerdi
    |
    |
    acemix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: cboy60

LÜTFEN DİKKAT

Değerli arkadaşlar yaklaşık 1 aydır suv arayışları içindeyken forumda bu konu başlığını keşfederek değerli bilgiler edinme fırsatı buldum. Bugün başıma gelenler konusunda sabahta arkadaşlardan çeşitli bilgiler aldım ve size derdimi anlatmak istiyorum. Lütfen anlamaya çalışın. Öncelikle Opel Arden bayisinden Süleyman beye katkısı için teşekkür ederim. Kendisi bana aradığım araç konusunda kendi bayisi dışında başka bir bayi önererek yardımcı oldu sağolsun. Ve halada desteğini esirgemiyor. Ama yinede mağduriyetime bir çare bulamadım. Ötv hepimizi hiç beklemedik biranda etkiledi ama en trajik olanı benim başıma gelen. Dün öğlen saatlerinde 100k eft geçtiğim arabamın faturası çeşitli nedenler ile faturalandırılmamış.. Mesai saatlerinde (ÖĞLEN 12) eft geçmeme rağmen faturanın çıkartılmaması zararını benden talep eden bir bayi ile karşı karşıyayım. Durumu iza etmeye çalıştım satış müdürüne fakat zarar edeceğini elinde yapacak birşey olmadığını dile getirdi. Şimdi ben anlamıyorum ticaret sadece kar için mi vardır ? Müşteri memnuniyeti nerde ? İçimden bir ses kimseyle papaz olma diyor ama yediremiyorum arkadaşlar hesabını kapattığım araç için 3.500 tl daha vermeyi yediremiyorum. Hukuki süreç dediğim zaman lafı ağzıma tıkan bir konuşma tarzıyla profesyonelliğe yakışmayacak bir durumu nasıl görmezden geliyorlar anlamıyorum. Ben kırmak istemedikçe bayi zorla kırdıracak kalpleri. Ki bahsettiğim meblağ 100k. Bunun iadesi söz konusu olduğunda faiz farkını katmıyorum bile ama ona bile karşı çıkan bir bayi. Aslında kötü insanlar olduklarını düşünmüyorum fakat isimlerini dile getirmektende rahatsız olmayacağım. Pazartesine kdr beklemedeyim. Kendi hatalarını görmeyerek benden hala parayı isteyen bir yaklaşıma ne yapmalıyım ? Sigortasından tutun plakasına kadar emeklerim boşa gidecek. Bir yandada bu parayı ödemeyi gerçekten hakettiğimi düşünmüyorum. Yarı yarıya zararı karşılayalım anlaşmasına bile razıyım kırılmamak adına.. Ama galiba ben başta kararımı ATM OPEL (PENDİK) bayisinden yana kullanarak hata yaptım.. Zamanızı çaldım hakkınızı helal edin.

YETKİLİ FİRMA: ATM OPEL PENDİK

Aracin bakimi icin kendilerinden fiyat almistim. 980 tl deyip 1 kuruş dahi indirim yapmadilar. Fiyatiniz yuksek dedigimde "tum opel servislerinde durum boyle" demişlerdi. Bende baska bir yetkiki servisten cook daha uyguna yaptirdim bakimi. Sizin basiniza gelen durumu anlayabiliyorum. Pendik atm opel, bir daha kapisindan gecmem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    626 Mesaj

Ben ucuzluk goremedim aksine şimdi zamlamislar cunku bi kac gun oncesine kadar liste fiyati uzerinde detaya tiklayinca 3000 tl kadar dusuyordu fiyat

|
    |
    kaiserx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İ20
    C3

Manuel Fiyat alabilen varmı?

|
    |

SEO
canlı radyo dinle
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.