Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (661. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
664
Favori
3.256.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 659660661662663
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1.2 araç kullanmışsınız ,memnun olmayıp 1.0 tsi araç almışsınız.

sizi 1.4 tsidan aşağısı kesmez. sıfır aracın kullanımdan sonra tüketiminin düştüğünü daha hiç görmedim . şehir efsanesi gibi birşey

o verileri yakalamak için çok sakin kullanmak gerekir.kışın şehir içi 7-8 lt den aşağısını zor görürsün.
  • dhii D kullanıcısına yanıt
    3008 in yok su donanimi yok bu rengi icin diye yazmis sitesinde ana sayfada. diger modeller icin bir aciklama yok. fiyat listesi de yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecan1907

Yakın zamanda manuel ibiza fiyatı alan oldu mu? Aldıysa ne kadar aldığını yazabilir mi?

bugün ibizalara zam geldi fakat birkaç gün önce 1.2 tsi style paketini 48 bine alan vardı forumda banada style plus fiyatına 51 dediler
  • Arkadaslar bilen biri cevaplayabilir mi acaba?

OTV hesaplanirken arabanin indirimlerden sonraki tutari mi yoksa onceki tutari mi ele aliniyor?

Ornegin, Arabanin fiyati 44000 ve 3000 tl filo indirimi ve 3000 tl bayi indirimi yapiliyor. OTV 44000 TL uzerinden mi hesaplaniyor yoksa bayinin bana fatura edecegi 38000 TL uzerinden mi?

Bu fiyat atmasyon fiyattir ama asagi yukari boyle bir durum var ve bayii de bugun emin olamadigi icin pazartesine birakalim dedi.

Ben de buradan bilen arkadaslar var midir diye sormak istedim. Simdiden tesekkurler.

Araba alanlara hayirli ugurlu olsun, arayanlar da umarim en cazip sekilde istedikleri arabayi alir.
  • Arkadaşlar selam,

Kapora verip OTV den etkilenen kişiler Opel'in şu sayfasından şikayet yazabilir mi? Mutlaka bir faydası olacaktır;

https://www.opel.com.tr/tools/opel-iletisim.html
  • Çok değil henüz 20 gün önce seat leon 1.2 tsi 120 bg style paket aracımı 56.500 tl ye aldım biraz özel bir indirimle evet belki ötv zammındsn etkilenmiyor ama şu kur farklarından bile bakınca yarın liate fiyatının 62.200 tl olacağı bir araç
    Günlük değişmeleri geçtim artık saatlik bile hersey değişebiliyor herkese kolay gelsin tüm araç almak isteyenlere bol şanslar

• Bir önceki mesajım 110 bg olacak hatalı yazılmıştır

• mitxen kullanıcısına yanıt
    Tüm indirimler düştükten sonraki fiyatı. ötv nin üzerinden hesaplanan fiyat hangisiyse o. Sonuçta ötv yi indirimli fiyattan hesaplıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersin07

quote:

Orijinalden alıntı: guven35

Sonunda ben de bugünkü zamdan önce, yani dün Seat İbiza 1.0 S&S DSG Style Plus sahibi oldum. 57.000 TL.ye aldım ve İzmir, İstanbul, Denizli, Adapazarı vb illerden sadece İzmit Seat Keleşler bayisinde 1 adet bulabildiğimden İzmir'den İzmit'e gittim. Araç için dün fatura kesildi. Bugün için zam geleceğini ve zamdan etkilenmediğimi söylediler. Acaba ÖTV zammının bugün yayınlanacağını Hükümetimiz yanlışlıkla (!) ağzından mı kaçırdı?
    Bu arada kauçuk paspas ve Trafik seti hediye edildi sözde. Fakat aracın broşüründe paspasın verildiği zaten yazıyordu. Trafik seti de sanırım öyledir. Boya koruma hediye ettiler. Ancak burada bir yıkamacıdaki Cilalı yıkamadan bir farkı yok gibi geldi bana.
    Siz de araç alırken dikkat edin. Paspas hediye veya Boya koruma hediyeleri yalan gibi.
    2.el piyasası için de birşeyler yazayım. 2.el 2014 Model Hyundai i20 MPI Style aracımı 5 ay önce almıştım. 38.000 TL.ye geldi bana. Expertiz + Noter+Ruhsat vb. masarflar ile. Fakat 4 aydır satmaya çalışıyordum. 37.000 TL.ye yani 1.000 TL. zararla satmak için göbeğim çatladı. 34.000-35.000-36.000 TL. tekliflerden bunalmıştım. Normalde yazın 40.000-42.000 TL. ye satılan bir aracı uygun aldığımı düşünmüştüm. Çünkü kazasız, boyasızdı. Kışın 2. el piyasası öldü.
    Bir uyarım daha olacak Hyundai i20 1.2 benzinli modeli 5 ayda satmamın nedeni araç atmosferik motor ve çekmiyor. Yokuşta bayılıyor, düz yolda basmıyor. Almayı düşünenler ona göre alsın.
    Benim Sıfır araç maceram bitti böylece.
    Yalnız bir sorum var kullananlara. Yeni aracım Seat İbiza 1.0 S&S Style yakıt tüketimi şu an 9 lt.ye yakın. Fabrika verilerine göre 5,3 litre.Motor açılınca bu tüketim çok düşer mi?

Hayırlı olsun hocam , düşer o tüketimler biraz zaman geçsin zaten araç ile uzun yol yapmışsınız sanırım açılır motor . Şu aracı 54000 e veriyorlardı temmuz da gerçekten giderek artıyor fiyatlar .

Yalan olmasın ama 2 3 ay önce gibi 51500'e bıraktılar. Param yoktu ekleyecek. Alamadım.
    Edit: yalan olmuş mayısta imiş o para yaşmızım foruma
    "Servise gittim haftasonu. Konya attarlarda ayaküstü 51500 e veririm dedi. beyaz renk iki tane kaldı dediler. Alor mavi olsa ve 10000 TL param olsa düşünmeden 2011 modeli verir alırdım. 1.0 da yakıt tüketimi baya iyileşmiş. "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhanwolf -- 26 Kasım 2016; 0:29:7 >

• teyyareciosman T kullanıcısına yanıt
    Renault talisman da 5000 tl indirim yapmışötv ile 8. 10 indirm oluyor.Reno triger sarmis

• darkcald kullanıcısına yanıt
    Ford tourneo connect var.
  • guven35 G kullanıcısına yanıt
    şehiriçi fabrika verilerine düşmez, sanmıyorum. benim de o civarlarda şu an, araca da alışamadım devirli ve sakin kullanamıyorum henüz, 1.2 tsi. motor, açıldıkça ve alıştıkça normal değerlere düşecektir şimdilik takmayın kafaya :)
  • Google'a ford ötv artışı yazınca "ford 1600cc altı araçlarda ötv artışı ile gelen zammı karşılıyor" yazısı çıkıyor ama siteye tıklayınca öyle bir bilgiye ulaşamadım. Kısa bir süreliğine böyle bir kampanya yapılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karagoz07

Ham fiyatı 40.000 tl sınırında olup dizel otomatik olan araçlar hangileri, yani %45 den fazla ötv si olmayan dizel otomatikler?

208 1.6 etg6 vergi oncesi ham fiyat 40391dizel otomatik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sayfada teklif veya satın aldığı aracın fiyatını konuşmayıp da yok vergi artmayacak, ben dünyanın bir sürü yerini gezdim sizin gibiler yüzünden zam geliyor diye bıdı bıdı edip araba almaya niyetli arkadaşları caydırmak için takla atanlar nerede acaba? Devlet alabildiği vergiyi indirir mi sanıyorsunuz, bu daha başlangıç, cari açıkta ciddi bir kalem oluşturan ithal araç satışları daha da azaltılacak, bu saatten sonra iş işten geçti, sıcak parası olan bundan sonrası için dolarda kalsın, her şey gönlünüzce olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: maniavolkan

Bir tanıdığım %90 engelli raporu ile , %45 ötv indirimli olarak 1.4 TSI GOLF 7 HIGHLINE DGS Cam Tavan için 64 bin tl ile el sıkıştı.
    -ÖTV artışı seni etkiledi mi diye sormuştum, bayisine göre değişiyor dedi. Kimi bayiler iki bin tl üzerinde fark çıkarmış.

Ötv siz 64 bin tl.. Ne aldın? Golf .. vay arkadaş ne sevdaymış be. Sonra vw zam yapiyo diyolar yapmazlarsa ayip olur. Almanyayı biz besliyoruz.

• acemix kullanıcısına yanıt
    İki aracı sadece
    1.2 motor 1.0 motor diye kıyaslamayın beygir ve tork değerlerine bakın
    Atmosferik motorla turbo motor arasında çok fark var

• quote:

Orijinalden alıntı: guven35

Sonunda ben de bugünkü zamdan önce, yani dün Seat İbiza 1.0 S&S DSG Style Plus sahibi oldum. 57.000 TL.ye aldım ve İzmir, İstanbul, Denizli, Adapazarı vb illerden sadece İzmit Seat Keleşler bayisinde 1 adet bulabildiğimden İzmir'den İzmit'e gittim. Araç için dün fatura kesildi. Bugün için zam geleceğini ve zamdan etkilenmediğimi söylediler. Acaba ÖTV zammının bugün yayınlanacağını Hükümetimiz yanlışlıkla (!) ağzından mı kaçırdı?
    Bu arada kauçuk paspas ve Trafik seti hediye edildi sözde. Fakat aracın broşüründe paspasın verildiği zaten yazıyordu. Trafik seti de sanırım öyledir. Boya koruma hediye ettiler. Ancak burada bir yıkamacıdaki Cilalı yıkamadan bir farkı yok gibi geldi bana.
    Siz de araç alırken dikkat edin. Paspas hediye veya Boya koruma hediyeleri yalan gibi.
    2.el piyasası için de birşeyler yazayım. 2.el 2014 Model Hyundai i20 MPI Style aracımı 5 ay önce almıştım. 38.000 TL.ye geldi bana. Expertiz + Noter+Ruhsat vb. masarflar ile. Fakat 4 aydır satmaya çalışıyordum. 37.000 TL.ye yani 1.000 TL. zararla satmak için göbeğim çatladı. 34.000-35.000-36.000 TL. tekliflerden bunalmıştım. Normalde yazın 40.000-42.000 TL. ye satılan bir aracı uygun aldığımı düşünmüştüm. Çünkü kazasız, boyasızdı. Kışın 2. el piyasası öldü.
    Bir uyarım daha olacak Hyundai i20 1.2 benzinli modeli 5 ayda satmamın nedeni araç atmosferik motor ve çekmiyor. Yokuşta bayılıyor, düz yolda basmıyor. Almayı düşünenler ona göre alsın.
    Benim Sıfır araç maceram bitti böylece.
    Yalnız bir sorum var kullananlara. Yeni aracım Seat İbiza 1.0 S&S Style yakıt tüketimi şu an 9 lt.ye yakın. Fabrika verilerine göre 5,3 litre.Motor açılınca bu tüketim çok düşer mi?

hayırlı olsun. aracı kullandıkça yakıtı düşücektir. fakat 9 lt 5.3 litreye inmez hocam onu bilin. tahminim 1lt azalacağı.

trafik seti hediye edilen bişey değil bayi süslü konuşmuş. trafik seti standart ve zorunlu bildiğim kadarıyla. kauçuk paspası bilmiyorum fakat fabrika bile gönderiyor olabilir.
    boya koruma diyolar ama ne yaptıkları pek belli değil. sizin gene hediye. alırken 1.000 tl ödeyip bu bişe işe yaramıyor diyen arkadaşlar var

bu arada ibiza turbolu galiba. i20ye göre çekişi nasıl 1.0 motorun?

• Ratt R kullanıcısına yanıt
    64 bin tl ye golf hemde cam tavanlı kaçırmam vallahi sen ne diyorsun birader...

Bu fiyata Türkiye'nin %50 si sıraya girer.

• Clio'lara geldi mi acaba ÖTV farkı?
  • 
Sayfa: önceki 659660661662663
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.