Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (659. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
665
Favori
3.256.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 657658659660661
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Seneye 2018) de ötv indirimi gelir ,gidip devletin kapısında ağlasın devamlı halkı aptal yerine koyan otomotivciler, 2015 model arka koltuk kafalığı olmayan araç üreten, güvenlik güvenlik deyip bizi tenekelere mahkum edenler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir tanıdığım %90 engelli raporu ile , %45 ötv indirimli olarak 1.4 TSI GOLF 7 HIGHLINE DGS Cam Tavan için 64 bin tl ile el sıkıştı.
    -ÖTV artışı seni etkiledi mi diye sormuştum, bayisine göre değişiyor dedi. Kimi bayiler iki bin tl üzerinde fark çıkarmış.
  • Geçtiğimiz pazartesi Doğuştan Seat Leon 1.2 TSi Dsg style donanım araca ötvsiz 45.000 TL fiyat aldım. 1000 TL kapora bıraktım. Araç kırmızı renk. Arka park sensörü, kauçuk paspas ve anahtarlık hediyeli. Sizce fiyat nasıl iyi mi? Son anda vazgeçebilirim. Sonuçta Ötv zammı bizi etkilemiyor. Başka araçlarada yönelebilirim. Ancak bütçem 45.000 TL nin üstüne çıkamaz.

Not : Satış temsilcim kaporanızı istediğiniz gibi alabilirsiniz. Bizde kapora yanması gibi bir durum yoktur dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jacobs37 -- 25 Kasım 2016; 19:3:51 >
  • ogameci kullanıcısına yanıt
    hakkaten ha 2 hafta önce nişantasında bende görmüştüm bu arabayı.Bunu kim kullanıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emchimucha

hakkaten ha 2 hafta önce nişantasında bende görmüştüm bu arabayı.Bunu kim kullanıyor?

bilmiyorum dostum forumdan biri mesaj atmıştı öğreneceğim diye

his ses seda çıkmadı ondanda
  • quote:

Orijinalden alıntı: agulec

Bu gerçekten resmi plakalı mı? fake mi? devlet bu araca binecek diye bize yapılan bu zulüm neden?
    Yakında Yunanistan'dan beter olacagız. Bu savurganlığa dur demeliler.

fake değil dostum

canlı kanlı gerçek malesef
  • jacobs37 kullanıcısına yanıt
    Temsilciniz doğru demiş.Kırmızı renk için kapora bıraktığınıza göre aracı istiyorsunuz

neden olmasın ? 308' de bir alternatif olabilir
  • Geçen hafta talismani almadığımız için 7000 tl öpecekler mi.Reno fiyatları yayindan kaldırdı.opulme oranimi goremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teyyareciosman T kullanıcısına yanıt
    Merak etmeyin az kaldı
  • teyyareciosman T kullanıcısına yanıt
    vatandas öpülmeye bile razı hale geldi. ölümü göster sıtmaya razı ol.
  • katsumotho K kullanıcısına yanıt
    Liste fiyatı 50200 dü hocam. Size indirimli fiyatı söylemişler. Şuanki liste fiyatı ne kadar?
  • LÜTFEN DİKKAT

Değerli arkadaşlar yaklaşık 1 aydır suv arayışları içindeyken forumda bu konu başlığını keşfederek değerli bilgiler edinme fırsatı buldum. Bugün başıma gelenler konusunda sabahta arkadaşlardan çeşitli bilgiler aldım ve size derdimi anlatmak istiyorum. Lütfen anlamaya çalışın. Öncelikle Opel Arden bayisinden Süleyman beye katkısı için teşekkür ederim. Kendisi bana aradığım araç konusunda kendi bayisi dışında başka bir bayi önererek yardımcı oldu sağolsun. Ve halada desteğini esirgemiyor. Ama yinede mağduriyetime bir çare bulamadım. Ötv hepimizi hiç beklemedik biranda etkiledi ama en trajik olanı benim başıma gelen. Dün öğlen saatlerinde 100k eft geçtiğim arabamın faturası çeşitli nedenler ile faturalandırılmamış.. Mesai saatlerinde (ÖĞLEN 12) eft geçmeme rağmen faturanın çıkartılmaması zararını benden talep eden bir bayi ile karşı karşıyayım. Durumu iza etmeye çalıştım satış müdürüne fakat zarar edeceğini elinde yapacak birşey olmadığını dile getirdi. Şimdi ben anlamıyorum ticaret sadece kar için mi vardır ? Müşteri memnuniyeti nerde ? İçimden bir ses kimseyle papaz olma diyor ama yediremiyorum arkadaşlar hesabını kapattığım araç için 3.500 tl daha vermeyi yediremiyorum. Hukuki süreç dediğim zaman lafı ağzıma tıkan bir konuşma tarzıyla profesyonelliğe yakışmayacak bir durumu nasıl görmezden geliyorlar anlamıyorum. Ben kırmak istemedikçe bayi zorla kırdıracak kalpleri. Ki bahsettiğim meblağ 100k. Bunun iadesi söz konusu olduğunda faiz farkını katmıyorum bile ama ona bile karşı çıkan bir bayi. Aslında kötü insanlar olduklarını düşünmüyorum fakat isimlerini dile getirmektende rahatsız olmayacağım. Pazartesine kdr beklemedeyim. Kendi hatalarını görmeyerek benden hala parayı isteyen bir yaklaşıma ne yapmalıyım ? Sigortasından tutun plakasına kadar emeklerim boşa gidecek. Bir yandada bu parayı ödemeyi gerçekten hakettiğimi düşünmüyorum. Yarı yarıya zararı karşılayalım anlaşmasına bile razıyım kırılmamak adına.. Ama galiba ben başta kararımı ATM OPEL (PENDİK) bayisinden yana kullanarak hata yaptım.. Zamanızı çaldım hakkınızı helal edin.

YETKİLİ FİRMA: ATM OPEL PENDİK

• quote:

Orijinalden alıntı: cboy60

LÜTFEN DİKKAT

Değerli arkadaşlar yaklaşık 1 aydır suv arayışları içindeyken forumda bu konu başlığını keşfederek değerli bilgiler edinme fırsatı buldum. Bugün başıma gelenler konusunda sabahta arkadaşlardan çeşitli bilgiler aldım ve size derdimi anlatmak istiyorum. Lütfen anlamaya çalışın. Öncelikle Opel Arden bayisinden Süleyman beye katkısı için teşekkür ederim. Kendisi bana aradığım araç konusunda kendi bayisi dışında başka bir bayi önererek yardımcı oldu sağolsun. Ve halada desteğini esirgemiyor. Ama yinede mağduriyetime bir çare bulamadım. Ötv hepimizi hiç beklemedik biranda etkiledi ama en trajik olanı benim başıma gelen. Dün öğlen saatlerinde 100k eft geçtiğim arabamın faturası çeşitli nedenler ile faturalandırılmamış.. Mesai saatlerinde (ÖĞLEN 12) eft geçmeme rağmen faturanın çıkartılmaması zararını benden talep eden bir bayi ile karşı karşıyayım. Durumu iza etmeye çalıştım satış müdürüne fakat zarar edeceğini elinde yapacak birşey olmadığını dile getirdi. Şimdi ben anlamıyorum ticaret sadece kar için mi vardır ? Müşteri memnuniyeti nerde ? İçimden bir ses kimseyle papaz olma diyor ama yediremiyorum arkadaşlar hesabını kapattığım araç için 3.500 tl daha vermeyi yediremiyorum. Hukuki süreç dediğim zaman lafı ağzıma tıkan bir konuşma tarzıyla profesyonelliğe yakışmayacak bir durumu nasıl görmezden geliyorlar anlamıyorum. Ben kırmak istemedikçe bayi zorla kırdıracak kalpleri. Ki bahsettiğim meblağ 100k. Bunun iadesi söz konusu olduğunda faiz farkını katmıyorum bile ama ona bile karşı çıkan bir bayi. Aslında kötü insanlar olduklarını düşünmüyorum fakat isimlerini dile getirmektende rahatsız olmayacağım. Pazartesine kdr beklemedeyim. Kendi hatalarını görmeyerek benden hala parayı isteyen bir yaklaşıma ne yapmalıyım ? Sigortasından tutun plakasına kadar emeklerim boşa gidecek. Bir yandada bu parayı ödemeyi gerçekten hakettiğimi düşünmüyorum. Yarı yarıya zararı karşılayalım anlaşmasına bile razıyım kırılmamak adına.. Ama galiba ben başta kararımı ATM OPEL (PENDİK) bayisinden yana kullanarak hata yaptım.. Zamanızı çaldım hakkınızı helal edin.

eft dekontunuz varsa hakkınızı hukukı olarak aramalısnız yoksa pardon der gecerler
  • Mercedes hariç diger markalar hala fiyat veremiyor. Çünkü liste fiyatlarini düşürmek için hesap kitap yapıyorlar. Bu piyasanin en uyanığı doğuş grubu özellikle takip edin.
    Örneğin skoda süperb 1.6 dizel otomatik prestij paket için bir örnek vereyim. geçen hafta süperb yi alanlar 74500 net fiyat otv ve kdv ile 127.500e aldilar. Bugün otv zammi ile 140.000e geldi. Uyanık doğuş grubu arabanın net fiyatini 70.000 e çekerse araba otomatikman 119.750ye düşecek.

Sonuç olarak bayiler net fiyati 70.000 80000 arasında olan araçları 70.000e çekmeye çalışacaktir.

Evde keyiften gülüyorum ohhh haktır bayilere hak. Patladi 2016 model arabalari ellerinde.

• Ötv haberinden sonra i10 i20 yeniC3 için fiyat alan varmı??

• quote:

Orijinalden alıntı: shifisitert

quote:

LÜTFEN DİKKAT

eft dekontunuz varsa hakkınızı hukukı olarak aramalısnız yoksa pardon der gecerler

Dekonta ulaşırım ama adamlar biz size teslim tarihi bildirmedik diyorlar. Hukuki konuda uğraşıp arpa boyu yol katedememek yorar adamıda emin olamıyorum hocam.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: shifisitert

quote:

LÜTFEN DİKKAT

Dekonta ulaşırım ama adamlar biz size teslim tarihi bildirmedik diyorlar. Hukuki konuda uğraşıp arpa boyu yol katedememek yorar adamıda emin olamıyorum hocam.

teslım tarıhı onemlı degilki parayı aldıkları tarıhe fatura kesmelerı gerekıyor.. Ayrıca faturayı farklı gune kesmenınde cezası buyuk
  • Opel bayiileri ile ilgili inanılmaz şikayet var. Sizin durum çok şanssız. Yerinizde olsam araç almaktan vazgeçerim. Paranızı kuruşu kuruşuna iade etsinler. Asla ve asla o farkı vermem ben şahsen.

Koyarım paramı dolara zaten 3500 lira artar yılbaşına kadar sonra alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersinli_m

Arkadaslar bu olay bence bizden cok Bayileri patlatir. Neden mi? 2016 Kasim sonundayiz. Ellerinde teslim edilme arefesinde olan onlarca arac var.

Misal benim Insignia: Simdi bayi bana diyorki arac ciplak fiyati 70 bini gecmediginden 5% zam geldi. Yani 70000 den hesaplarsak 3500 TL artti.
    E zaten ben OTV artisi korkusundan 2 defa kur farki sebebiyle uygulanan zammi sineye cektim. Yani 2500 kur farki 3500 OTV zammi yani 6000 TL artti fiyat.

Peki sizce benim alnimda enayi mi yaziyor? Hem 2016 model arac hem 6000 TL zam. Almam ki direkt bekler 2017 alirim. Araclar bayilerin ellerinde patlar.

kesinlikle haklısınız biz de insignia için 105 bin teklif almıştık zamlıydı falanda ötv öncesi almayı düşünüyorduk ama artık bir avantajı kalmadı, aralık ayı için düzgün kampanya yapmadıkları sürece 2017 beklemek mantıklı.
  • cboy60 kullanıcısına yanıt
    Benzer bir durumla/sadece kapora verdim karşı karşıyayız. Ben de 100 bin TL fiyatı olan C-HR için 1 lira bile fazla para vermek istemiyorum, haraç gibi geliyor bana. Bi şey elde edemeyeceğimi bile bile mahkemeye vereceğim zira lansman günü kapora verdim, bitirim esnaflar gibi ürün teslimi için bugün-yarın muamalesi yaptı, hem de ALJ firması. Zam yansıtırlarsa arabayı almayacağım ama yanlarına bırakmamak için her şeyi yapacağım.. Aynı kafadan olmak lazım elbirliliğiyle.. Ama nerde öyle bir millet ki!
  • 
Sayfa: önceki 657658659660661
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.