Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (657. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
664
Favori
3.256.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 655656657658659
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    vergisiz hali 40 bin olanlar değil miydi haberlerde öyle diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araçlara kur farkı geldi yine Seat 1.2 tsi style 49.400 teklif verdiler

• cboy60 kullanıcısına yanıt
    faturanı dün kestilerse sorun yok. ama kesmedilerse zamlı fiyat. eğer kesmedilerse aradaki farkı karşılasın bayi. ben size bütün paramı gönderdim neden fatura mı kesmediniz diye konuş.
  • Geçen pazar Bağdat caddesi kolumandaydım.. C200d için konuşmaya gittim. Koskoca kolumanda ellerinde sadece 2 araç olduğunu (çok pardon ama bok rengi ve bordo kalmış) bir fiyat aldım.. Şimdi ÖTV zammı oldu.. Oradaki satış temsilcisi arkadaşın dediğine göre Aralıkta gelecek araçların kur farkı ile zamlı geleceğini söyledi... Bende artık madem kur farkı ile gelecek (istediğim renk yok ya) artık şubat ayını bekler 2017 model alırım dedim.. Satış temsilcisi arkadaşta 2017 model araçlar %6 zamlı gelecek dedi..

Sonuç olarak ;

-Ellerinde araç kalmamış. Önümüzdeki aylarda gelecek araçlar kur zammı ile gelecekmiş.
    -ÖTV zammı geldi.. Artık alacağınız araca göre değişecek..
    -2017 model yılı bekleyelim dersek gördüğüm ve anladığım kadarıyla firmadan firmaya değişmek üzere %5-%10 fiyat zammı gelecek.

Ve araç almaktan bugün itibariyle vazgeçmiş bulunuyorum. Geçmiş olsun... Mevcut arabamda devam edeceğim..

Alacaklarada hayırlı olsun, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin..

• Hiç hararetlenip kızmayın bu tabloyu hak ediyoruz.
    Piyasada sıcak para döngüsü yok, en kolay kasaya giren ÖTV.

• Osmanlı bile bu kdr vergi almazdı 😂

• Evet Mercedes yeni ÖTV zammı ile birlikte fiyat listelerini yayınladı..

Benim ilgilendiğim C200d ;

ÖTV zammı öncesi liste fiyatı (dün) : 192.500 TL
    ÖTV zammı sonrası (bugün) : 212.000 TL

TAM OLARAK %10 zam olmuş!!! (ÖTV %60 gözükmekte...)

Geçmiş olsun...
  • tireliim kullanıcısına yanıt
    eğer aklınıza yatıyorsa hiç durmayın alın

ay başında aldığım fiyatlar

quote:

RENAULT yeni Megane Sedan Touch 1.2edc+iklim paket 80.000

Megane Sedan 1.5dci Touch +iklim paket 83.000

eğer o kadar düştüyse yazık...
  • Arkadaşlar siz, aileniz ve çocuklarınız daha güvenli ve konforlu arabalara binsin diye suriyeli korkak güruh aç mı kalsın, savaştan kaçan erkekleri üreyemesin mi, devletin her imkanından faydalanamasın mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: raziel82

faturanı dün kestilerse sorun yok. ama kesmedilerse zamlı fiyat. eğer kesmedilerse aradaki farkı karşılasın bayi. ben size bütün paramı gönderdim neden fatura mı kesmediniz diye konuş.

Beni aradılar bugün zamlandı diye !! Çıldıracam bana ne arkadaşım dün saat öğlen 11.30 sularında 100k ödeme göndermişim fatura kesmemek nedir ! Beyler yardım edin hakkımı nasıl savunabilirim ??? Evrak eksikmiş sabaha kalmış !

• quote:

Orijinalden alıntı: cboy60

quote:

Beni aradılar bugün zamlandı diye !! Çıldıracam bana ne arkadaşım dün saat öğlen 11.30 sularında 100k ödeme göndermişim fatura kesmemek nedir ! Beyler yardım edin hakkımı nasıl savunabilirim ??? Evrak eksikmiş sabaha kalmış !

Siz de kontra verin tamam lan ver paramı geri deyin bakalım ne olacak görün, eminim geri adım atacaklardır.
    Dolar kuru farkı ile iade istiyorum diye resmi faks iletin. Kullandın paramı hesabına...

• quote:

Orijinalden alıntı: cboy60

quote:

Arkadaslar ıstersenız baslık actım bende aynı sekılde magdur durumdayım, gelın bu baslık altında konusalıma neler yapabılırız

https://forum.donanimhaber.com/m_122063959/tm.htm

seni ne kadar etkiledir % 50 lik dilim mi? eğer göndermediğin eksik evrak varsa yapamamış olabilirler, ama sen paranın tamamını, ikametgah, vekaletname ıvır zıvır dün tüm belgelerin hepsi tamam ise kabahat onlarda. ki sen paranı da öğleden önce göndermişsin. yasal birşey yapılamayabilir, satış sözleşmene bak, muhtemelen artış yansıtılır gibi bir madde vardır. anca müşteri memnuniyeti açısından bastır %5 lik artışa denk geldiysen biraz fedakarlık falan yapsınlar, benim dün herşeyim tam dı neden kesmediniz beni mağdur ediyorsunuz diye bastır
    Fatura kesilmemiş ve ötv yatmamış ise, yeni sistemden hesaplanması ve ötvnin ona göre yatırılması gerekecektir. Ya vazgeçeceksiniz yada ötv farkını bayi karşılayıp sizi memnun edecek.

• Var olan aracımla çürüyene kadar devam artık, bir zamanlar dalga geçerlerdi rusyayla eski ladalarla felan buraya gelirlerken al şimdi daha beterini biz yaşayacaz gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • metintekin kullanıcısına yanıt
    68400 TL
  • quote:

seni ne kadar etkiledir % 50 lik dilim mi? eğer göndermediğin eksik evrak varsa yapamamış olabilirler, ama sen paranın tamamını, ikametgah, vekaletname ıvır zıvır dün tüm belgelerin hepsi tamam ise kabahat onlarda. ki sen paranı da öğleden önce göndermişsin. yasal birşey yapılamayabilir, satış sözleşmene bak, muhtemelen artış yansıtılır gibi bir madde vardır. anca müşteri memnuniyeti açısından bastır %5 lik artışa denk geldiysen biraz fedakarlık falan yapsınlar, benim dün herşeyim tam dı neden kesmediniz beni mağdur ediyorsunuz diye bastır

Hocam bana gerekli belgeler nedir diye bilgi vermediler. Dün saat akşam 5 de benden ikametin yazdığı fatura istediler eksikmiş ama benim haberim yoktu parayı öğlen 12 de attım eksik evrak bilgisi o zaman söylenebilirdi. Haksız mıyım ?

Orası öyle baştan sana gerekli belgeleri söylemeleri lazım. bende mercedes bayisinde çalışıyorum. müşteriye tam bilgi veriliyor. ve eğer paranın tamamı geldiyse, başka eksik vs varsa halledilip aynı gün içinde mutlaka fatura kesiliyor. biraz bayi rahat davranmış. danışman daha ilk başta söylemesi lazım
  • 1600 CC-2000 CC arası 50 bin TL'nin altı
    ÖTV matrahı 50.000 TL'yi aşmayanlar yüzde 45 vergi ödeyecek. Önceden bu ÖTV oranı yüzde 90'dı.

bu nedir?

bu gruba hangi araçlar giriyor? var mı burada gerçekten indirimlik bir durum?
  • Arkadaşlar bi bayi bana şöyle mesaj attı bu ne demek? Acaba uyanıklar dün fatura mı kesmişler kendilerine?
    KAMPANYADA SON DAKIKA! ÖTV ZAMMI GELDI. SINIRLI SAYIDAKI ÖTV ZAMINDAN ETKILENMEYEN ARAÇLARI ALMAK IÇIN SON SANS

• 
Sayfa: önceki 655656657658659
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.