Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (654. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
664
Favori
3.257.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 652653654655656
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konunun adı sıfır araç alamayanlar, bir daha alamayacak olanlar olsun !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blueye kullanıcısına yanıt
    Yanlışın var arkadaşım 40bin'den 70bin'e kadar olan araçlar %50 olacak, 70 bin üzerindeki araçlar %60 olacak.

• spidymaster S kullanıcısına yanıt
    Yanlış hesap, 40.000 TL ötv matrahı..

• marmarascorpion kullanıcısına yanıt
    Evet hocam aynen yanlış yazmışım. ÖTV matrahı denilen aracın baz fiyatı asıl demek istediğim oydu.
  • İstan34bul kullanıcısına yanıt
    Kıyamet günü bugündür ya ümmeti muhammed

Ötv zammı uydurmaca diyenler indirim bekleyenler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstan34bul -- 25 Kasım 2016; 9:25:44 >
  • 1.6 ve aşağısı araçlar için.
    ÖTV'li KDV'li Satış fiyatı yaklaşık 68 bin üzeri olan araçlar %45 'den %50'ye çıkacak, yani 68 bin lira olan aracın fiyatı 71 bin liraya çıkacak.
    ÖTV'li KDV'li Satış fiyatı yaklaşık 120 bin üzeri olan araçlarda vergi %60'a çıkacak, yani 120 bin lira olan aracın fiyatı 132 bin liraya çıkacak.

• Ağlanıp duruyorsunuz da hesap yapmaktan ve okuduğunu anlamaktan acizsiniz.
    bir kere konuşulan 55 bin idi onu 70 bine çıkartmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agulec -- 25 Kasım 2016; 9:30:37 >
  • http://i.hizliresim.com/GPprgV.png

• Bu 40-70 bin tl gibi baz alinan fiyatlar her sene güncellenecek mi? Güncellenmeyecekse bir kac sene sonra bir cogunun ötv si %50 den %70 mi gececek yani. doviz artarken araçların vergisiz fiyatları sabit kalmayacak neticede

• Ötv matrahı 40k denilen Ötv miktarı değil mi

• TL ile fiyat belirlemişler, güncellemelerden bu rakamları bunlar doğru zamanlarda, zamanla enflasyondan dolayı iyice az araç kalacaktır %45 otv ye tabi olan. Şuan icin 68 bin TL ye alınan bi araç otv den etkilenmiyor, liste fiyatı 70-75 olan araçlar özellikle aralik ayında falan 68 bine almaya zorlanabilir.

• Herşeyi dolar ve euro ya bağla ama arabayı liraya.
    40000 liralık arabamı kaldı yurtdışından getirilecek.

• Padişahım çok yaşa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • seat,toyota, volkswagen fiyat listesine bakiyim dedim hiçbiri göstermiyor, hepsi gizlemiş. : )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redboxer82 -- 25 Kasım 2016; 10:2:28 >
  • polo allstar 1.2 dsg liste fiyatı 64400 ken ötv siz 37146 liraymış . Fiyat teklifinden baktım. Polo da vergi ye girerse vw araç satamaz herhalde ..
  • Arkadaslar bu olay bence bizden cok Bayileri patlatir. Neden mi? 2016 Kasim sonundayiz. Ellerinde teslim edilme arefesinde olan onlarca arac var.

Misal benim Insignia: Simdi bayi bana diyorki arac ciplak fiyati 70 bini gecmediginden 5% zam geldi. Yani 70000 den hesaplarsak 3500 TL artti.
    E zaten ben OTV artisi korkusundan 2 defa kur farki sebebiyle uygulanan zammi sineye cektim. Yani 2500 kur farki 3500 OTV zammi yani 6000 TL artti fiyat.

Peki sizce benim alnimda enayi mi yaziyor? Hem 2016 model arac hem 6000 TL zam. Almam ki direkt bekler 2017 alirim. Araclar bayilerin ellerinde patlar.
  • mersinli_m M kullanıcısına yanıt
    ÖTVnin yüzde 45ten 50ye çıkması yuzde 5 zam geldiği anlamına mı gelir?

• quote:

Orijinalden alıntı: mersinli_m

Arkadaslar bu olay bence bizden cok Bayileri patlatir. Neden mi? 2016 Kasim sonundayiz. Ellerinde teslim edilme arefesinde olan onlarca arac var.

Misal benim Insignia: Simdi bayi bana diyorki arac ciplak fiyati 70 bini gecmediginden 5% zam geldi. Yani 70000 den hesaplarsak 3500 TL artti.
    E zaten ben OTV artisi korkusundan 2 defa kur farki sebebiyle uygulanan zammi sineye cektim. Yani 2500 kur farki 3500 OTV zammi yani 6000 TL artti fiyat.

Peki sizce benim alnimda enayi mi yaziyor? Hem 2016 model arac hem 6000 TL zam. Almam ki direkt bekler 2017 alirim. Araclar bayilerin ellerinde patlar.

Kuru otv yedikten sonra 2016 kim ne diye alsın yanı çok haklisiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toyota.com.tr
    Fiyat listemiz güncellenmektedir.

Toyota Yaris Hybrid'e zam gelirse hayal olacak benim için 0 araç.
  • 2008 ve captur gibi 1,6 araçlarda faizlenecek mi acaba?
  • 
Sayfa: önceki 652653654655656
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.