Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (485. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
664
Favori
3.257.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 483484485486487
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: metbey

quote:

Orijinalden alıntı: assosyal

Geçen hafta Ankara Doğuş Seat bayiinden 1.2 tsi 110 hp Denim mavi Toledo'yu 16" designed machined özel jantlarla birlikte 55.500'e aldık. Bu piyasada alınabilecek en iyi f/p araçlarından biri.

hocam dsglisi lazım bana dsgli kaç fiyattı?

DSG olanlar 1.4 tsi 125 hp indirimli olarak 62,500-63,000 civarında. Bayide vardı ancak o led far opsiyonu ile birlikte satılıyordu ve en son fiyatına 67,500 dediler. Pek çok modele göre hala uygun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihilist76

Nissan Pulsar için fiyat alan oldu mu?
    İstanbul Yüzbaşıoğlu bayii Visia otm. benzinli için 63.000 e indi sadece + park sensörü..

Arabanın fazla bir dikkat çekici yanı yok, fakat akılalmaz bir arka koltuk diz mesafesi var. C segmentini geçin, D segmentinde bile zirveye oynar.

Rapid spaceback daha mantıklı bence.

Samsun da nissan skoda ve kia aynı bayide ikisini bir arada inceledim arkada diz mesafesini napacaksiniz makam aracımı bu. Arkada 2 metrelik biri oturmayacaksa sürekli gereksiz.

• Salı günü teslim aldığım A3 Sedan 1.0 Tfsi aracın yakıt tüketimi. Bu hafta içerisinde Sportback olanından da alacağım. Her türlü sorunuzu sorabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

quote:

Orijinalden alıntı: lapry

quote:

Orijinalden alıntı: gokselelkn

quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

quote:

Orijinalden alıntı: lordneon06

quote:

Orijinalden alıntı: fictionpulp

bu ay alana kasko hediye.
    168.200lük c200d confort için 156.000 fiyat verdiler.

156000 güZelbir fiyat sayılır.Ayrıca 0.79 kredi imkanı var.Acıklamada kişisel krediler için kullanılabilecek kredi tutarı, araç fiyatı/2 + 10.000 tl yazıyor.Yalnız bu şartlar altında kredi kullanmak istiyoruz desek fiyatı yeniden liste fiyatına (168200) yükselterek mi veriyorlar.Ksacası indirim sadece nakit gelene mi kredide de geçerli mi bilgisi olan arkadaşlar da cevaplarsa memnun olurum

Kardeşim piremiyum kılas sadece peşin alınır, ve liste fiyatı üzerinden pazarlık yapılmaz. 5-10 binin lafını yapacaksanız o parayı gidin faize koyun yılda 30-35 bin lira arası getirisi olur. İyi forumlar..

156 binin yillik faizi 30-35 bin mi? Hangi banka bu.

Bende merak ettim valla hangi banka bu?
    1 Yıl boyunca en fazla 13-15 bin TL kazanabilirsin 150bin TL'ye o da %10 faiz eder zaten.Kaldı ki %10 faiz veren banka zaten çok az %22-25 veren nerde var ben bilmiyorum.

Yahu benim ağızımdan öyle bir laf çıktı mı 156bin falan filan diye.

Öncelikle mercedes e serisi ile başlar arkadaşlar. öyle tr'de ki 1.6 motorlu olanları zaten piremiyumdan saymıyoruz. min 2 litre motorlu bir mersoya ancak piremiyum diyebliriz.

Hemencecik yargılama yerine biraz daha iyi okuyup ne demek istediğimi öyrenebilirdiniz ama hemen yargılamış insanlar. eee boşuna dememişler eyitim şart diye

evet kesinlikle eyitim şart

• muhammed9757 M kullanıcısına yanıt
    toplam kac km yaptınız ve ortalama ne gösteriyor hocam (sırf şehir içinde Kullandınız muhtemelen)

• quote:

Orijinalden alıntı: nihilist76

Nissan Pulsar için fiyat alan oldu mu?
    İstanbul Yüzbaşıoğlu bayii Visia otm. benzinli için 63.000 e indi sadece + park sensörü..

Arabanın fazla bir dikkat çekici yanı yok, fakat akılalmaz bir arka koltuk diz mesafesi var. C segmentini geçin, D segmentinde bile zirveye oynar.

içini bilmiyorum ama tasarım olarak bana eski nesil araçları andırıyor. yeni çıkan bir araba için daha şimdiden eskimiş bir yüzü var.
  • redboxer82 kullanıcısına yanıt
    Şuanda 200 km oldu hep şehiriçi ortalama 6,0 - 6,5 ile en fazla 7,5
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammed9757

Salı günü teslim aldığım A3 Sedan 1.0 Tfsi aracın yakıt tüketimi. Bu hafta içerisinde Sportback olanından da alacağım. Her türlü sorunuzu sorabilirsiniz.

Hocam cep telden görünmüyor. Yakıt konusunda bilgi verir misiniz

• metehan_bera M kullanıcısına yanıt
    Suzuki vitarayı çok övüyorlar

• ocomert O kullanıcısına yanıt
    3,5 ile 4,1 litre arası 2. köprü levent çıkışı hafif yokuş 7. vites 100 Km hızda.
    Youtube linkihttps://www.youtube.com/watch?v=y9PnHBnSyKc
  • Aldığınız günden bu yana kaç km yaptınız? Ortalama yakıt tüketiminiz nasıl?

• sangokudbgt kullanıcısına yanıt
    Premium yazmayi bilmeyip insanlari asagilamaniza laf edecektim, ama sonraki mesajinizda daha turkceyi bilmediginizi anladim.
    150.000 tl nin yilda en fazla getirecegi faiz 18.000 civarindadir. Bilmediginiz bu kadar sey uzerinden insanlara sallamayi birakin.

• quote:

Orijinalden alıntı: OyunaGelenAdam

Hocam biri 63 bine alındığını söylemişti. Hangi bayii acaba?
  • muhammed9757 M kullanıcısına yanıt
    Hocam arabayi ne kadara aldiniz ve kredi kampanyasiyla ilgili birsey biliyor musunuzz? Paylasirsaniz sevinirim..

• quote:

malz. kalitesi bakımından daha güzel oyuncak arabalar gördüm.
    ...bi bak alla alla bu arabanın neresi 72,5 eder dersin...
  • Jeep Renagade 1.6 dizel Otm Cam tavan için fiyat alan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: yayengec

quote:

Aynen. Test surusu yaptim. Tipi disinda hic iyi degil. Malzeme kalitesi cok kotu. O fiyata yazik.

• quote:

quote:

quote:

Aynen. Test surusu yaptim. Tipi disinda hic iyi degil. Malzeme kalitesi cok kotu. O fiyata yazik.

Yorumunuzda ciddimisiniz(vitara hakkinda) 1.4 turbo sunu dusunuyorum. Ayni ozellikte araclara gore nerdeyse 25-30 bin daha uygun. Ben test surusu yapmadim gerci enkisa surede yapacagim ama aracin nesi hosunuza gitmedi acaba?

• quote:

quote:

quote:

Tam tersi, bende o fiyata sınıfında en iyi araç diye düşünüyorum... Tam bir fiyat/performans aracı 70 bin'e SIFIR olarak.

C sınıfı hatchback'ten devşirme değil, 30 yıllık bir SUV. Led farlar, park kamerası, navigasyon, 7 hava yastığı, 10 inç büyük ekran, cruise control, direksiyondan kumanda tuşları vs. donanım olarak gayet iyi en düşük paket olmasına rağmen. Bunların üzerine otomatik vites ve sınıfında en az yakan benzinli motorlardan biri.

Tabiki eksileride var, dediğiniz gibi iç plastikler sert. Ancak bu kaliteSİZ olduğu anlamına gelmemeli. Mesela Mercedes GLA ve Audi Q3'ün konsolunda kullanılan plastiklerden iyidir (uzun vadede). O plastikler kaliteliymiş gibi gözüken ama çok çabuk 2-3 yılda kolayca yıpranan ve dış yüzeyi soyulan bir malzeme. Vitara'daki plastik en azından 10 yıl sonrada aldığınız gibi kalacak kayda değer bir yıpranma ve trim sesleri olmaycak.

Sadece sert plastikler değil, Vitara'da bir sürü başka eksiler aranırsa bulunur ama bu fiyata varmı benzeri? Benzerleri en az 90-100 bin lira.

• arkadaşımız; benim uyku problemim ile ilgili suzuki yi önerdiğini düşünüyorum.

yorgunluk uyarısı gelişmişse , benim için diğer özelliklerden önce gelir.

Bu arada 63.000 bine hangi arkadaş almış gerçekten...
  • 
Sayfa: önceki 483484485486487
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.