Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (476. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
664
Favori
3.257.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 474475476477478
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    adapazarı öztürklerden ibiza ref +plus +arka park için 43750 ye anlaşıp kaparo verdim. dün aradılar araç gümrükte kalmış biraz para yatırın da aracı kurtaralım ve işleminiz hızlansın dediler. inşallah şakadır.
  • egercii kullanıcısına yanıt
    Ahahaha :D o ne demek ya. Tam tokatçı klişelerinden. Koca bayi gümrükten araç çekemiyorsa koşarak uzaklas

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egercii

adapazarı öztürklerden ibiza ref +plus +arka park için 43750 ye anlaşıp kaparo verdim. dün aradılar araç gümrükte kalmış biraz para yatırın da aracı kurtaralım ve işleminiz hızlansın dediler. inşallah şakadır.

Böyle birşey diyemezler size,diyorlarsa bunlar ticaret yapmayı bilmeyen ve küçük düşünen simsar kılıklı tüccarlardır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Umarım para vermediniz hocam

• quote:

Hayatımda böyle saçmalık duymadım. sakın para vermeyin hocam. dolandırıcı mı bunlar bu nasıl iş anlamadım.
  • quote:

Kapanacak herhalde.

• seat marka otomobili gümrükten geçirme işlemi doğuş oto'ya ait değil mi zaten?
  • quote:

Yok artık kaçarak uzaklaşın.
  • bmw 1.18 i için joy 103.500 joy plus 107.000
    bmw 1.16d için joy 116.000 joy plus 119.000 fiyat verdiler ankara konya yolu üstü borusanda.
  • quote:

Fantezi senaryo yazıyorum:
    "Ne kaporası, biz senden kapora almadık ki kardeş?Yürü git işine, bir daha da buraya adımını atma," 🤐

Kaporayı verdiğinize dair kanunen geçerli bir belgeniz vardır umarım.

• Kasa değişmiyor hocam makyaj geliyor 2017 ortalarina doğru zaten tanıtım da yapildi ancak dış görünüş olarak daha klasik tampon iç de ise kablosuz şarj ve tuşlu el freni dışında pek bir fark yok. Makyajlı kasa için daha fazla vermeye hiç gerek yok.

• Gümrükten geçerken işlemi hızlandırmak adına iki el atın da vurduralım ya şu arabayı :D
  • egercii kullanıcısına yanıt
    Hocam yanına al 3 tane heybetlı adam gıt o bayıye bı guzel bagır cagır bak ertesı gun nasıl gelıyor arac....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZaferBiryol

quote:

Fantezi senaryo yazıyorum:
    "Ne kaporası, biz senden kapora almadık ki kardeş?Yürü git işine, bir daha da buraya adımını atma," 🤐

Kaporayı verdiğinize dair kanunen geçerli bir belgeniz vardır umarım.

Arkadaşlar bende aracımı ozturklerden aldim, istda 3ay sira varken sansima orda yakalamistim boyle bir muhabbet olmadı ancak kapora verdim. Eft/havale aciklamasina yazarsan kapora diye 10yıl saklanacak delilin olur

• quote:

Orijinalden alıntı: zoom_grange

Merhaba,

Araç değiştirmeye karar verince bu hafta sonu birkaç bayi gezmeye karar verdik. Uğradığımız bayilerden aldığım fiyatlar aşağıdaki gibidir:

Vw Golf Highline 1.4 TSI DSG -> 90.000 TL
    Vw Golf Highline 1.6 TDI DSG -> 103.000 TL

Renault Yeni Megane HB 1.5 dCi EDC + Açılır Cam Tavan + Kontrol Paketi + Sürüş Paketi + 8.7" Dokunmatik Ekran + 18" jant -> 101.000 TL (Oyak indirimi ile birlikte)

Audi A3 Sedan 1.6 TDI Sport Stronic PI -> 120.500 TL + Trafik Sigortası
    Audi A3 Sedan 1.0 TFSI Stronic PI -> 92.500 TL + Trafik Sigortası

Açıkcası Megane gerçekten çok hoşumuza gitti. İki defa test sürüşüne çıktım, aracın kullanımı baya keyifli. Audi'de ise uygulanan indirim ve aracın albenisi beni çekiyor. Şuan A3 1.0 TFSI ile Megane arasında gidip geliyoruz. Megane donanımsal olarak Audi'den baya üstün. Sizce yorumlarınız ne olur?

Bu arada bayilerin 2.el araç alış politikalarını hiç anlamıyorum. Kullandığım aracı takasa vereyim dedim lakin piyasa fiyatından 10.000TL aşağı rakam verdiler.

A3 fiyatlarini hangi bayiden aldınız

• karambollllll K kullanıcısına yanıt
    Elite donanım astra j tercih ederdim tork konvertörlü şanzımanı için.
  • Pasaa ® kullanıcısına yanıt
    Aman arkadaşım sakın.
    Arka diz mesafesi çok iyi ancak başka hiç birşey yok.
    Nissan Pulsarın daha çok çalışması lazım parasını haketmek için.
  • fagala kullanıcısına yanıt
    Doğus Kartal'dan aldım hocam.
  • Passat tdi comporline manuel ve oto. İcin en uygun fiyat nerden alabilirim.

• iyi günler,

mercedes c 200d confort için fiyat alan var mı? en uygun fiyatı hangi bayiler verir acaba?

• 
Sayfa: önceki 474475476477478
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.