Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (401. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
664
Favori
3.257.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: haacar

quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

quote:

Orijinalden alıntı: haacar

Volvo s60 t3 premium otomatik beyaz renk 105 bin liraya satın alındı. bayi grup oto ankara. teb kredi kampanyası ile 30 bin lira sıfır faiz 12 taksit kredi kullanıldı. araç bize cuma günü teslim edilecek.

Edit: 1 yıllık zorunlu trafik sigortası da hediye ettiler. temmuz mtv bize ait.

Vay be 3 ay önce samsun bayii v40 t3 advance için 115 teklif vermişti s60 daha ucuza gelmiş hem de sıfır faiz kmp ile.

Hocam bu kampanya eylül ayına özelmiş. eleman bize temmuz ağustosta bu arabayı almaya kalksanız 116 dan veriyorduk dedi.

Hayırlı olsun çok iyi alışveriş olmuş. T3+geartronic çok iyi ikili, fiyat da astra fiyatı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ratt

Aksine donanım bilgisini en anlaşılır şekilde vermişler. pdf olarak indiriyorsun butun versiyonlari karsilastirmali gosteriyor. modeller den brosurleri inceleye tikla

Biraz karisik geldi, gormemisim, kusura bakmayin, tesekkurler.
  • Cerato 1.6 CRDi Concept Plus İstanbul Özaydın kia satıcısında en son 81.500 fiyat alındı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guzelyali kullanıcısına yanıt
    Yok hocam niye kusura bakayim. Keşke diğer markalarda da boyle karsilastirmali bir liste olsa.

• Eşime NİSSAN MICRA Street 1.2 CVT Şanzuman. 46400'e aldık.
    Ankara Baykoçlar.
    Düz vites fiyatına otomatik vites kampanyası vardı. bitti sanıırım
  • FORD KUGA 1.5 SELECTIVE + 19" ALAŞIM JANT + CAM TAVAN - SİYAH METALİK RENK

106,750 tl fiyat aldım..

ankara pursaklar kartaştan.. bu fiyata alınır mı ?? yorumları bekliyorum..
  • EcZaNeT kullanıcısına yanıt
    1.5 dizel mi acaba
  • maalesef dizel sadece 2.0 olarak çıkıyor o şekildede fiyat ÖTV vs sebebi ile 170-180 arasına geliyor.. 1.6+ motor lardan uzak durmak lazım..
    bu arada zaten dizel araç istemiyorum..
  • EcZaNeT kullanıcısına yanıt
    ağır kasa araçlarda yakıt sarfiyatı çok olur. tucsona da bir bakın dizel olmayacaksa. kuganın kasa değişmesi yakın bu arada.
  • henüz fiyat listesine ulaşmamış olanlarınız vardır zira fiyat listeleri daha yayınlanmadı ama size bir bilgi vermek isterim
    seat ateca 1.4 benzinli motor 6.500 tl lik ekstra lansman paketiyle 100.000 tl bandından giriş yapacak kasım sonunda bilginiz olsun değerlendirmek isteyenler için
  • anteper A kullanıcısına yanıt
    aldığın fiyattaki 3008;
    yeni, 80 kg daha hafif makyajlı kasa ise direk 3008 e yazıl derim hocam.
  • Volvo s60 1.6 d ,premium 2015 bayi fiyatı 150 bin , 1.5 benzinli 2015 99 bin,2016 benzinli 108 bin denildi ,2017 modelinede 115 bin denildi...

• ultimasalida kullanıcısına yanıt
    Çüşş diyorum
    Benzinli başlangıç 100 bin

• quote:

Orijinalden alıntı: mrvolkan

Çüşş diyorum

Aslında sanırım ben yanlış ifade ettim çünkü başlangıç paketi değil style paket artı ustune lansman paketi eklenmiş haliyle 100 bin tl yani elektrikli el freninden otomatik açılan bagaj kapağına kadar hersey olacak haliyle bu fiyata gelecek gırtlak dolusu derler ya o şekliyle yani

• yakıt önemli değil zaten cok kilometre yapmıyorum.. ama kasa değişikliği kafamı karıştırdı bide Tucsona bakayım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultimasalida

quote:

Çüşş diyorum

Aslında sanırım ben yanlış ifade ettim çünkü başlangıç paketi değil style paket artı ustune lansman paketi eklenmiş haliyle 100 bin tl yani elektrikli el freninden otomatik açılan bagaj kapağına kadar hersey olacak haliyle bu fiyata gelecek gırtlak dolusu derler ya o şekliyle yani

Yine de benzinli için çok kazık.

Çok basit bir hesap yaptım, Almanya'daki Leon ve Ateca fiyatlarına baktım, Euro rakamlarından TL'ye çevirince 1.6 dizel Leon buradaki fiyata geliyor, Ateca ise 85.000 TL civarında olması gerekiyor.

Amma velakin.. ülkemizdeki SUV manyaklığı ve SUV'lara fazladan 20-30 bin TL para verme meraklısı insanlar da göz önüne alınınca benzinlisini böyle 100 bin yaparlar. SUV dediğin jeep değil ama jipe binme meraklısı güzel halkımız için 80-85'e gelecek suv'ları da işte böyle 100 binden başlatırlar...

• Arkadaşlar polo otomatik teklifi alan var mı ? Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkan

quote:

Orijinalden alıntı: ultimasalida

quote:

Çüşş diyorum

Yine de benzinli için çok kazık.

Çok basit bir hesap yaptım, Almanya'daki Leon ve Ateca fiyatlarına baktım, Euro rakamlarından TL'ye çevirince 1.6 dizel Leon buradaki fiyata geliyor, Ateca ise 85.000 TL civarında olması gerekiyor.

Amma velakin.. ülkemizdeki SUV manyaklığı ve SUV'lara fazladan 20-30 bin TL para verme meraklısı insanlar da göz önüne alınınca benzinlisini böyle 100 bin yaparlar. SUV dediğin jeep değil ama jipe binme meraklısı güzel halkımız için 80-85'e gelecek suv'ları da işte böyle 100 binden başlatırlar...

dediğinizde yerden göğe kadar haklısınız bu kadar gelır hacmı usuk ama harcama potansıyelı guclu bır başka ulke yok
    2013 yılında barcelonaya gitmiştik ordaki tum taksiler hemen hemen seat. altea diye bir modeli vardı hatırlarsanız aracına bindiğimiz bir taksi sürücüsüyle bu konuyu konuşmuştuk adamın şunu sordum bındıgımız bu araç ne kadara satılıyor? rakamı tam hatırlamıyorum ama diyelimki 20.000 Euro birde adama örnek olması açısından burda bir memur ne kadar aylık alıyor dıye sormuştum çıkan sonuçta bır memurun yaklaşık 5 aylık maaşı ile sıfır bir araba alabılıyordu tabiiki bu marka oranın uretımı buda etkılıdır belkı fıyatlarda ama soyle duşunun bahsı gecen altea model aracın turkıyede 15000 tl ye satılması gıbı bır durumdu kısacası bızdeki fiyatlar ınanılmaz yüksek buna rağmen işte görüyoruz peynir ekmek gibi satılıyor mecburen alıyoruz hatta bayiler sipariş kabul etmiyor ama durum bu başka örneklerde verebılırız bununla ilgili ama sanırım kısa vadede değişebilecek bir durum değil

• Ya beyler allah aşkına araba hakkında ve mümkünse fiyat performans hakkında yorum yapmayın . Aldığınız bir fiyat varsa özelliklerini belirtip yazın . Konu kirleniyor. Fiyat tekliflerini bulmak için zaman harcıyoruz boşu boşuna . Lütfen . Evet fiyatlar pahalı bunu tekrar tekrar yazmaya gerek yok

• Peugeot 208 1.2 110 beygir allure eat6 tam otomatik 56,5-57 arasi. Hemen hemen tum bayilerde ayni. Cam tavanla 58-58,5.

• 
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.