Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (399. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
664
Favori
3.256.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yangsagan

Arkadaşlar hafta sonu sipariş verdiğim Leon aracımın siparişi iptal edilmiş. söylediklerine göre araç yetişmeyecekmiş bu yıl sonuna o yüzden iptal etmişler. hiç birşey anlamadım bu işten.

Daha yüksek fiyata başkasına satmış olmasınlar :)

Bu arada Qashqai düşünüyorum 1.6 dci 130 luk black veya platinum donanım fiyat alan oldu mu bu donanımlar için ayrıca faizsiz kredi kampanyası vs mevcut mu nissan da ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OyunaGelenAdam

Cerato yine fiyat alındı konya bayi
    82000 tık para istiyor...
    Araba harika bu arada fanatiklik yapmıyorum ama octavia dan çok daha iyi malzeme kalitesi düşük ayrıca ilk defa bu kadar uzun mesafede ve arabayı hoor kullandırtan bir bayii gördük arkadaşımla...
    120 ile ani fren yaptırdılar elimizi direksiyondan bıraktık bir gram yoldan ve şeritten çıkmadı...
    300 tork diyor tork çok hissedilir değil...
    Kısaca bu fiyata en iyi araba

ben diyarbakır bayiiden Cereato fulunu 82 bin en son almıstım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anteper

Bende citröen c4 picasso ile 3008 arasında kararsız kaldım. 3008 için ticaret odası kayıdı ile 93000 teklif aldım. Filo için herhalde. citröen c4 + tekno ve güvenlik paketi araç için 2016 için 108000, 2015 aynı donanım için ellerinde kalan araç için 98000 peşin(kredisiz) teklif aldım. Teklifler nasıl 98000 c4 picasso + tekno ve güvenlik paketi mi yoksa 93000 allure mi?

Hocam C4 Picassoda EMP2 yeni platform var. 3008'de eski platform var, bir de kasa değişimi var malum.
    Yine test edin ailecek ama ben herhalde ikisi arasından citroeni tercih ederdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Subsie

Su konuda bos muhabbet yerine arac tekliflerini gormek istiyorum.

Bir kaç gün önce sipariş verirken fiyat bilgisi vs. paylaştım, şu anda da verdiğim sipariş iptal olunca böyle bir ihtimal olduğunu öğrendiğim için paylaştım, araç siparişi verirken böyle bir ihtimalin olduğunu söyledim sadece. Bana göre çok boş bir muhabbet değil.
    Sadece en uygun fiyatı değil en iyi hizmeti de almak önemli. Ben en uygun fiyatı almıştım ama bakın eldeki bulgurdan da oldum.
    bence bu "boş muhabbet" değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theistman

quote:

Arkadaşlar hafta sonu sipariş verdiğim Leon aracımın siparişi iptal edilmiş. söylediklerine göre araç yetişmeyecekmiş bu yıl sonuna o yüzden iptal etmişler. hiç birşey anlamadım bu işten.

Bu arada Qashqai düşünüyorum 1.6 dci 130 luk black veya platinum donanım fiyat alan oldu mu bu donanımlar için ayrıca faizsiz kredi kampanyası vs mevcut mu nissan da ?

Nissanda pulsar modelinde 30000 faizsiz var bir de manuel fiyatına otomatik kampanyası var. En son baktığımda qq için sıfır faiz yoktu. 0.99 var demişti satıcı.

• Peugeot sayfasinda hangi donanımda neler var nereden gorebiliyoruz ya?

Bi site yapmislar, akla zarar.
  • Arkadaşlar lütfen !

Başlığı amaca uygun kullanın. 2 tane araç teklifi görmek için 3-4 sayfa ilerlemek gerekiyor.

Kimse sizin şahsi görüşlerinizi ve ya yorumlarınızı okumak için girmiyor bu başlığa. Kendinize saklayın ya da özelden belirtin.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkaraman

Opel değer,Astra sedan 1.6 edition plus benzinli,55500 tl

güzel fiyat almışsınız hocam,değerlendirilebilecek bir fiyat.
  • -Şunumu alsam ,bunumu alsam
    -şu paketi eklettirsemmi
    -yakiti cokmu az mı
    -ikinci eli nasıldır
    -hocam onun yerine size şunu öneririm
    -iç malzeme kalitesi bunun daha iyi

"Aklımda deli sorular" başlıklı bütün konuşmaların yeri burası değil arkadaşlar ,sıfır araç fiyatlarıyla ilgili görüşleri paylaşmak için açılmış bir başlık,lütfen dikkat edelim !!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Nulla Poena Sine Lege

quote:

quote:

Nissanda pulsar modelinde 30000 faizsiz var bir de manuel fiyatına otomatik kampanyası var. En son baktığımda qq için sıfır faiz yoktu. 0.99 var demişti satıcı.

pulsar için iki kampanyada birleşiyor mu acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• insignia 2016
    102 bin
  • Volvo s60 t3 premium otomatik beyaz renk 105 bin liraya satın alındı. bayi grup oto ankara. teb kredi kampanyası ile 30 bin lira sıfır faiz 12 taksit kredi kullanıldı. araç bize cuma günü teslim edilecek.

Edit: 1 yıllık zorunlu trafik sigortası da hediye ettiler. temmuz mtv bize ait.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haacar -- 27 Eylül 2016; 21:32:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

quote:

Orijinalden alıntı: Nulla Poena Sine Lege

quote:

quote:

pulsar için iki kampanyada birleşiyor mu acaba?

otomatik kampanyası qq için sanırım sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: haacar

Volvo s60 t3 premium otomatik beyaz renk 105 bin liraya satın alındı. bayi grup oto ankara. teb kredi kampanyası ile 30 bin lira sıfır faiz 12 taksit kredi kullanıldı. araç bize cuma günü teslim edilecek.

Çok güzel fiyata almışsınız hayırlı olsun. S60 D2 Premium modeline fiyat aldınız mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wurtz

quote:

Orijinalden alıntı: haacar

Volvo s60 t3 premium otomatik beyaz renk 105 bin liraya satın alındı. bayi grup oto ankara. teb kredi kampanyası ile 30 bin lira sıfır faiz 12 taksit kredi kullanıldı. araç bize cuma günü teslim edilecek.

Çok güzel fiyata almışsınız hayırlı olsun. S60 D2 Premium modeline fiyat aldınız mı acaba?

Teşekkürler sağolun. s60 d2 ler artık ülkemizde satılmıyor. bayinin söylediğine göre Türkiyedeki son s60 d2 kendi bayilerinde varmış. fiyatını hatırlamıyorum ama üzerine fırsat aracı filan yazmışlardı. aracın üzerinde birkaç opsiyon da vardı yanılmıyorsam ama donanım premium mu advance mi bakmadım.

• rokan_2003 R kullanıcısına yanıt
    O fiyata değer reis beni etkiledi

• Guzelyali kullanıcısına yanıt
    Aksine donanım bilgisini en anlaşılır şekilde vermişler. pdf olarak indiriyorsun butun versiyonlari karsilastirmali gosteriyor. modeller den brosurleri inceleye tikla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ratt -- 27 Eylül 2016; 21:35:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stornado

520i kasa değişeceği icin 1-2 ay içerisinde daha uygun fiyata alinabilir düşüncesi ile beklemeye karar verdim. Alip almama konusunda benzinli olmasi ve düşük tork olmasi(2.0 dizel motora gore) almasanda olur dedirtti. 418 lpg li arac gibi hissettirdi. 160hp Talisman test eden oldumu, ivmelenmesi nasil? O da markadan kaybediyor. Kala kala insignia ve passat kaldi. Passat sadece 2.el piyasasindan dolayi tercih sebebi parasini haketmeyen bir arac.

SuperB bakınız

Bu arada şirket üzerine 1 araç için de filo indirimi yapıyorlarmı?
  • Yeni Kasa sıfır 1.6 TDİ manuel tiguan ne zaman çıkıcak bilgisi olan varmı ?. TSİ ve 2.0 TDİ çıktı ama 1.6 TDİ hala yok ellerinde bayilerin daha çıkmadı diyorlar.
  • homebird kullanıcısına yanıt
    Astra sedan var 1.6 115 hp

• 
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.