Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (398. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27.571
Cevap
664
Favori
3.257.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 396397398399400
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cee'd 1.6 dizel otomatik concept plus donanım pazarlıksız 84000 fiyat alındı.
  • Bende citröen c4 picasso ile 3008 arasında kararsız kaldım. 3008 için ticaret odası kayıdı ile 93000 teklif aldım. Filo için herhalde. citröen c4 + tekno ve güvenlik paketi araç için 2016 için 108000, 2015 aynı donanım için ellerinde kalan araç için 98000 peşin(kredisiz) teklif aldım. Teklifler nasıl 98000 c4 picasso + tekno ve güvenlik paketi mi yoksa 93000 allure mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmirlim21

quote:

Orijinalden alıntı: INTRUDERTR

quote:

Orijinalden alıntı: izmirlim21

quote:

Orijinalden alıntı: INTRUDERTR

quote:

Orijinalden alıntı: eternalsun

63e nerede var tdi rapid spaceback bende niyetleneyim :)

Biri yazmis ama haber alinamiyor arkadastan bende siradayim 😀

Aslinda birlesip alsak 10 adet falan 65 e bitiririz.

Bende alırım 63 olursa birleşip alabiliriz aslında 10 adet

Haramideredeki bayiymiş yarin ariycam bakalim muhtemel yanlis soylemisiz diyecekler ama aramaya deger 😀

hocam merhaba bayiyi arayabildiniz mi benim bgn işlerim yoğundu arayamadım

şimdi aradım. adetli sipariş alsakda şubattan önce gelmez diyor .fabrika kapatmış 2016 için siparişi falan filan.elelrinde 1 tane kırmızı var onuda 67 ye bırakıyor.

• nissan alacaklar bana özelden yazsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cboy60

quote:

Orijinalden alıntı: nqs

dizel manuel hb lounge Fiat Egea geçen ay 75.000 TL fiyat almıştım Merzifon/Amasya bayisinden

Hocam bende aynı bayiden düşünüyorum. Sanırım size liste fiyatından yaklaşık3 inmişler ben sedan 1.3 dizel manuel urban düşünüyorum liste fiyatı 65900 bakalım 63 falan derler mi

metalik boya (750 TL) parası da içindeydi söylemeyi unutmuşum
  • quote:

Orijinalden alıntı: anteper

Bende citröen c4 picasso ile 3008 arasında kararsız kaldım. 3008 için ticaret odası kayıdı ile 93000 teklif aldım. Filo için herhalde. citröen c4 + tekno ve güvenlik paketi araç için 2016 için 108000, 2015 aynı donanım için ellerinde kalan araç için 98000 peşin(kredisiz) teklif aldım. Teklifler nasıl 98000 c4 picasso + tekno ve güvenlik paketi mi yoksa 93000 allure mi?

Tamam Picasso da güzel ama 3008'in Allure'unu detaylı olarak inceledim, indim-bindim süper bir araç. İçi inanılmaz geniş, konforlu, aksesuarı bol, kolay kullanım için hemen herşey düşünülmüş, ben çok beğendim. Ama bu rakamlara çıkmak istemediğim için almamıştım. Fakat 93.000 çok iyi rakam, Aktif-İriyıl'da deri ve elektrikli koltuklusunu 98.000'e bıraklıyorlardı, isterseniz bir de o araca bakın, belki bir parça daha indirim yaparlar full+full almış olursunuz. Tek bir dezavantaj 3008'in kasası bu ay değişiyor, yeni araçlar geliyor.

• homebird kullanıcısına yanıt
    Skoda octavia 60000 liste fiyatı olan 1.2 tsi 110hp baz modeli 57500'e kadar indiriyordu. iki bacanağım da aldılar. biri 57500'e diğeri navigasyon ve geri görüş kamerası ekleterek 60 bine. Bahsi geçen yer Ankara Skoda Efe Plaza.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkan

quote:

Orijinalden alıntı: anteper

Bende citröen c4 picasso ile 3008 arasında kararsız kaldım. 3008 için ticaret odası kayıdı ile 93000 teklif aldım. Filo için herhalde. citröen c4 + tekno ve güvenlik paketi araç için 2016 için 108000, 2015 aynı donanım için ellerinde kalan araç için 98000 peşin(kredisiz) teklif aldım. Teklifler nasıl 98000 c4 picasso + tekno ve güvenlik paketi mi yoksa 93000 allure mi?

Tamam Picasso da güzel ama 3008'in Allure'unu detaylı olarak inceledim, indim-bindim süper bir araç. İçi inanılmaz geniş, konforlu, aksesuarı bol, kolay kullanım için hemen herşey düşünülmüş, ben çok beğendim. Ama bu rakamlara çıkmak istemediğim için almamıştım. Fakat 93.000 çok iyi rakam, Aktif-İriyıl'da deri ve elektrikli koltuklusunu 98.000'e bıraklıyorlardı, isterseniz bir de o araca bakın, belki bir parça daha indirim yaparlar full+full almış olursunuz. Tek bir dezavantaj 3008'in kasası bu ay değişiyor, yeni araçlar geliyor.

Bende rahatlığına ve kokpit tarzı tasarımına uzun zamandır hayranım. Açıkçası bir kaç yıldır hayallerimi süslüyordu ama adaptif yavaşlamalı hız sabitleme yada şerit takip gibi sistemler bu arabada olmadığı için sanki eski teknoloji gibi kalıyor. Bende yeni 3008 i takip ediyorum ve araba resmen kimliğini bulmuş yenisinde de. Şu an araba piyasası o kadar yüksek ki otomatik dizel geniş araba zaten en ucuz bunlar. daha ucuzu yok.

• accyln kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hangi bayiden teklif aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mrtkkap

Skoda FABİA 1,2 TSI DSG / 110 HP liste fiyati 58.200

Herhangi bi bayiiden Fiyat alan var mi ?

55.000 fiyat aldim bn

+

Metalik renk 900

Cam tavan 2750

1 ay önce sultanbeyli bayisinden 54.5 fiyat almıştık
  • sessizce35 S kullanıcısına yanıt
    Ümraniye Gül-Al bayi
    Ayrıca ellerinde temiz iki adet 2.el ceed de vardı. 77 bin civarı fiyat koymuşlar.
  • marcopolo34 kullanıcısına yanıt
    Cumartesi sordum ayni araci ellerinde kalmamis 1.0 tsi gelcekmis ekim ayinda

• Yakınlarda yeni i20 1.2 veya dizel fiyat alan oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

quote:

55.000 fiyat aldim bn

+

Metalik renk 900

Cam tavan 2750

Eywallah

orayı da bi arayıp bi sorayım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skoda octavia ,1.6 tdi+dsg+style+cam tavan+beyaz=93.300 G.Antep'ten fiyat alındı...

Arkadaşlar bu araca fiyat alan varmı ?

• a180 amg cdi için fiyat alan oldu mu?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

quote:

55.000 fiyat aldim bn

+

Metalik renk 900

Cam tavan 2750

Eywallah

orayı da bi arayıp bi sorayım...

Aradım 55.600 dedi

elinde de araç yokmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hafta sonu sipariş verdiğim Leon aracımın siparişi iptal edilmiş. söylediklerine göre araç yetişmeyecekmiş bu yıl sonuna o yüzden iptal etmişler. hiç birşey anlamadım bu işten.
  • Su konuda bos muhabbet yerine arac tekliflerini gormek istiyorum.

• Vw polo allstar 1.2 tsi 90hp dsg opak renk beyaz renk 60.600TL anlaştık. İstanbul yolu Ankara Doğuş

• 
Sayfa: önceki 396397398399400
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.