Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (392. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
665
Favori
3.256.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada yanlis yazmisim 3,016 olacakti kusura bakmayin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • memo84 kullanıcısına yanıt
    Hangi markada indirim var ki?

Fiyatları iyi analiz etmek lazım. Nisanda octavia full dizel otomatik cam tavan 84 bin fiyatı vardı. Şimdi çok güzel indirimli fiyatı 93 bin.
    Opel astra sedan dizel otomatik stil paket nisanda 82 bin ken şimdi 90 bin civarı.

Passat comfortline dizel otomatik 120 bin ken şimdi 128 bin.

Örnekler çoğaltılabilir.

• Passat 1.6 TDI DSG fiatı alan oldu mu son zamanlarda?
  • Seat Leon 1.2 TSI DSG için fiyat teklifi alan arkadaşlar oldu mu? En uygunu hangisi?

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza_67

Evet kredi kullanacagim. Lpg taktirmayi düşünmüyorum

Ne kadar kullanacaksınız opelle toyotanın kredi faizlerini karşılaştırdınız mı ?

• iyi aksamlar
    2015 polo lounge 1,2 dsg 1300 km de 57 istiyo sizce uygun mu fiyatı
  • iyi aksamlar
    2015 polo lounge 1.2 dsg 1300 kmde 57 bin istiyor sizce uygun mudur fiyatı
  • Ozur dilerim 2 defa gondermisim

• Selamlar.
    İnsignia otomatik için son zamanda teklif alan var mı?

• Yarin sakaryaya arac icin fiyat almaya gidecem..yazarim buraya..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkismail T kullanıcısına yanıt
    Dostum ben nisana göre değil temmuz ağustos dönemine göre değerlendirdim,mesela octaviada temmuz ayında indirim yoktu 94 civarıyken,şuan 89 fiyat alan arkadaş oldu forumda ,1 ay daha geç alanların en az 4 bin liralık kârları oldu ,ki ben dahada olacağı kanısındayım.

Birçok markadada 0 faiz avantajları oldu ,sonuçta bu fiyat ve ödeme kolaylıkları geçen ay yoktu ama siz daha önceki tarihlerle kıyaslarsanız elbette daimi bir yükseliş var yani bundan 3 sene öncede araba fiyatları bu seviyede değildi.
    Benim amacım ; bu 1-3 aylık dönemde araç alacak arakadaşları uyarmak,yoksa o eski fiyatları düşünecek olursak zaten araç alamayız.
    Not: mesela bende octavia düşünüyorum;eğer style+dsg+dizel+cam tavan=85-87 civarına inerse alacağım ,inmez ise 2. El volvo s60 alacağim...

• Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    Evet karşılaştırdim opel 20bin tl 0 faiz. Toyota da böyle bir durum yok

• memo84 kullanıcısına yanıt
    Octavia yı bayağı araştırdım ve çok beğendim. Yalnız şu dsg hala korkutuyor beni(çok klişe olacak gerçi ) Leonun fiyatı uygun olduğu için dsg riskini göze alabiliyorum ama fiyat artınca çekincelerim de artıyor. O yüzden 308 dizel otomatik ya da 1.2 leon dsg arasındayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mekmaster -- 25 Eylül 2016; 23:29:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahadayıyasor42

quote:

Orijinalden alıntı: atakom52

quote:

Orijinalden alıntı: yaris29

Dolar suan 3.16 seviyesink gordu. Moodys'in not indirim karari piyasayi siddetli etkileyecek ve bunun devami gelecek diye dusunuyorum. Ulke olarak zorlu bir donem yasiyoruz, genel konjonktur hic iyi degil. Herkes hesabini kitabini iyi yapsin derim. Hayirli aksamlar.

dolar şuan 3.16 seviyesini mi gördü? ne zaman gördü? şuan 2.97

Dolar şu an 2.97 seviyesinde ancak soylediklerinde haklisin yaris29 hocam ekonomik durum çok belirsiz piyasa aşırı durgun bence de araba alinacaksa en azindan yil sonunu beklemekte fayda var cunku medyada yazilip cizilen senaryo onumuzdeki aylarin zor gececigi yonunde arac alacak yada doviz borclanacak arkadaslar bi kez daha ddusunmeli

Bende ayni fikirdeyim. Buyuk bir firmanin satisindayim. Piyasada ciddi anlamda daraldi. Kapanan/kapatilan isyerleri sebebiyle odenemeyen rakamlar ciddi artis var. Sermaye gucu olan ayakta kalir, digerleri kapanir. Ozellikle dolarin artacagini tahmin ediyorum. Bu da arac fiyatlarinin artacagi demek. Bayilerin ellerindeki stok icin gecerli olmasada siparisle gelen araclarda indirim olacagini sanmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokselelkn -- 25 Eylül 2016; 23:36:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mekmaster

Octavia yı bayağı araştırdım ve çok beğendim. Yalnız şu dsg hala korkutuyor beni(çok klişe olacak gerçi ) Leonun fiyatı uygun olduğu için dsg riskini göze alabiliyorum ama fiyat artınca çekincelerim de artıyor. O yüzden 308 dizel otomatik ya da 1.2 leon dsg arasındayım

Gecen hafta 308 1.2 eat6 allure aldim. Bircok HB araca baktim. Octavia yi bilmiyorum ama 308 kalite algisi olarak leondan daha iyi. Tabi adil bir kiyaslama olmadi benimki. Leon style yada 308 active bakarken 308 allure oldu. Leon FR kiyasi nasil olurdu bilmiyorum. 308 deki En buyuk sebepte eat6 oldu.

• hakan3185 H kullanıcısına yanıt
    İkinci el b segmenti benzinli hiç bir araca 57 bin vermezdim şahsen, sizin yerinizde olsam c segmenti bakarım bu fiyatlara.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokselelkn

quote:

Orijinalden alıntı: mekmaster

Gecen hafta 308 1.2 eat6 allure aldim. Bircok HB araca baktim. Octavia yi bilmiyorum ama 308 kalite algisi olarak leondan daha iyi. Tabi adil bir kiyaslama olmadi benimki. Leon style yada 308 active bakarken 308 allure oldu. Leon FR kiyasi nasil olurdu bilmiyorum. 308 deki En buyuk sebepte eat6 oldu.

hayirli olsun, Allah kaza bela gostermesin

• 57 bine ne o onerirsin peki led zeppelin

• Selamlar, yakın bir zamanda 2.0tdi Volkswagen CC veya Passat 2.0 bitdi teklifi alan varmı?

Saygılar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokselelkn kullanıcısına yanıt
    Tork olarak 308 dizel ile benzinli arasında çok fazla fark olmaması beni de 1.2 ye itmişti ama yakıt tüketiminin fazla olduğunu söyledikleri için biraz soğudum. Yani benzinli alırsam sadece tsi alırım, çünkü diğer motorlara göre yakıt tüketimi daha düşük. Yılda 18 bin civarı km yapacağım için kararsız kalıyorum. Bir yanım gözümü karartıp 308 allure 1.6 derken, diğer yanım da pejoya o para verilir mi diyor :)

• 
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.