Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
27.611
Cevap
763
Favori
3.169.144
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Araç tercih-kıyaslama >> SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA
Giriş
    4 Mesaj
    hyundai i20 1.4 crdi style -multimedya paketli beyaz renk 56.000 TL 2 hafta önce yakın bir dostuma aldık.

Orijinalden alıntı: akrepyusuf

Golf 1.6 TDI BMT 110 PS DSG Highline 99.700 TL

yakın zamanda istanbuldan bu araç için fiyat alan oldu mu? teşekkürler.

Aralık ayının ortalarında birçok İstanbul bayinden fiyat aldım, eski girişli dedikleri araçları 90bintl ye kadar bırakıyorlardı metalık renk de dahildi sanırım, diğerlerini de en çok 92bin tl civarı fiyat almıştım. Kıyı bucak aramakta fayda var ama İstanbulda highline araç kaldığını sanmam.

Yanlış anlamazsaniz, o kadar param olsa onun yerine en az 20.000 TL cebimde kalır, Kia Ceed Concept Plus otomatik alırdım. Camtavanlı ve güvenli şanzımaniyla. Ayrıca DSG korkusu ya da artı garanti ücreti derdim olmaz. İkinci elde de iki araç arasındaki fark hiçbir zaman 20.000 TL ve üzerine çıkmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    akrepyusuf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: GKCHN

hyundai i20 1.4 crdi style -multimedya paketli beyaz renk 56.000 TL 2 hafta önce yakın bir dostuma aldık.

Hocam aractan arkadasiniz memnunmudur? Bende su aralar almayi dusunuyorum.
    quote:

Hocam tabiki zevk meselesidir ama yani golf icin 100.000 tl para verilir mi bilemiyorum. Ben olsam o parayi vermem o arabaya, kotu arac degil guzel ama fiyati cok.

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı: ncap

quote:

Aralık ayının ortalarında birçok İstanbul bayinden fiyat aldım, eski girişli dedikleri araçları 90bintl ye kadar bırakıyorlardı metalık renk de dahildi sanırım, diğerlerini de en çok 92bin tl civarı fiyat almıştım. Kıyı bucak aramakta fayda var ama İstanbulda highline araç kaldığını sanmam.

teşekkür ederim, acelem yok alacağım zamanki kur ne olur bilemem. benim merak ettğim fiyatlarda tolerans ne kadar oluyor? yani sizin bahsettiğinize göre max 10.000, minimum 5.000tl indirim var.

orhan hoca; kia sevmiyorum hemde artık japon almam soğudum iyice şu an kullandığım araç civic 2010 şehiriçi 50 kuruş yakıyor 200 liralık benzin alıyorum 400km gidiyorum

mokotow; 1,6 dizelde alternatif çok yok ki yani varsada tip beni tatmin etmiyor benim şu an araçlardan beklediğim yakıt ve tip e birazda konfor başka beklentim yok

http://forum.donanimhaber.com/m_113371241/f_//tm.htm#113372542

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akrepyusuf -- 7 Ocak 2016; 14:03:28 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Mokotow , Orhan Hoca

• Binbaşı
    1784 Mesaj
    Arkadaşım yılbaşı öncesi, yılın son haftasında Kia Sportage Concept Plus otomatik araca 78000 TL fiyat almıştı. Liste fiyatı 82000 TL'ydi.

Kendi aracını satmak için bekledi ve sattı (2010 Honda Civic Premium Otm.+LPG, hatasız 46800 TL)

Sportagenin bugün liste fiyatı 85500 TL olmuş. Fiyat veren bayi 81500 TL'nin altında fiyat veremedi.

Oturduk İstanbul, Kocaeli bayilerini aradık. En son Gebze Kia bayisinden 77500 TL fiyat aldık.
    +Yan basamaklar, ön arka tampon koruma, kauçuk bagaj havuzu ile birlikte 78480 TL'ye (sigorta ve kasko hariç) araç alındı.
    |
    |

Hayırlı olsun hangi bayiden aldınız aynı araçtan bende düşünüyorum ancak Sakarya'da cosmo paket ve cam tavanlı araç var fiyatta 91000 tl

|
    |
    namles34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Audi'de yeni A4 için şartlar aynen devam ediyor.Kur 3.05 %7 + 400 euro indirim. 1.4 Design paket Matrix LED far ön koltuk ısıtma 147.300 TL.

A3 Sedan için 2.69'a devam.Ambition dizel otomatik xenon cam tavan 114 ambiente 112.300.

Mercedes'te faiz C için 0.99 dan 1.09 'a çıkmış.Yılbaşından önce benzinlilerde olan %3 indirim kaldırılmış.Dolayısıyla C180 AMG şu an meslek indirimli dahi 151 bin civarına geliyor.
    |
    |
    GIGABYTE AORUS Z370 GAMING 7 / i7 [email protected] & NOCTUA NH D-15 / Gskill TRIDENT-Z 2x8 GB CL17 3600 MHZ DDR4 / Samsung 960 EVO 500GB / ZOTAC GTX 1080 TI AMP! / HAF 912 / COOLERMASTER GX80 PLUS 750W / Corsair K95 RGB PLATINUM MX SPEED / Zowie EC2-A & SteelSeries QCK Heavy / Creative OMNI & Hyperx Cloud II / PIONEER BDR-209EBK
    Zowie BenQ XL2540 @ 240 Hz
    **Sammy FARHA & Tony G. the table dominators!!! "Do you feel my pawa?!"
  • Çavuş
    52 Mesaj

Merhaba ben aracımı teslim aldım şiddetle tavsiye ederim :)

Sizin için T3 r-desine Geartronic için liste fiyatı 110bin olarak çıktı. İndirim ile 105bine bıraktılar. Yine aynı fiyata d2 r-desing ı da verebileceğini belirtti arkadaş. Bilginize

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: seyma1972
    1599 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

teşekkür ederim, acelem yok alacağım zamanki kur ne olur bilemem. benim merak ettğim fiyatlarda tolerans ne kadar oluyor? yani sizin bahsettiğinize göre max 10.000, minimum 5.000tl indirim var.

orhan hoca; kia sevmiyorum hemde artık japon almam soğudum iyice şu an kullandığım araç civic 2010 şehiriçi 50 kuruş yakıyor 200 liralık benzin alıyorum 400km gidiyorum

mokotow; 1,6 dizelde alternatif çok yok ki yani varsada tip beni tatmin etmiyor benim şu an araçlardan beklediğim yakıt ve tip e birazda konfor başka beklentim yok

Hocam nasil 1.6 dizel otomatikte alternatif yok.

Leon, 308, i30, c4, megane, yeni astra .....

Beklenrin cok yuksek degilse hepsi seni tatmin eder

Ayrica 99 a insignia 1.6 dizel otomatik veriyorlar.

• Binbaşı
    1604 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fezalii

quote:

quote:

quote:

Hocam nasil 1.6 dizel otomatikte alternatif yok.

Leon, 308, i30, c4, megane, yeni astra .....

Beklenrin cok yuksek degilse hepsi seni tatmin eder

Ayrica 99 a insignia 1.6 dizel otomatik veriyorlar.

leon ve i30 hariç bahsettiklerinizin hiçbiri hoşuma gitmiyor.

(kırmızı leona 18" jant şartıyla!)
    (i30 yoklukta gider)

tip olarak a180 i bile beğenmiyorum

bunları marifet diye söylemiyorum tipe çizgilere çok takıntılıyım golf ü de bayıldığımdan almıyorum en konforlu ve az yakan o diye ona yöneldim

• Binbaşı
    1599 Mesaj

Zevk meselesi tabi ne soylesek bos olur.

Yakit konusunda i30 haric digerlerinin golften iyioldugunu ( ya da en azindan bas basa) dusunuyorum ben.
    Zaten fransizlarin bu konuda hakli bir unleri var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fezalii -- 7 Ocak 2016; 18:22:53 >
    |
    |

Ceed, i30'un kardeşi ama, hatta daha afilisi. Önerimi i30 olarak da alabilirsiniz.

Tanıdığım galeri yerine tanımadığım müşteri kazansın isterim. Yoksa canım sıkıldıkça VW Beykoz Acarlar ya da Alfa Lancia Jeep Kuruçeşme'ye uğrarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orhan Hoca -- 7 Ocak 2016; 18:43:43 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: SariMurat

Merhaba ben aracımı teslim aldım şiddetle tavsiye ederim :)

Sizin için T3 r-desine Geartronic için liste fiyatı 110bin olarak çıktı. İndirim ile 105bine bıraktılar. Yine aynı fiyata d2 r-desing ı da verebileceğini belirtti arkadaş. Bilginize

arabanız hayırlı olsun. Allah kaza bela göstermesin.
    105 benim için çok fazla sanırım corolla veya opel astra alacagız:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyma1972 -- 7 Ocak 2016; 20:12:45 >

Teşekkür ederim.

Corolla otomotik düşünüyorsanız test etmeden almayın derim. Easytronic'te vites geçişlerini ben hiç beğenmemiştim, sanki vites aralıklarında araba yığılıp ayağa kalkmaya çalışıyor gibiydi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    seyma1972 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: SariMurat

Teşekkür ederim.

Corolla otomotik düşünüyorsanız test etmeden almayın derim. Easytronic'te vites geçişlerini ben hiç beğenmemiştim, sanki vites aralıklarında araba yığılıp ayağa kalkmaya çalışıyor gibiydi.

toyota sayfasına baktım. otomatik alanlar çok memnun olduklarını yazmışlar. benzinli düşünüyorum. multidireve s olarak geçiyor. cvt sanzıman gibi bir seymiş öyle yazmışlar.ama şimdi siz böyle yazınca benim biraz daha araştırıp dersimi iyi çalımam gerek)

Multidrive s ler sıkıntısız, multimode lar vardı MmT falan diye de geçer, robotize, onlar sıkıntılı; CVT leri sıkıntısız kullanırsınız...
    |
    |
    seyma1972 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1.2 tsi+dsg Seat Leon

yakın zamanda teslim alan yada fiyat alan varsa yazabilir mi lütfen?

Şimdiden teşekkür ettim👍

üniversite
Bey Azura
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.