Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (1372. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
664
Favori
3.257.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13701371137213731374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Edition için mi edition plus için mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daldiy

1.4 turbo otomatik astra sedan aracın motorunda hb modellerde olan motor sıkıntısı varmı. Piyasadaki nadir tam otomatik turbo araçlardan. 2017 ile 2018 arasında muazzam fark oluşmuş.Kredi seçenekleri makul.

Bu aracı kullanan tüketim hariç :)yorum yapabilecek ardaşlar var seviniriz. Fiyat fayda ve performans açısından.
    82 bin bandında sıfır km bulunuyor galerilerde, bu piyasada bedava. Motor astra k'daki 1.4 turbo ile faklı sayılır, zaten o 150 hp, sedan 140 hp. Ben sıkıntısız bi motor diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aganta374

Corsa 1,2 70hp manuel Enjoy + Görüş Paket: 61.900TL (SATILDI!)
    Corsa 1,4 90Hp otomatik Essentia: 73.000TL
    Corsa 1,4 90HP otomatik Enjoy: 75.500TL (SATILDI!)

Astra HB 1,4 100hp Manuel Enjoy: 74.000TL (Noter Satışlı olacak!)
    Astra HB 1,4 100hp Manuel Enjoy (Still Paketli): 77.500TL (SATILDI!)
    Astra HB 1,4 150hp Otomatik Enjoy (Still Paketli):94.500TL (Noter Satışlı olacak!)
    Astra HB 1,4 150hp Otomatik Dynamic (GPP'li) 105.000TL (Noter Satışlı olacak!)
    Astra HB 1,6 110hp Dizel Manuel Enjoy: 95.000TL (SATILDI!)
    Astra HB 1,6 136hp Dizel Otomatik Enjoy: 99.000TL (Noter Satışlı Olacak!)

Astra Sedan 1,6 136HP Dizel Otomatik Sport (Stil Paketli): 118.000TL

Mokka 1,4 140HP Benzinli Otomatik Enjoy (Sunrooflu) 107.500TL
    Mokka 1,6 136HP Dizel Otomatik Excellence: 124.900TL

Grandland 1,6 120HP Dizel Otomatik Enjoy (Cam Tavanlı): 143.900TL

Insignia 1,5 165HP Benzinli Otomatik Enjoy: 132,000TL

Bu araçların Tümü 2017 model olup Muğla/Fethiye Opel Bayi'den Hemen Teslim araçlardır.
    ''Noter Satışlı Olacak'' demek Aaaç Bayi üzerine fatura edilmiş Devri Noterden verilecek demektir.
    Bir başka deyişle 30 nisan 2018 den itibaren 0 km ikinci el araç oldular

Dizel otomatik astra hb enjoy duruyor mu? 1 saat kadar önce arayıp not bıraktık fakat aranmadık bilginize.

• Edition paket malesef. Plus için 71.750 dediler

• Hayırlı olsun hocam iyi fiyat gerçekten.

• Peugeot 3008 dizel otomatik aktive sky pack ve opel grandland x dizel otomatik enjoy fiyat alan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: savuruk

Peugeot 3008 dizel otomatik aktive sky pack ve opel grandland x dizel otomatik enjoy fiyat alan var mı?
    Birçok grandland x ilanı var. Yetkili bayilerin elinde olan sıfır araçlar. Bir bakın derim. 134 bine dizel otomatik grandland x var mesela.

• quote:

Orijinalden alıntı: tenekekutu

Çok matah bir şanzıman değildir yarı otomatik robotize şanzımanlar,bir ara firmalar başımıza sardı bunları başımıza. Daha çok düz yolda ve uzun yolda rahat ettirir o tür şanzımanlar. Yalnız % 30 eğimde o şanzımanların hiçbirisi manuel moda almadan kalkmaz,az buz eğim değildir. Hatta araç tam dolu ise manuel şanzıman ile dahi zor kaldırılır eğer araç süren acemi ise bu tür ortamlara biraz.

Tamam doğru 104 bin verip hatta Advance Otomatik Corolla bile alırsınız da ihtiyacı yoksa ne yapacak? Daha ağır ve daha büyük aracı herkes almak zorunda mı? Bu araç full + donanım dediklerinizden çok satmaz zaten, ben zamanında kendimde Corsa'nın en üst donanım otomatik olanını aldım,o zaman da öyleydi. Ülkede saysanız 100 tane ya satıldı ya satılmadı.
    Bu yazdıklarınızda alınacak birşey yok,tercihtir ama buraya yazmanın bir anlamı yok demek istedim önceki konularda. Corsa mı Astra mı şu paraya tartışa konusu olur isteyen istediğini yazar tabi. Burada sadece fiyat paylaşılıyor bu fiyatta kendi içinde bu araç için iyi fiyattır. Verip vermemek alıcıya kalmış.
    Robotize sanzimanlari niye bu kadar kotuledinizki ?

Toyotadaki sanzimanlar tam olarak nasil bilmiyorum ama 50.000 km 308 in robotize sanzimanini kullandim hicbir yokusda geri kacirma olmadi

Kafam rahat sorun cikma ihtimali cok az oldugu bilerek kullandim , asiri performans istemezseniz gayet konforlu bir sanzimandi

Suan 55.000 km de audi a3 var yakin arkadasda hafifden titremeler basladi kalkislarda acaba ne zaman patlayacak diye benimle dertlesiyor

• auto_man A kullanıcısına yanıt
    Dediginiz gibi 134 bin olan ilanlari gordum cam tavanli dusunuyoruz da soyledikleriniz sanirim cam tavansizdi bir iki hafta once bayiler 143 civari fiyat verdikleri ayni araca simdi 148-150 arasi demeye basladi da yine onceki fiyatlara bir arac bulunursa degerlendirilebilir diye dusunmustum. Tesekkur ederim

• Evet dediğim araç cam tavansız. Diğer türlü dediğiniz gibi fiyat yükseliyor.

• A3 design+prestige paket 157.000 tl nasil

• Bmw 1 serisi benzinli m sport 181.000

Audi benzinli 1.0 motor

• Ankara opalda kırmızı renkli 2017 model cam tavanlı dizel otomatik enjoy donanımlı bir araç var. Bugün sordum fiyat olarak 144 bin lira dediler.

Yalnız aracın motorunda üretim aşamasında bir sorun olmuş ve opel sonradan bunu fark etmiş. Bu araç için sandık motor göndermişler. Motoru değiştirip iki gün içinde teslim ederiz dediler.

• Arkadaşlar merhaba;

Corolla 1.6 Touch tüm masraflar, Ocak MTV, bagaj havuzu, kauçuk paspas hediye olarak 86.000 TL ye Eskişehir Toyota Sarar'dan alındı.

Almadan önce de çok içimize sinmişti bugün Eskişehir-Kütahya arası aldığım gibi kullandım.

Benim gibi 1.25 motorlu Fiesta türü araçlardan geçenler için çok büyük fark.

Yokuşlarda vs. hiç boğulmadı, 110-120 olunca titreyen araçtan bu hızlara bana mısın demeye araca geçmek iyi geldi doğrusu.

Donanım olarak da çok yeterli. Benim düşündüğüm, istediğim özelliklerin hepsini karşılıyor. Life donanımı yerine imkan doğrultusunda bence düşünen arkadaşlar değerlendirebilir.

Bursa Çavdarlı da 85.500 fiyat verdi. Aklınızda olsun.

• Arkadaşlar sevgili üyeler klişe bir yaklaşım ile bir şey belirtmek istiyorum.

Peşin parası olanlar konu dışında.

Ancak kredi ile araç alacaklar iki kere düşünsün bugünkü kur ile yarın ne olacağı yarın sabah nasıl bir güne uyanacağımız belli değil.

Daha öncede yazdım bankalarda kredi karşılama oranı yüzde 75-80 bandına çıkmış.

Likidite sorunu bir yana kurun bu denli artışı hayra alamet değil. Karşı komşum galerici her yıl 2 tane ev alıyorum diyordu doğru bu sene kiraya başka yere çıktı.

Aman dikkat.

• Çok uzun bir konu ona girersek çıkamayız ve baya bir şanzıman çeşitleri ile uzun süreli tecrübe etmeden de ne demek istediğim pek anlaşılmaz. 50 bin km çok az tecrübe etmek için ayrıca.

Arkadaşınızdaki A3'ün şanzımanı da robotize, onun ki çift sizin ki tek kavrama idi. Firmalara kazandıran kullanıcılara ise zarar ettiren şanzımanlar bunlar. Üretim maliyetlerinden kaçmak için bu rezil şanzımanlara bizleri mahkum ettiler.
  • Her yıl 2 ev alıyormuş. Bu galericinin yıllık kazancı neki 2 ev alabiliyor? Sonrada o kadar evi varken kiraya çıkıyor?

• Toyotanın dizel otomatik şanzımanı TRT deki Yurttan Sesler korosu gibi. .. Hatta araç içinde motor kucağında gibi sesli çalışma sıkıntısı var.

ZF ,DSG,EDC,DCT ve adını sayamadığım çift kavramalar ülkemizde sırf sorun çıkardığı için mi tercih ediliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhann_75

Toyotanın dizel otomatik şanzımanı TRT deki Yurttan Sesler korosu gibi. .. Hatta araç içinde motor kucağında gibi sesli çalışma sıkıntısı var.

ZF ,DSG,EDC,DCT ve adını sayamadığım çift kavramalar ülkemizde sırf sorun çıkardığı için mi tercih ediliyor?
    ZF şanzımanı diğerlerinden bir ayır, çift kavrama değil, tam otomatik şanzıman, çokta sağlam hızlı piyasanın en iyisi denilebilir, zaten pahallı araçlarda kullanıldığı için herkes tarafından satın alınamıyor. Dsg edc dct vs. dizel araçlarda en çok kullanılan şanzıman olduğu için mecbur alınıyor, mutlaka bir iki modelde istina olarak dizel tam otomatik var, yine piyasada en çok satilan c ve b sınıfı araçlarda en çok bu çift kavramalı şanzımanlar kullanılıyor özellikle dizelde, benzinli araçlarda tam otomatik şanzıman kullanan markalar var ama onlarda çok yakıtı fazla ve kullanımda hantal kaliyor diye tercih edilmiyor, kısacası tüketici çoğunlukla buna mecbur bırakılmış oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ogokcek

Bu mesaj silindi.
    Turkiyede satılan hangi marka modelde ZF çift kavrama şanzıman var acaba.

• 
Sayfa: önceki 13701371137213731374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.